Motivate News

कुनकुन कन्सल्टेन्सीले पाए कन्सल्टेन्सी अवार्ड ?

असार १८, काठमाडौं – मोटिभेट ग्रुप अफ कम्पनीद्धारा संचालीत मोटिभेट न्यूज डटकमले आफ्नो पहिलो वार्षिक उत्सवको अवसर पारेर मोटिभेट राष्ट्रिय शैक्षिक अवार्ड २०७३ को घोषणा गरेको छ ।

शुक्रवार कमलादी स्थित प्रज्ञा प्रतिष्ठानमा सम्पन्न कार्यक्रममा बिभिन्न चौध शैक्षिक संस्थालाई उत्कृष्ट ठहर गर्दै  अवार्ड वितरण गरिएको हो मोटिभेटले विभिन्न चौध विधामा शैक्षिक संस्थाहरुलाई अवार्ड प्रदान गरेको थियो ।

नेपाली विद्यार्थीलाई अध्ययनको विदेश पठाउने परामर्श दार्ती संस्थालाई पनि अवार्डेड गरिएको थियो  । उक्त अवार्डमा उत्कृष्ट शैक्षिक परामर्श संस्था अष्ट्रिलियाको अवार्ड द नेक्स्ट एजुकेशनले हात पारेको थियो भने न्यूजिल्याण्डको अवार्ड रोहिणी एजुकेशन सर्भिसको पोल्टामा परेको थियो । जापनको अवार्ड कुमारी जापानीज ल्याङग्वेज स्कुलले उचल्दा उत्कृष्ट शैक्षिक परामर्श संस्था भारतको अवार्ड इण्डोवल्र्डले हात पारेको थियो ।

त्यस्तै यूरोपको राईज एजुकेशन फाउण्डेशन, मेडिकल क्षेत्रको मिसन डक्टर्स र अमेरीका तर्फको एडभाईजरी सेन्टर फर इन्टरनेशनल एजुकेशनको पोल्टामा परेको थियो ।

त्यस्तै उक्त कार्यक्रममा विभिन्न विद्यालयका प्रधानाध्यापकलाई शैक्षिक प्रोत्साहन सम्माद्धारा सम्मानीत गरिएको थियो । सम्मानीत हुनेहरुमा काठमाण्डौँ इङलिस स्कुलका प्रिन्सिपल दिनेस खतिवडा, सानतेन म्यामोरियल स्कुलका प्रिन्सिपल शक्तिराज नेपाल र कान्तिपुर एकेडेमीका पिन्सिपल वालकुमार गुरुङ रहेका छन् ।

उत्कृष्ट प्रधानाध्यापक संस्थापक विद्यालयको आवार्ड रमेस बहादुर कटुवालले हात पारेको थिए । कटुवाल आइएसओ सर्टिफाइट स्कुल नेक्सस इन्टरनेशनल एकेडेमीका प्रिन्सिपल हुन् । उत्कृष्ट क्यामपस प्रमुखको अवार्ड रामहरी सिलवालले हात पार्दा उत्कृष्ट संस्थागत विद्यालयको अवार्ड रिलायन्स इन्टरनेशनल एकेडेमीको पोल्टामा गएको थियो ।

त्यस्तै, उत्कृष्ट समाजसेवी शैक्षिक संस्थाको अवार्ड नेशनल आइडीयल बोडिङ हाइस्कुलले हात पारेको थियो । उत्कृष्ट +२ टेक्सास इन्टरनेशनल कलेज, उत्कृष्ट प्राविधिक कलेज विनायक कलेज अफ हेल्थ साइन्स, उत्कृष्ट कलेज स्नातक तह ग्लोवल कलेज अफ म्यानेजमेन्ट र उत्कृष्ट सिए अध्ययन गराउने इन्सिच्यूट एकेडेमी अफ कमर्सले अवार्ड हात पारेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

कंगारुले गर्यो धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग

काठमाडौँ – कंगारु एजुकेशन फाउण्डेशनले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसर पारेर धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । आफ्नो ११ औ वार्षिकोत्सवको उपलक्ष्यमा कंगारुले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला बनाउँदै गरेको धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनलाई एक लाख रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको हो । कंगारुका फाउण्डर...

इक्यानमा विष्णुहरि पाण्डेको उदय

काठमाडौं – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)मा विष्णुहरि पाण्डेको उदय भएको छ । शनिबार सम्पन्न निर्वाचनमा पाण्डेले सरोजकुमार बस्नेतलाई १२ मतले पराजित गर्दै इक्यानको नेतृत्व सम्हालेका हुन । कुल खसेको ३४३ मतमध्ये पाण्डेले १७७ मत ल्याए भने बस्नेतले १६५ मत ल्याए ।...

इक्यानका सदस्यलाई समस्या पर्दा २४ सै घण्टा उपलब्ध हुन्छु :सरोज बस्नेत (भिडियो सहित)

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को नयाँ नेतृत्वका लागि आगामी शनिबार निर्वाचन हुँदैछ । यतिखेर विष्णुहरी पाण्डे र सरोज कुमार बस्नेत प्यानल नै बनाएर निर्वाचनको मैदानमा छन । दुबै टिमले आफूले चुनाव जित्ने दावि समेत गरिरहेका छन । यसविच अध्यक्षका एक...

इक्यानका मतदाताले सुन र पित्तल छुट्याउने क्षमता राख्नुहुन्छ, सानदार चुनाव जित्छु : सन्तोष प्याकुरेल

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आगामी निर्वाचनका लागि सरोज बस्नेत प्यानलबाट महासचिवका उमेद्वार छन सन्तोष प्याकुरेल । हामीले इक्यान निर्वाचनको संघारमा उनको उमेद्वारी र चुनावि एजेण्डाका विषयमा केन्दीत रहेर कुराकानी गरेकाछौँ । प्रस्तुत छ महासचिवका उमेद्वार डाँगीसंग मोटिभेट टिभिका लागि...