Motivate News

‘छक्का पन्जा २’ को कमजोरी स्वीकार गर्दै बन्ने भयो ‘छक्का पन्जा ३’ पनि

काठमाडौं –  चलचित्र छक्का पन्जाले बम्पर व्यापारबाट उत्साहित दिपक दिपाको टिमले चलचित्र छक्का पन्जा २ निर्माण गर्यो । व्यावसायीक रुपमा चलचित्र छक्का पन्जा २ पनि सुपरहिट भयो । चलचित्र छक्का पन्जा २ को प्रचार प्रसार सामाग्री  सार्वजनिक भएपछि बिभिन्न आरोप खेप्दै आएको यो टिमले दर्शक र समिक्षकले देखाएका कमजोरी  स्विकार गरेको छ ।
आगामि दिनमा दर्शकले देखाएको कमजोरिलाइ सुधार गर्ने भन्दै निर्माता एव कलाकार दिपकराज गीरीले आफ्नो फेसबुक मार्फत आधाकारीक रुपमा छक्का पन्जा ३ को घोषणा गरेका छन् ।
छक्का पन्जा भन्दा पनि छक्का पन्जा २ बिभिन्न पक्षमा चुकेको भन्दै सामाजिक सन्जालमा आलोचित हुदै आएको छ । यध्यपि चलचित्रको व्यापार भने उच्च छ । छक्का पन्जा ३ मा भने दिपक दिपाको टिमले छक्का पन्जा ब्रान्ड मात्र बेच्ने हो कि कन्टेन्ट नै बेच्ने हुन् ? दिपक दिपालाइ थप च्यालेन्ज भने पक्कै थपिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

श्रीपञ्चमीको अवसर पारेर चलचित्र ‘पसिना’को फस्ट लुक सार्वजनिक

काठमाडौं – वर्षैपिच्छे श्रीपञ्चमीको अवसर पारेर सिनेमा घोषणा गर्दै निर्माण गर्ने निर्माण कम्पनी ननस्टप क्रियसनले गत वर्ष श्रीपञ्चमीकै दिन शुभ साईत गरी निर्माण प्रारम्भ गरेको ‘गरौं सत्कर्म वगाउँ पसिना’ भन्ने मुल नारा बोकेको कथानक चलचित्र ‘पसिना’ को सम्पूर्ण प्राविधिक कार्य सकेर प्रदर्शनको...

बिजय नारायण मानन्धरको राष्ट्रिय गीतमा सुरज प्रजापति र रेशु तामाङको अभिनय ( भिडियोसहित)

  काठमाडौं – ‘नँ छ सानु कोही यहाँ नँ छ ठूलो कोही यहाँ ,सबै भन्दा ठूलो गौरव म नेपाली भन्नुमा बोलको अति नै कर्णप्रिय र देशभक्तिले ओतप्रोत भएको राष्ट्रिय गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ । उक्त गीतलाई बिजय नारायण मानन्धरले गाउनु...

धेरै समयपछि ‘दुई रुपियाँको बिंडी ’ बोलको  मौलीक गीत लिएर फर्किन सीता थापा(भिडियोसहित)

काठमाडौं – करिव दुई दशक अघि माकुरी जालैमा गीतबाट गीत संगीतको यात्रा सुरु गरेकी सुमधुर स्वरकी धनी लोक गायिका सीता थापा जसलाई नेपाली लोक संगीतको क्षेत्रमा काँठे भाकाकी रानी समेत भन्ने गरिन्छ । लामो समयको ग्यापमा भर्खरै १४ बर्ष पछि उनले एकल...

सबैको आखा रसाउने लोक गीत ‘बाचा तोड्यौ नि ’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौं –  चर्चित शब्दका खानि नेपाली सांगीतिक आकाशमा चिर परिचित नाम हो बाबुराम बोहोरा। अभिनयबाट परिचय बनायर हाल फेरी अर्को नाम निर्देशकमा पनि जम्न थालेका छन् एक पछि आर्को सफलताको खुड्किलो पार गर्दै आइरहेका बोहोरा तिर्सना म्युजिकका संचालक पनि हुन् । बजारमा...