Motivate News

कुनकुन कन्सल्टेन्सीले पाए कन्सल्टेन्सी अवार्ड ?

असार १८, काठमाडौं – मोटिभेट ग्रुप अफ कम्पनीद्धारा संचालीत मोटिभेट न्यूज डटकमले आफ्नो पहिलो वार्षिक उत्सवको अवसर पारेर मोटिभेट राष्ट्रिय शैक्षिक अवार्ड २०७३ को घोषणा गरेको छ ।

शुक्रवार कमलादी स्थित प्रज्ञा प्रतिष्ठानमा सम्पन्न कार्यक्रममा बिभिन्न चौध शैक्षिक संस्थालाई उत्कृष्ट ठहर गर्दै  अवार्ड वितरण गरिएको हो मोटिभेटले विभिन्न चौध विधामा शैक्षिक संस्थाहरुलाई अवार्ड प्रदान गरेको थियो ।

नेपाली विद्यार्थीलाई अध्ययनको विदेश पठाउने परामर्श दार्ती संस्थालाई पनि अवार्डेड गरिएको थियो  । उक्त अवार्डमा उत्कृष्ट शैक्षिक परामर्श संस्था अष्ट्रिलियाको अवार्ड द नेक्स्ट एजुकेशनले हात पारेको थियो भने न्यूजिल्याण्डको अवार्ड रोहिणी एजुकेशन सर्भिसको पोल्टामा परेको थियो । जापनको अवार्ड कुमारी जापानीज ल्याङग्वेज स्कुलले उचल्दा उत्कृष्ट शैक्षिक परामर्श संस्था भारतको अवार्ड इण्डोवल्र्डले हात पारेको थियो ।

त्यस्तै यूरोपको राईज एजुकेशन फाउण्डेशन, मेडिकल क्षेत्रको मिसन डक्टर्स र अमेरीका तर्फको एडभाईजरी सेन्टर फर इन्टरनेशनल एजुकेशनको पोल्टामा परेको थियो ।

त्यस्तै उक्त कार्यक्रममा विभिन्न विद्यालयका प्रधानाध्यापकलाई शैक्षिक प्रोत्साहन सम्माद्धारा सम्मानीत गरिएको थियो । सम्मानीत हुनेहरुमा काठमाण्डौँ इङलिस स्कुलका प्रिन्सिपल दिनेस खतिवडा, सानतेन म्यामोरियल स्कुलका प्रिन्सिपल शक्तिराज नेपाल र कान्तिपुर एकेडेमीका पिन्सिपल वालकुमार गुरुङ रहेका छन् ।

उत्कृष्ट प्रधानाध्यापक संस्थापक विद्यालयको आवार्ड रमेस बहादुर कटुवालले हात पारेको थिए । कटुवाल आइएसओ सर्टिफाइट स्कुल नेक्सस इन्टरनेशनल एकेडेमीका प्रिन्सिपल हुन् । उत्कृष्ट क्यामपस प्रमुखको अवार्ड रामहरी सिलवालले हात पार्दा उत्कृष्ट संस्थागत विद्यालयको अवार्ड रिलायन्स इन्टरनेशनल एकेडेमीको पोल्टामा गएको थियो ।

त्यस्तै, उत्कृष्ट समाजसेवी शैक्षिक संस्थाको अवार्ड नेशनल आइडीयल बोडिङ हाइस्कुलले हात पारेको थियो । उत्कृष्ट +२ टेक्सास इन्टरनेशनल कलेज, उत्कृष्ट प्राविधिक कलेज विनायक कलेज अफ हेल्थ साइन्स, उत्कृष्ट कलेज स्नातक तह ग्लोवल कलेज अफ म्यानेजमेन्ट र उत्कृष्ट सिए अध्ययन गराउने इन्सिच्यूट एकेडेमी अफ कमर्सले अवार्ड हात पारेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

द नेक्स्ट एजुकेशन अव पोखरामा पनि

काठमाडौं, २३ भदौ । शैक्षिक परामर्श संस्था ‘द नेक्स्ट एजुकेशन कन्सलटेन्सी’ले पोखरामा नयाँ शाखा बिस्तार गरेको छ । काठमाडौंको पुतलीसडकमा केन्द्रीय कार्यालय रहेको द नेक्स्टले यसअघि चितवन र बुटवलमा शाखा कार्यालय विस्ता गरिसकेको छ । कम्पनीका कार्यकारी प्रमुख शालिकराम भण्डारीले आम सर्वसाधारणको...

डिपोजीट रकम दश करोड भन्दा माथि राख्नुपर्छ, नत्र ‘सुरक्षा कोष’को कुनै अर्थ छैन् : प्रितम खड्का

काठमाडौं –  स्वतन्त्र शैक्षिक परामर्श संघ नेपाल (फेकन)का महासचिव प्रितम खड्काले शिक्षा मन्त्रालयले शिक्षा ऐन संशोधन गरी ‘सुरक्षा कोष’ का रूपमा धितो राख्ने प्रक्रिया ल्याउनु गलत भएको बताएका छन् । शैक्षिक परामर्श दातृ संस्थाहरुलाई व्यवस्थित गर्ने भन्दै सुरक्षा कोष लागु गर्न खोज्नु...

व्यवसायीको दवावका कारण पछि हट्यो सरकार, कन्सल्टेन्सी बर्गिकरण नहुने

मङ्सिर १४, काठमाडौँ – व्यवसायीको दवावमा परि शिक्षा मन्त्रालयले ल्याउन लागेको शिक्षा नियमावली फेरवदल हुने भएको छ । नियमावलीको मस्यौदामा शैक्षिक परामर्श व्यवसायलाई नियमन गर्नका लागि सुरक्षण कोष राख्नुपर्ने र कम्पनीहरुको वर्गीकरण गर्नुपर्ने भन्ने मस्यौदामा भएका बुँदाहरुलाई संसोधन गर्न लागिएको हो ।...

इक्यानको चियापान कार्यक्रम आज

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ इक्यानले आज (विहिबार) दशैं, तिहार, छट तथा नेपाल सम्बतको अबसरमा शुभकामना आदानप्रदान तथा चियापान कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । काठमाडौँको दरबारमार्गमा रहेको अन्नपूर्ण होटलमा हुने चिया पान कार्यक्रममा सबै क्षेत्रका व्यक्तित्वहरुलाई बोलाइएको छ । दिउसो दुई...