Motivate News

कमल खत्रिको ‘सपना मिठो’ बोलको गीत बजारमा, मोडलीङमा संचारकर्मी अनिलको डेव्यू (भिडियो सहित)

काठमाडौं – कमल खत्रिको आवाजमा नयाँ गीत सपना मिठो बजारमा आएको छ । उक्त गीत मार्फत मोडलीङमा संचारकर्मी अनिल सुनामले डेव्यू गरेका छन् । किशोरा अर्थालको गीत सपना मिठोबाट उनले मोडलिङ यात्रा सुरु गरेका हुन ।

विगत लामो समयदेखि संचार क्षेत्रमा रहेका अनिल गीत संगितका विषयमा जानकार छन् । गीत लेखनमा पनि अव्वल रहेका सुनाम स्टेज कार्यक्रममा बढि व्यस्त रहन्छन् । बोल्ड आवाजका धनि सुनाम अहिले रेडियो राजधानीमा कार्यक्रम संयोजकको भुमिकामा रहेर काम गरिरहेका छन् । हिरो बन्न बाग्लुङबाट काठमाडौं आएका अनिल राम्रो सम्भावना बोकेका यूवा हुन् ।

यो गीतमा किशोरा अर्याल र कमल खत्रिले स्वर भरेका छन् भने संगित रमेश सुबेदीको रहेको छ । शब्द निरा अधिकारीको रहेको यो गीतको निर्देशन रामजी नेपालीले गरेका छन् । नयाँ कन्सेप्टको भिडियो रहेको यो गीतमा अनिल संगै अन्य धेरै कलाकारले अभिनय गरेका छन् ।

हेर्नुहोस भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्

‘चङ्गा’ को पहिलो गीत ‘कम्पनी माला’ सार्वजनिक

काठमाडौँ – जेठ २५ लाई प्रदर्शन मिति तोकेको फिल्म ‘चङ्गा’ को पहिलो गीत रिलिज भएको छ । प्रचारको पहिलो सुरुवात भन्दै निर्माण टिमले फिल्ममा समावेश लोक फ्लेभरको गीत ‘कम्पनी माला’ दर्शकमाझ ल्याएको हो । सार्वजनिक गीतमा राजनराज शिवाकोटीको संगीत छ । शब्द...