Motivate News

‘छक्का पन्जा २’ को कमजोरी स्वीकार गर्दै बन्ने भयो ‘छक्का पन्जा ३’ पनि

काठमाडौं –  चलचित्र छक्का पन्जाले बम्पर व्यापारबाट उत्साहित दिपक दिपाको टिमले चलचित्र छक्का पन्जा २ निर्माण गर्यो । व्यावसायीक रुपमा चलचित्र छक्का पन्जा २ पनि सुपरहिट भयो । चलचित्र छक्का पन्जा २ को प्रचार प्रसार सामाग्री  सार्वजनिक भएपछि बिभिन्न आरोप खेप्दै आएको यो टिमले दर्शक र समिक्षकले देखाएका कमजोरी  स्विकार गरेको छ ।
आगामि दिनमा दर्शकले देखाएको कमजोरिलाइ सुधार गर्ने भन्दै निर्माता एव कलाकार दिपकराज गीरीले आफ्नो फेसबुक मार्फत आधाकारीक रुपमा छक्का पन्जा ३ को घोषणा गरेका छन् ।
छक्का पन्जा भन्दा पनि छक्का पन्जा २ बिभिन्न पक्षमा चुकेको भन्दै सामाजिक सन्जालमा आलोचित हुदै आएको छ । यध्यपि चलचित्रको व्यापार भने उच्च छ । छक्का पन्जा ३ मा भने दिपक दिपाको टिमले छक्का पन्जा ब्रान्ड मात्र बेच्ने हो कि कन्टेन्ट नै बेच्ने हुन् ? दिपक दिपालाइ थप च्यालेन्ज भने पक्कै थपिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

‘चङ्गा’ को पहिलो गीत ‘कम्पनी माला’ सार्वजनिक

काठमाडौँ – जेठ २५ लाई प्रदर्शन मिति तोकेको फिल्म ‘चङ्गा’ को पहिलो गीत रिलिज भएको छ । प्रचारको पहिलो सुरुवात भन्दै निर्माण टिमले फिल्ममा समावेश लोक फ्लेभरको गीत ‘कम्पनी माला’ दर्शकमाझ ल्याएको हो । सार्वजनिक गीतमा राजनराज शिवाकोटीको संगीत छ । शब्द...

अम्बिकाको गीत ‘आँखा लाउन्छन्’को सुटिङमै सुप्रियाले निपुनलाई गालामा हानेपछि …(हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौँ – गीतकार अम्बिका गुरुङको शब्दमा रहेको ‘आँखा लाउन्छन्’ बोलको आधुनिक गीतको म्युजिक भिडियो नयाँ वर्षको अवसर पारेर शनिवार सार्वजनिक गरिएको छ ।  गायक वीरेन्द्र श्रेष्ठ र गायिका मेलिना राईको आवाजमा सजिएको गीतमा शंकर थापाको रहेको छ भने एरेन्ज उदयराज पौडेलले गरेका हुन।...

बिक्रम परियारले आवाज नयाँ लोकदोहोरी गीत ‘गुन्द्रुक मीठो साग’को (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौँ – केशव पौडेलको प्रस्तुतीमा  नयाँ लोक दोहोरी गीत ‘गुन्द्रुक मीठो साग’को  बोलको  लोक गीत बिजय डीजिटल  मार्फत   सार्वजनिक गरिको छ  । गीतमा चर्चित गायिका देबी  घर्ति र २०७३ मा इमेज लोक कलाकारमा टप १० मा पुग्न सफल गायक  बिक्रम परियारले आवाज दिएका...

अम्बिकाको शब्द शृजनामा नयाँ गीत ‘माया लगाइ’को भिडियो सार्वजनिक (हेर्नुस भिडियो)

 काठमाडौं – पछिल्लो समयकी चर्चित अनि सक्रिय गीतकार अम्बिका गुरुङको शब्द शृजनामा अर्को नयाँ गीत ‘माया लगाइ’को भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ । गीतमा शंकर थापा(स्माइल) को आवाज र संगीतमा रहेको छ भने एरेन्ज उदयराज पौडेलको रहेको छ । आर.बि रेकर्डिङ स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको गीत...