Motivate News

भव्यताका साथ सम्पन्न भयो सुपर लर्निङ, मोटिभेस्नल एण्ड म्यूजिकल प्रोगाम (फोटो फिचर)

काठमाडौँ – सुपर लर्निङ, मोटिभेस्नल एण्ड म्यूजिकल प्रोगाम भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ । बैशाख २० गते काठमाडौंको प्रज्ञा भवनमा सम्पन्न कार्यक्रममा एघार सय भन्दा बढी युवाहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा डा. यागि विकासानन्दले शैक्षिक सत्रको सुरुवातमा विद्यार्थीलाई पढाइमा प्यासन जगाउने र पढेको कुरालाई कसरी स्मरण गर्न सकिन्छ भनेर सुपर लनिङका केही टिप्सहरु दिएका थिए भने जीन्दगीमा कसरी सफल हुन सकिन्छ भनेर सफलताका सुत्रहरु पनि बाँढेका थिए ।

मोटिभेट न्युजले आयोजना गरेको उक्त कार्यक्रममा चार जना प्रेरणा पात्रहरुलाई सम्मान गरिएको थियो । नेपाल राष्ट्र बैँकका पुर्व कार्यकारी निर्देशक डा. विनोद आत्रेय, नेशनल प्यावसनका अधयक्ष कर्ण शाही, भौतिक पुर्वाधार तथा यातायात मन्त्रालयका उपसचिव गोविन्द खरेल र उद्योग मन्त्रालय अन्तरगतको उद्योग विभागका अधिकृत जोरा सिंह माझीलाई सम्मान गरिएको थियो ।

राष्टिय युवा परिषदसंगको सहकार्य र निजी तथा आवासिय विद्यालय संगठन काठमाडौँ (प्यावसक)को संजोजनमा भएको कार्यक्रमको उद्घाटन मन्त्री परिषदका पूर्व अध्यक्ष सिखलराज रेग्मीले गरेका थिए ।

हेर्नुहोस फोटोमा कार्यक्रम

प्रतिकृया दिनुहोस्

मोटरसाइकल ठोक्किँदा एकको मृत्यु, चार घाइते

वालिङ – स्याङ्जाको गल्याङ नगरपालिका र जगत्रेदेवी नजिकै गल्याङ–मिर्मी सडकमा दुई मोटरसाइकल एकापसमा ठक्कर खाँदा एकजनाको मृत्यु भएको छ भने चारजना घाइते भएका छन् । गल्याङ प्रहरी चौकीका अनुसार सोमबार साँझ भएको उक्त दुर्घटनामा परी गुल्मी हर्मीचौरका २३ वर्षीय सुनिल सुनारको मृत्यु...

स्वर्गीय पत्रकार के.सीको सम्झनामा शैक्षिक सामग्री वितरण

रामेछाप – रामेछापका स्वर्गीय पत्रकार राजकुमार के.सी को सम्झनामा स्थानिय एक विद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरिएको छ । स्वर्गीय पत्रकार राजकुमारकी छोरी उमा के.सीले बुबाको सम्झनामा हालको रामेछाप नगरपालीका देउराली वडा नम्वर २ मा रहेको श्री कालिका देवी माध्यामीक विद्यालयमा अध्ययनरत...

सामाजिक सद्भाव विगारेको भन्दै लाखौँको मदिरा नष्ट, गाउँ गाउँमा नेकपाको हाइहाई

कालिकोट – विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले १० लाख बरावरको मदिरा जफत गरेको छ । मदिर बोकेर सुर्खेतबाट कालिकोटको सदरमुकाम मान्मा आउँदै गरेको ना १ ख १५०३ नम्बरको मालबाहक ट्रकबाट जफत गरि नष्ट गरिएको हो । गरेका छन् । सुर्खेतबाट कालिकोट आउँदै...

कालिकोटको सान्नित्रिबेणी गाउँपालिकामा ठुलो भ्रटाचार

कालिकोट – सान्नि त्रिवेणी गाउँपालिकामा ठुलो भ्रष्टाचारको आशंका गरिएको छ । २०७४ साल माघ १६ र १७ गते दिलबहादुर कठायत र केशव कठायत दुई दाजुभाईले राखेको स्वस्थ्य शिविरलाई देखाएर गाउँपालिका अध्यक्ष र कार्यकारी प्रमुखले भ्रष्टाचार गरेको आशंका गरिएको छ । सामाजिक सेवाका...