Motivate News

पिस प्वाइन्ट कपमा आयोजकलाई दुबै हातमा लड्डु

काठमाडौँ – पिस प्वाइन्ट बोर्डिङ स्कुलले आयोजना गरेको दोश्रो ३६१ डिग्री पिस प्वाइन्ट कप अन्तर विद्यालय फुटबल प्रतियोगीतामा छात्र तथा छात्रा दुबै तर्फ आयोजक पिस प्वाइन्ट बोर्डिङ स्कुल च्याम्पियन बन्न सफल भएको छ । भदौ १७ शनिबार सानो गौचरणमा सम्पन्न फाइनल खेलमा व्वाइज तर्फ डिफेन्डिङ च्याम्पियन पिस प्वाइन्टले चाल्र्स डार्विन स्कुललाई १-० ले हराउँदै उपाधी हात पारेको थियो ।

रितेश श्रेष्ठको निर्णायक गोलसंगै पिस प्वाइन्टले उपाधी चुम्दा ज्ञान निकेतन स्कुलले भने तश्रो स्थानमा चित्त बुझाउनु परेको थियो । प्रतियोगीतामा पहिलो, दोश्रो र तेश्रो हुने टिमले क्रमशः १० हजार, ८ हजार र ५ हजार नगद प्राप्त गरेका थिए । प्रतियोगीतामा व्वाइज तर्फ चाल्र्स डार्विनका अरुण सिंह उत्कृष्ट खेलाडी, पिस प्वाइन्ट प्रविण रे उत्कृष्ट डिफेन्डर, पिस प्वाइन्ट कै हरी मल्ल उत्कृष्ट गोल रक्षक साथै उक्त स्कुलकै अनिल चौलागाई प्रतियोगीता भर कुल चार गोल गर्दै सर्वाधीक गोलकर्ता बन्न सफल भएका थिए ।

त्यस्तै गल्र्स तर्फको खेलमा पनि आयोजक पिस प्वाइन्टले क्याम्ब्रिज स्कुललाई १-० गोल अन्तरले स्तब्ध पार्दै उपाधी जितेको थियो । रेश्मा कार्कीको निर्णायक गोलले पिस प्वाइन्टमा खुसि छाउँदा अभिषेक ज्ञानमन्दीर (एजीएम) ले तेश्रो स्थानमा चित्त बुझाउनु परेको थियो । गल्र्स तर्फको खेलमा क्याम्ब्रिजकी सुनैना दाहाल उत्कृष्ट खेलाडी चुनिएकी थिइन भने प्रतियोगीता भर तीन गोल गरेकी पिस प्वाइन्टकी रेश्मा कार्की सर्वाधिक गोल कर्ता बन्न सफल भएकी थिइन् । गल्र्स तर्फ पहिलो हुनेले तीन हजार, दोश्रो हुनेले दुई हजार र तेश्रो हुनेले एक हजार नगद प्राप्त गरेका थिए । भदौ ८ गते देखि १७ गतेसम्म चलेको प्रतियोगीतामा व्याइज तर्फ ३० र गल्र्स तर्फ ६ टिम सहभागी भएको थिए ।

नियमीत पाठ्यक्रमका अलवा यस्ता खालका अतिरिक्त क्रियाकलापले विद्यार्थीहरुको सर्वोपरि विकासमा सहयोग पुग्ने साथै विद्यालय स्तर बाटनै खेलकुदका माध्यामबाट भोलीको देशको गौरव बन्न लायक खेलाडी निमार्णमा टेवा पुग्ने हुनाले प्रतियोगीता आयोजना गरिएको आयोजक विद्यालय पिस प्वान्ट बोर्डिङ स्कुलकी प्रिन्सिपल इशु गुरुङले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

पिएसजीको अपराजित यात्रा कायम, नेइमारलाई रेड कार्ड

  कार्तिक ६, काठमाडौं – फ्रेन्च लिग वान फुटबलमा लिग लिडर पेरिस सेन्ट–जर्मेन (पिएसजी) ले आफ्नो अपराजित यात्रा कायम गरेको छ । लिग अन्तर्गत आइतबार राति भएको खेलमा पिएसजीले मार्सेइलीसँग २–२ को बराबरी खेलको हो । १६ औं मिनेटमा लुइज गुस्तावोले गोल...

सामुद्री आँधीका कारण नेपाल र हङकङबिचको आज हुने भनेको खेल सर्‍यो

  असोज २९, काठमाडौँ – आइसिसी विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियनसिप अन्तर्गत नेपाल र हङकङबिचको दोश्रो खेल सोमबारका लागि सरेको छ । हङकङ्ग क्रिकेटको आधिकारिक ट्वीटर ह्याण्डलका अनुसार आइतबार हुने तय भएको खेल सामुद्री आँधीका कारण सोमबारका लागि सारिएको हो । यसअघि शुक्रबार...

विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियनसिप : नेपाललाई हङकङले दियो १९५ रनको लक्ष्य

  असोज २७,काठमाडौं – आइसिसी विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियनसिपमा हङकङले नेपालसामु १९५ रनको लक्ष्य प्रस्तुत गरेको छ । टस हारेर ब्याटिङको निम्तो पाएको हङकङले ५० ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै १९४ रन बनाएको हो । हङकङका लागि जेके एटकिन्सनले सर्वाधिक ७६ रनको योगदान...

विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियनसिपमा नेपाल र हङकङविच खेल हुदै, छनोट हुन नेपाललाई आजको खेल जित्नैपर्ने दवाब

असोज २७,काठमाडौँ – आइसीसी वर्ल्ड क्रिकेट लिग च्याम्पियनसीपमा नेपालले आज हङकङको सामना गर्दै छ । अहिले केही समयपछि खेल हुदै छ । खेल ङकङको मिसन ग्राउण्ड रोडस्थित मोङ कोकमा केही समयपछि हुँदैछ।आजको खेलमा नेपालका भरर्दा ८ टिम सम्मिलित च्याम्पियनसीपको शीर्ष चारमा अटाउँदै...