Motivate News

साफ यू १८ च्याम्पियनसिप : नेपालद्वारा माल्दिभ्स २-० ले पराजित

असोज ६, काठमाडौं – नेपालले आज माल्दिभ्सलाई २–० ले हराउँदै साफ यू १८ फुटबल च्याम्पियनसिपमा पुनरागमन गरेको छ । साफ यू १९ च्याम्पियनसिपको विजेताका हैसियतमा भुटान पुगेको नेपाल पहिलो खेलमा आयोजक टोलीसँगै पराजित भएको थियो ।

दबाबकाबीच नेपाली टोलीले माल्दिभ्समाथि जित दर्ता गरेको छ । खेलको सुरुआतमै गोल गरेको नेपालले दोस्रो गोल दोस्रो हाफमा गरेको थियो । रोमन लिम्बुले सातौं मिनेटमा गोल गर्दै नेपाललाई अग्रता दिलाएका थिए । रेजिन सुब्बाले अर्को गोल ५७ औं मिनेटमा गरेका थिए ।पाँच राष्ट्रको सहभागिता रहेको च्याम्पियनसिपमा सबैले एकअर्कासँग प्रतिस्पर्धा गरेपछि अंक तालिकाका दुई शीर्ष टोलीले उपाधिका लागि प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् ।
बुधबार यता घरेलु मैदानमा एएफसी यू १६ छनोटको पहिलो खेलमा इराकसँग १–० ले पराजित नेपाल भुटानमा पनि त्यहि अन्तरमा पराजित भएको थियो । आज नेपालले यू १८ र यू १६ मा हार्नु परे । घरेलु मैदानमा यू १६ टोलीले भारतसँग २–२ को बराबरी खेलेको थि । भारत त्यहि टोली हो जसले गत महिना नेपाललाई २–१ ले हराउँदै साफ यू १५ च्याम्पियन बनेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

पिएसजीको अपराजित यात्रा कायम, नेइमारलाई रेड कार्ड

  कार्तिक ६, काठमाडौं – फ्रेन्च लिग वान फुटबलमा लिग लिडर पेरिस सेन्ट–जर्मेन (पिएसजी) ले आफ्नो अपराजित यात्रा कायम गरेको छ । लिग अन्तर्गत आइतबार राति भएको खेलमा पिएसजीले मार्सेइलीसँग २–२ को बराबरी खेलको हो । १६ औं मिनेटमा लुइज गुस्तावोले गोल...

सामुद्री आँधीका कारण नेपाल र हङकङबिचको आज हुने भनेको खेल सर्‍यो

  असोज २९, काठमाडौँ – आइसिसी विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियनसिप अन्तर्गत नेपाल र हङकङबिचको दोश्रो खेल सोमबारका लागि सरेको छ । हङकङ्ग क्रिकेटको आधिकारिक ट्वीटर ह्याण्डलका अनुसार आइतबार हुने तय भएको खेल सामुद्री आँधीका कारण सोमबारका लागि सारिएको हो । यसअघि शुक्रबार...

विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियनसिप : नेपाललाई हङकङले दियो १९५ रनको लक्ष्य

  असोज २७,काठमाडौं – आइसिसी विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियनसिपमा हङकङले नेपालसामु १९५ रनको लक्ष्य प्रस्तुत गरेको छ । टस हारेर ब्याटिङको निम्तो पाएको हङकङले ५० ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै १९४ रन बनाएको हो । हङकङका लागि जेके एटकिन्सनले सर्वाधिक ७६ रनको योगदान...

विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियनसिपमा नेपाल र हङकङविच खेल हुदै, छनोट हुन नेपाललाई आजको खेल जित्नैपर्ने दवाब

असोज २७,काठमाडौँ – आइसीसी वर्ल्ड क्रिकेट लिग च्याम्पियनसीपमा नेपालले आज हङकङको सामना गर्दै छ । अहिले केही समयपछि खेल हुदै छ । खेल ङकङको मिसन ग्राउण्ड रोडस्थित मोङ कोकमा केही समयपछि हुँदैछ।आजको खेलमा नेपालका भरर्दा ८ टिम सम्मिलित च्याम्पियनसीपको शीर्ष चारमा अटाउँदै...