Motivate News

‘छक्का पन्जा २’ को कमजोरी स्वीकार गर्दै बन्ने भयो ‘छक्का पन्जा ३’ पनि

काठमाडौं –  चलचित्र छक्का पन्जाले बम्पर व्यापारबाट उत्साहित दिपक दिपाको टिमले चलचित्र छक्का पन्जा २ निर्माण गर्यो । व्यावसायीक रुपमा चलचित्र छक्का पन्जा २ पनि सुपरहिट भयो । चलचित्र छक्का पन्जा २ को प्रचार प्रसार सामाग्री  सार्वजनिक भएपछि बिभिन्न आरोप खेप्दै आएको यो टिमले दर्शक र समिक्षकले देखाएका कमजोरी  स्विकार गरेको छ ।
आगामि दिनमा दर्शकले देखाएको कमजोरिलाइ सुधार गर्ने भन्दै निर्माता एव कलाकार दिपकराज गीरीले आफ्नो फेसबुक मार्फत आधाकारीक रुपमा छक्का पन्जा ३ को घोषणा गरेका छन् ।
छक्का पन्जा भन्दा पनि छक्का पन्जा २ बिभिन्न पक्षमा चुकेको भन्दै सामाजिक सन्जालमा आलोचित हुदै आएको छ । यध्यपि चलचित्रको व्यापार भने उच्च छ । छक्का पन्जा ३ मा भने दिपक दिपाको टिमले छक्का पन्जा ब्रान्ड मात्र बेच्ने हो कि कन्टेन्ट नै बेच्ने हुन् ? दिपक दिपालाइ थप च्यालेन्ज भने पक्कै थपिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

‘मिस्टर भर्जिन’को फस्ट लुक सार्वजनिक

काठमाडौं । नेपाली चलचित्र ‘मिस्टर भर्जिन’को पोष्टर सार्वजनिक भएको छ । चलचित्रमा खिलेन्द्र तिमल्सिना, प्रजापति सिवाकोटी, मुकेश रेग्मी ,बिशारद बस्नेतको निर्माण रहेको छ भने विशारद बस्नेतको निर्देशन रहेको छ । र्ल्ड वाइड फिल्म्स डिस्ट्रिव्यूसन प्रा .लीको ब्यानरमा निर्माण भएको चलचित्रमा महेश दवाडीको...

‘लैबरी लै हाम्रो माया शुपर हिट भएछ’ बोलको गीतको लिरिकल भिडियो सार्वजनिक

काठमाडौं – विगत दुई दशक अघिदेखि अमेरिकामा बस्दै नेपाली गीतसंगीतलाई माया गर्दै आउनुभएकी गीतकार अम्विका गुरुङका शब्दहरुमा आजकल धेरै गुञ्जन थालेका छन् । कहिले मन छुने गीत त कहिले रमाइलो खालको नचाउने गीत लेख्दै आउनु भएकी गुरुङद्धारा करिव २ सय  भन्दा बढि...

अशोक दर्जीलाई टंकले बेचे भन्नेलाई धरानका रमेश प्रसाईले भिडियो मार्फत यसरी झपारे

काठमाडौँ – भाईरल व्वाय अशोक दर्जीलाई लिएर पछिल्लो समय बिवाद हुन थालेको छ । पहिले केहि युटुब च्यानलहरुले अन्तर्वार्ता लिएपछि चर्चा कमाएका र आफ्नो पहिलो गीत मन बिनाको धन बजारमा आएपछि अत्याधिक चर्चामा रहेका बाल गायक अशोकदर्जीका बिषयमा उनलाई गायनमा डेव्यु गराएका...

रेखा थापाको चलचित्र ‘मालिका’को ‘हल्का माया के माया’ बोलको गीत सार्वजनिक (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौं – नायिका तथा निर्देशक  रेखा थापाको चलचित्र ‘मालिका’को ‘हल्का माया के माया, गाढा लगाउने…’ बोलको गीत सार्वजनिक गरिएको छ । कर्णालीको जाजरकोट लगायतका विभिन्न ठाउँमा छाँयांकन गरिएको गीतमा देशलाई जोडिएको फिल्मका निर्माता नरबहादुर कार्कीले जानकारी दिए । ‘गीतमा देश प्रेम छ...