Motivate News

मेस्सी, रोनाल्डो र ग्रिजम्यान फिफा उत्कृष्ट खेलाडीको मनोनयनमा

१८ मंसिर, काठमाडौं । बार्सिलोनाका लिओनल मेस्सी, रियल मड्रिडका क्रिष्टियानो रोनाल्डो र एथ्लेटिको मड्रिड एज्टोनी ग्रिजम्यान फिफा उत्कृष्ट खेलाडीको मनोनयनमा परेका छन् ।

विजेताको घोषणा जनवरी ९ मा हुनेछ । फ्रान्स फुटबलको बालोन डि’ओरसँगको सम्वन्ध तोडेपछि फिफाले यो वर्षबाट फेरि उत्कृष्ट फिफा अवार्ड प्रदान गर्न लागेको हो ।

उत्कृष्ट प्रशिक्षकको अवार्डका लागि लिसेस्टर सिटीका क्लाउडिओ रानिएरी, पोर्चुगलका फर्नान्डो सान्तोष र रियल मड्रिडका जिनेदान जिदान छन् । र, अब फ्यानहरुले पनि भोटिङ गर्न सक्नेछन् । फिफामा आवद्ध देशका कप्तान र प्रशिक्षकको भोट ५० प्रतिशत हुनेछ । बाँकी समर्थक र विश्विभरका २०० खेल पत्रकारको मत हुनेछ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

देमिनको निर्देशनमा ‘शरदका पातहरु’ चलचित्र बन्ने

  वैशाख ७ काठमाडौं — राज्य राई देमिनको निर्देशनमा चलचित्र ‘शरदका पातहरु’ बन्ने भएको छ । बैशाख १५ गतेबाट फ्लोरमा जाने चलचित्रको हिजो एक कार्यक्रम बीच शुभमुहुर्त गरियो । चलचित्र शरदका पातहरु लामो समयदेखि चलचित्र क्षेत्रमा निर्माण नियन्त्रकको रुपमा काम गर्दै आएका...

समयमै अधिवेशन गर्न नसक्दा प्रजातन्त्रको प्राण हरण भएको छ ः सुनिल लामिछाने (अध्यक्ष ने.नि.क.यु.सं नवलपरासी)

  निजामती कर्मचारीहरुलाई ट्रेड युनियनको अधिकार किन ? हामी जतिपनि नेपाल सरकारका निजामती कर्मचारीहरु छौं । सबै नै बौद्धिक श्रमिक हौं भन्ने हाम्रो मान्यता छ । संयुक्त राष्ट्रसंघको आइएलओ महासन्धिले सबै प्रकारका श्रम गर्नेलाई ट्रेड युनियनको अधिकार दिनुपर्छ भनेको छ । नेपालले...

नेतृत्वको पदलोलुपताको कारण समयमै महाधिवेशन हुन नसकेको हो ः हरि बहादुर खत्री अध्यक्ष (आधिकारिक ट्रेड यूनीयन अछाम, पूर्व केन्द्रिय सदस्य पिछडिएको क्षेत्र)

आधिकारिक ट्रेड यूनीयनको निर्वाचनमा कर्मचारी यूनीयन (संघ) देशव्यापी रूपमा कमजोर   देखियो  नी किन यस्तो देखियो ? यसमा नेतृत्व पक्षले जिम्मा लिनु पर्ने कुरा हो । हाम्रो भन्नु केही छैन । अछाम जिल्ला  पिछडिएको जिल्ला हो । हामीले जितेर नै छाड्यौँ । यसको...

नेपाल निजामती कर्मचारी युनियन (संघ)को महाधिवेशन तुरुन्तै गर्नुपर्छ ः विश्वेश्वर सुवेदी (आधिकारिक ट्रेड युनियन अध्यक्ष तनहुँ)

नेपाल निजामती कर्मचारी युनियन (संघ) को महाधिवेशन किन पटक पटक मिति तय गरेर पनि हुन सक्दैन ? यसको महाधिवेशन हुन नसकेको लामो समय भइसकेको छ । विगतमा पनि महाधिवेशन गर्ने भनेर तिथिमिति समेत तय भएर पनि केन्द्रका साथीहरुले तयारी पुगेन भनेर स्थगित...