Motivate News

अझै फरार ढुंगेल- सर्वसाधारण भेट्छन्, प्रहरी भेट्दैन

पौष २२, काठमाडौं— सुरक्षा निकायले राजनीतिक मौका कुर्दा कुर्दै सर्वोश्वसहित जन्मकैद सुनाइएका बालकृष्ण ढुंगेललाई पक्राउ गर्न सकेको छैन। सर्वोच्च अदालत फैसला कार्यान्यवयन निर्देशनालयले गृह मन्त्रालय र मातहतका निकायलाई गरेको पत्राचारको जवाफ यस्तो आएको छ- ढुंगेल फरार नै छन्। यो खबर हामीले आजको नागरिक दैनिकबाट लिएका हौ।

ओखलढुंगाका ब्यापारी उज्जन श्रेष्ठको हत्या कसुरमा १२ वर्ष ५ महिना २२ दिन कैद भुक्तान गर्न बाँकी ढुंगेललाई प्रहरी प्रसाशनले फरार भने पनि सर्वसाधारणले उनलाई सार्वजनिक ठाउँमै देख्ने गरेका छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गीतकार तथा समाजसेवी अम्बिका गुरुङ अमेरिकामा सम्मानित

काठमाडौं – बाढी पहिरो पीडितहरुलाई राहत सँकलन गर्न अमेरिकामा रहेका नेपालीहरुले आयोजना गरेको ‘तीज महोत्सब २०७४’ भब्य रुपमा सम्पन भएको छ । अन्तर्राष्ट्रिय कलाकार मन्च अमेरिका,सोसाइटी अफ अमेरिकन नेपालीज नर्सेस,अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज,America Nepal Women Association र वाशिङटन डिसी मेट्रो कमिटीले संयुक्त रुपमा...

नेपालले माल्दिभ्सलाई ६-० ले हरायो, नेपाल सेमिफाइनलमा

भदौ ५, काठमाडौं – पन्ध्र वर्षमुनिको साफ च्याम्पियनसिप फुटबलमा नेपालले विजयी सुरुवात गरेको छ । नेपालले माल्दिभ्सलाई ६–० गोल अन्तरले हराएर सेमिफाइनलमा स्थान सुरक्षित गरेको हो । एन्फा कम्लेक्स सातदोबाटोमा भएको खेलमा नेपालका लागि १४ औँ मिनेटमा ब्रिजेश चौधरीले गोल गर्दै अग्रता...

दोलखा केन्द्र बनाएर ४.६ को पराकम्प

भदौ ५,काठमाडौं – आज साँझ दोलखाको जुगु केन्द्रबिन्दू बनाएर ४.६ म्याग्निच्यूडको पराकम्प गएको राष्ट्रिय भूकम्प मापन केन्द्रले जानकारी दिएको छ । यो गोरखा भूकम्पकै पराकम्प भएको केन्द्रले जनाएको छ । दोलखा लगायत आसपासका जिल्लाहरु र काठमाडौंमा समेत भूकम्पको धक्का महशुस गरिएको थियो...

त्रिमूर्ति पुरस्कार, शताब्दी पदक र ११ ओटा कृति लोकार्पण गर्दै तेह्रौं त्रिमूर्ति दिवस भव्यताका साथ सम्पन्न

भदौ ४ , काठमाडौं – तेह्रौ त्रिमूर्ति दिवस राजधानीमा भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ । तेह्रौं त्रिमूर्ति दिवसका अवसरमा वाङ्मय शताब्दी पुरूष डा.सत्यमोहन जोशीले पाँच जना स्रष्टालाई त्रिमूर्ति पुरस्कार प्रदान गर्नुभयो । त्रिमूर्ति निकेतनद्वारा आयोजित समारोहमा शास्त्रीय छन्दकवि तथा महाकाव्यकार आर.डी.प्रभास चटौतलाई...