Motivate News

प्रतिनिधि र प्रदेश सभाका लागि काँग्रेसद्धारा जोशी र पाण्डे सिफरिस

काठमाडौं – नेपाली काँग्रेसका प्रभावशाली नेता एवं पूर्वमन्त्री नविन्द्रराज जोशी आसन्न प्रतिनिधिसभा निर्वाचनको लागि काठमाण्डौ क्षेत्र नं ८ वाट नेपाली काँग्रेसले सिफारिस गरेको छ । यस अघि संविधान सभाको निर्वाचनमा दूइ पटक निर्वाचित जोशी यस क्षेत्रका अत्यन्त लोकप्रीय नेताका रुपमा चिनिन्छन् । उद्योगमन्त्री रहँदा उनले गरेका उत्कृष्ट कार्यको मूल्याङकन गर्दै र यस भेगका जनताको जन चाहना अनुरुप कार्य गर्ने कार्यशैलीका कारण आगामी चुनावमा यिनले नै वाजी मार्ने निश्चित छ ।

सोही क्षेत्र अन्र्तगत प्रदेश (ख) को उम्मेदवारको लागि नेपाली काँग्रेस काठमाण्डौं जिल्ला सदस्य अमिन पाण्डेको नाम पनि केन्द्रमा सिफारिस गरी पठाएको छ । पाण्डे साढे दुई दशकदेखि राजनितिमा क्रियाशिल व्यक्ति हुनु । ने.वि.संघ, नेपाल तरुण दल महानगर १५ सचिव, काठमाण्डौं महानगर सह सचिव र ने.का को इकाइ उपाध्यक्ष, क्षेत्रिय सदस्य र ने.का काठमाण्डौं क्षेत्र नं ८ क्षेत्रीय सचिव हुँदै पार्टीको विभिन्न जिम्मेवारी पदमा रहँदै हाल ने.का काठमाण्डौंको जिल्ला सदस्य भएका हुन् ।

सानै उमेर देखि सामाजिक गतिविधिमा सक्रिय रही एक दर्जन समाजिक संस्थाहरुमा जिम्मेवार भूभिका निर्वाह गर्दैै आएका पाण्डे हाल सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्र सामुदायिक सेवा मञ्चको संस्थापक महासचिव भइ वि.सं २०६८ साल देखि हालसम्म अध्यक्षको रुपमा रही कार्य गर्दै आएका छन् । अव हुने प्रादेशिक निर्वाचनमा पार्टीले उनले गरेको योगदानको कदर गर्दै उम्मेदवार वन्ने प्राय पक्का पक्की रही आएको कुरा यस भेगका अगुवा कार्यकर्ताहरुले भन्ने गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

यि हुन भ्रष्टाचारको दलदलमा फस्ने नेताहरु, भ्रष्टाचार विरोधी देखि पहिलो महिला राष्ट्रपतिसम्म !

वैशाख – विश्व जति सभ्य र विकसित हुँदै गइरहेको छ, भ्रष्टाचारका नमिठा खवर पनि उत्तिकै आइरहेका छन् । हुनत अहिले सूचना र सञ्चारको प्रभाव बढी भएर पनि यस्ता खवरहरु बढी सार्वजनिक भएका र बढी फैलिएका होलान् र यस्ता समाचारमा कमी नआउनु भने...

समृद्धिका लागि चीनसँग सहकार्यः पाँच क्षेत्रमा साझेदारी प्रस्ताव

काठमाडौँ – चीन भ्रमणमा रहेका परराष्ट्रमन्त्री प्रदीपकुमार ज्ञवालीले नेपाल र चीनले दु्रत गतिमा आर्थिक समृद्धि हासिल गर्न दुवै देशले सामुहिक रुपमा पाँच क्षेत्रमा ध्यान केन्द्रित गर्नुपर्ने बताएका छन् । उनले आपसी समृद्धि प्राप्तिका लागि निर्धारण गरेका ५ क्षेत्रमा यातायात र कनेक्टिभिटी, कृषि, उधोग...

चिनियाँ बुद्धिजिवी भन्छन् – ‘एमाले-माओवादी एकता चाँडै होस्’

बेइजिङ –  चिनियाँ बुद्धिजिबी एवम् पुर्वकुटनीतिज्ञहरुले नेपालका ठुई ठुला कम्युनिष्ट पार्टीहरु मिलेर अघि बढ्नुपर्न धरणा राखेका छन् । पार्टी एकताको अन्तिम अवस्थामा आउँदा केही अलमल हुँदै छ भन्ने मैले सुनेको छ । यो राजनीतिक विजयलार्य दुई पार्टीले खेर नफाली अब नेपालको आर्थिक...

एमाले-माओवादी एकता अनिश्चित

काठमाडौं – पार्टी एकतालाई अन्तिमरुप दिन बसेको नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्रका अध्यक्षबीच भएको वार्ताले नयाँ रुप लिन नसकेपछि तिया गफमै सीमित भएको छ । वैशाख ९ मा गर्ने भनिएको पार्टी एकतालाई अन्तिम रुप दिन बिहीबार बालुवाटारमा भएको बैठकले ठोस निर्णय लिन...