Motivate News

पिस प्वाइन्ट कपमा आयोजकलाई दुबै हातमा लड्डु

काठमाडौँ – पिस प्वाइन्ट बोर्डिङ स्कुलले आयोजना गरेको दोश्रो ३६१ डिग्री पिस प्वाइन्ट कप अन्तर विद्यालय फुटबल प्रतियोगीतामा छात्र तथा छात्रा दुबै तर्फ आयोजक पिस प्वाइन्ट बोर्डिङ स्कुल च्याम्पियन बन्न सफल भएको छ । भदौ १७ शनिबार सानो गौचरणमा सम्पन्न फाइनल खेलमा व्वाइज तर्फ डिफेन्डिङ च्याम्पियन पिस प्वाइन्टले चाल्र्स डार्विन स्कुललाई १-० ले हराउँदै उपाधी हात पारेको थियो ।

रितेश श्रेष्ठको निर्णायक गोलसंगै पिस प्वाइन्टले उपाधी चुम्दा ज्ञान निकेतन स्कुलले भने तश्रो स्थानमा चित्त बुझाउनु परेको थियो । प्रतियोगीतामा पहिलो, दोश्रो र तेश्रो हुने टिमले क्रमशः १० हजार, ८ हजार र ५ हजार नगद प्राप्त गरेका थिए । प्रतियोगीतामा व्वाइज तर्फ चाल्र्स डार्विनका अरुण सिंह उत्कृष्ट खेलाडी, पिस प्वाइन्ट प्रविण रे उत्कृष्ट डिफेन्डर, पिस प्वाइन्ट कै हरी मल्ल उत्कृष्ट गोल रक्षक साथै उक्त स्कुलकै अनिल चौलागाई प्रतियोगीता भर कुल चार गोल गर्दै सर्वाधीक गोलकर्ता बन्न सफल भएका थिए ।

त्यस्तै गल्र्स तर्फको खेलमा पनि आयोजक पिस प्वाइन्टले क्याम्ब्रिज स्कुललाई १-० गोल अन्तरले स्तब्ध पार्दै उपाधी जितेको थियो । रेश्मा कार्कीको निर्णायक गोलले पिस प्वाइन्टमा खुसि छाउँदा अभिषेक ज्ञानमन्दीर (एजीएम) ले तेश्रो स्थानमा चित्त बुझाउनु परेको थियो । गल्र्स तर्फको खेलमा क्याम्ब्रिजकी सुनैना दाहाल उत्कृष्ट खेलाडी चुनिएकी थिइन भने प्रतियोगीता भर तीन गोल गरेकी पिस प्वाइन्टकी रेश्मा कार्की सर्वाधिक गोल कर्ता बन्न सफल भएकी थिइन् । गल्र्स तर्फ पहिलो हुनेले तीन हजार, दोश्रो हुनेले दुई हजार र तेश्रो हुनेले एक हजार नगद प्राप्त गरेका थिए । भदौ ८ गते देखि १७ गतेसम्म चलेको प्रतियोगीतामा व्याइज तर्फ ३० र गल्र्स तर्फ ६ टिम सहभागी भएको थिए ।

नियमीत पाठ्यक्रमका अलवा यस्ता खालका अतिरिक्त क्रियाकलापले विद्यार्थीहरुको सर्वोपरि विकासमा सहयोग पुग्ने साथै विद्यालय स्तर बाटनै खेलकुदका माध्यामबाट भोलीको देशको गौरव बन्न लायक खेलाडी निमार्णमा टेवा पुग्ने हुनाले प्रतियोगीता आयोजना गरिएको आयोजक विद्यालय पिस प्वान्ट बोर्डिङ स्कुलकी प्रिन्सिपल इशु गुरुङले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

बार्सिलोनाको अपराजित यात्रामा पुर्णबिराम ,पेनाल्टीमा चुके मेस्सी

काठमाडौं – यस सिजनका सबै प्रतियोगिताहरुमा अपराजित यात्रा जारी राखेको बार्सिलोनाको लागि स्पाइनियल बाधक बनेको छ । गएराति भएको कोपा डे रे को क्वाटर फाइनलको पहिलो लेगमा स्पाइसनयलसंग १ . ० स्तब्ध हुँदै बार्सिलोनाको अपराजित यात्रामाथि पुर्णविराम लागेको हो । अत्यन्तै प्रतिस्पपर्धात्मक...

ब्राजिलियन मिडफिल्डर कोन्टिन्हो बार्सिलोनामा अनुबन्ध

काठमाडौं – ब्राजिलियन मिडफिल्डर फिलिप कोन्टिन्हो स्पेनिस ला लिगा क्लब बार्सिलोनामा अनुबन्ध भएको औपचारिक घोषणा गरिएको छ । बार्सिलोनाले नाउ क्याम्पमा समर्थक समक्ष कोन्टिन्होलाई क्लबको खेलाडीको रुपमा सोमबार औपारिक तवरले सार्वजनिक गरेको हो । २५ वर्षे ब्राजिलियन कोन्टिन्होले बार्सिलोनासँग साढे पाँच वर्षको...

नेइमार रियल मड्रिड जाने पक्का

काठमाडौं – कीर्तिमानी रकममा यसै सिजनमा स्पेनिस क्लब बार्सिलोनाबाट फ्रन्सेली क्लब पेरिस सेन्ट जर्मनी गएका ब्राजिलियन स्टार नेइमार स्पेपेनिस क्लब रियल मड्रिडमा आवद्ध हुने तयारीमा रहेको खबर बाहि आएको छ। स्पेनिस पत्रिका डायरिओ गोललाई उद्धृत गर्दै एक्सेप्रस युकेले दिएको खबर अनुसार। नेइमारका पिता नेइमार...

फिफा क्लब वर्ड कपको उपाधि रियल मड्रिडले जित्यो

काठमाडौं– फिफा क्लब वर्ड कपको उपाधि रियल मड्रिडले जितेको छ । गयराति दुवैमा भएको प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा ब्राजिललको क्लब ग्रेमियोमाथि १ शुन्यको संघर्षपुर्ण जित निकाल्दै स्पेनिस क्लब रियल मड्रिडले जित निकालेको हो । पहिलो हाफ गोल रहित बराबरीमा सकिए पनि दोश्रो हाफको १३...