Motivate News

माओवादी केन्द्रले जित्यो रुकुमका सबै स्थानिय तह, कांग्रेस एमाले वडामै सिमित

जेठ ४, रुकुम – स्थानीय तहको पहलो चरणको निर्वाचन अन्तर्गत ६ नम्वर प्रदेशका रुकुमाका सबै स्थानीय तहमा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवारहरु विजयी भएका छन्। तीनवटा नगरपालिका र तीनवटा गाउँपालीकाको अन्तिम परिणाम आउदासम्म सबै तहमा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार विजयी भएका हुन्।

त्यस्तै छ तहमा गरी ७३ वटा वडा रहेकोमा ५८ वटा वडामा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार विजयी भएका छन्। रहेका १५ वटा मध्ये १३ वटामा कांग्रेस उम्मेदवार र २ वटामा एमाले उम्मेदवार विजयी भएका छन्।

को को थिए माओवादी उम्मेदवार ?

आठबीस नगरपालिका प्रमुखमा विजयी भएका गोर्खबहादुर केसीले ५६ सय २९ मत ल्याएका छन् । सोही नगरपालिका उपप्रमुखमा गीता नेपालीले ५६ सय १८ मत ल्याएकी छन्। मुसीको नगरपालिका प्रमुखमा विजयी भएका देवीलला गौतमले ४३ सय ५० मत ल्याएका छन्।

सोहो नगरपालिका उपप्रुमखमा विजयी प्रेमकुमारी सुनार केसीले ४४ सय ६९ मत प्राप्त गरेकी छन्। चौरीजहारी नगरपालीका चौरीजहारी नगरपालिका प्रमुखमा विजयी विशाल शर्माले ५४ सय २० र उपप्रमुखमा विजयी राधा रोकाले ५३ सय २५ मत ल्याएका छन् ।

सानीभेरी गाउँपालिका अध्यक्षमा विजयी नरबहादुर पनले ४६ सय ५० र उपाध्यक्षमा विजयी इन्दीरा वलीले ४६ सय ६१ मत ल्याएकी छन्।बाफिकोट गाउँपालिका अध्यक्षमा विजयी धर्मबहादुर केसीले ३५ सय ६४ मत र उपाध्यक्षमा विजयी मनकला पुनले ३५ सय ७९ मत ल्याएका छन्।

त्यस्तै त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्षमा विजयी झक्कुप्रसाद घर्ती मगर ३९ सय ५८ र उपाध्यक्षमा विजयी निर्मला विष्ट खड्काले ३९ सय ८० मत प्राप्त गरेका छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मोटिभेट न्यूजको सेवा सिंहदरबार देखि दुरदराजसम्म, यसरी उत्प्रेरित हुँदैछन दुर्गमका यूवा

काठमाडौँ – सकारात्मक पत्रकारिता मार्फत समाज रुपान्तरणका लागि लागिरहेको डिजिटल पत्रिका मोटिभेट न्यूज डटकमले आफ्नो सेवालाई अंझै वितार गर्ने भएको छ । समाजमा पत्रिका मार्फत सकारात्मक समाचार सम्प्रेषण गर्दै देशभर बृहत उत्प्रेरणातमक कार्यक्रम गर्दै आएको यस पत्रिकाले कालिकोटका दुई स्थानिय तहका यूवाहरुलाई...

चीन भ्रमण उत्साहजनक भइरहेको छ : महासचिव पौडेल

बुटवल, ८ असार – नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव विष्णु पौडेलले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको चीन भ्रमण उत्साहजनक भइरहेको बताउनुभएको छ । आज यहाँ आयोजित कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रममा उहाँले भन्नुभयो, “अब ढिलोमा सात वर्षमा काठमाडौँमा रेलमार्ग सञ्चालन हुन्छ ।” महासचिव पौडेलले पर्यटन, ऊर्जा,...

नेपालको वायु सेवालाई खतराको सूचीबाट हटाइयोः मन्त्री अधिकारी

काठमाडौँ, ८ असार – संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उडड्यनमन्त्री रवीन्द्रप्रसाद अधिकारीले अन्तर्राष्ट्रिय नागरिक उड्डयन संगठनले नेपालको वायु सेवालाई खतराको सूचीबाट हटाउन सफल भएको बताउनुभएको छ । प्रतिनिधिसभाको आजको बैठकमा उडान सम्बन्धी समसामयिक विषयमा उठेका जिज्ञासाका सम्बन्धमा उहाँले नेपालको वायु सेवालाई सन् २०१३...

कांग्रेस जिल्ला सभापतिहरूको प्रश्न : ट्रम्प र किम मिल्न सक्ने हाम्रा नेता मिल्न नसक्ने ?

असार ८, काठमाडौं – हेटौँडाको राष्ट्रिय भेलामा कांग्रेस जिल्ला सभापतिहरूले नेतृत्वलाई मिल्न बिहीबार पनि दबाब दिए । भेलाको दोस्रो दिन बोल्ने सभापतिहरूले अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प र उत्तर कोरियाका नेता किम जोङ उनको सिंगापुर वार्ताको प्रसंगसमेत कोट्याउँदै आफ्ना सभापति शेरबहादुर देउवा र...