Motivate News

बुढा विदेश गएको मौका छोपि सविनाले ल्याइन् दोश्रो पोइ (भिडियो सहित)

काडमाडौँ – गायिका सविना शेर्पाको नयाँ लोक तथा दोहोरी गित बजारमा आएको छ । कृष्ण कंडेल र सविना शेर्पाको गिति एल्वम दोश्रो पोई बजारमा आएको हो ।

नेपाली समाजको यथार्थ कथालाई यो गीत मार्फत उतार्न खोजिएको छ । विहे गरेर कमाउन विदेश गएकाहरुको परिवारमा देखिने समस्यालाई यो गीतको मुख्य कथा बस्तु बनाइएको छ । गीतमा विदेश गएको श्रीमानले विदेशमा केटी खोजेर विहे गर्ने र नेपालमा भएकी श्रीमतिले पनि अर्को केटा खाजेर विहे गर्ने गरेको दृश्यलाई गीतमा देखाइएको छ ।

भर्खरै बजारमा आएको यो गीतमा सविना शेर्पा र कृष्ण कंडेल (मित्र)को आवाज रहेको छ भने लय शब्द प्रकाश पराजुलिको रहेको छ । यो गीतको भिडियोमा धु्रर्व हिमाली, कमल लामा, प्रतिक्षा खतिवडा र अनिल विष्टले अभिनय गरेका छन् । एकीन्द्र सारा संकरको निर्देशनमा तयार भएको भिडियोले पनि विदेशमा भएको जो कोही नेपालीको मन छोएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

‘चङ्गा’ को पहिलो गीत ‘कम्पनी माला’ सार्वजनिक

काठमाडौँ – जेठ २५ लाई प्रदर्शन मिति तोकेको फिल्म ‘चङ्गा’ को पहिलो गीत रिलिज भएको छ । प्रचारको पहिलो सुरुवात भन्दै निर्माण टिमले फिल्ममा समावेश लोक फ्लेभरको गीत ‘कम्पनी माला’ दर्शकमाझ ल्याएको हो । सार्वजनिक गीतमा राजनराज शिवाकोटीको संगीत छ । शब्द...