Motivate News

प्रतिनिधि र प्रदेश सभाका लागि काँग्रेसद्धारा जोशी र पाण्डे सिफरिस

काठमाडौं – नेपाली काँग्रेसका प्रभावशाली नेता एवं पूर्वमन्त्री नविन्द्रराज जोशी आसन्न प्रतिनिधिसभा निर्वाचनको लागि काठमाण्डौ क्षेत्र नं ८ वाट नेपाली काँग्रेसले सिफारिस गरेको छ । यस अघि संविधान सभाको निर्वाचनमा दूइ पटक निर्वाचित जोशी यस क्षेत्रका अत्यन्त लोकप्रीय नेताका रुपमा चिनिन्छन् । उद्योगमन्त्री रहँदा उनले गरेका उत्कृष्ट कार्यको मूल्याङकन गर्दै र यस भेगका जनताको जन चाहना अनुरुप कार्य गर्ने कार्यशैलीका कारण आगामी चुनावमा यिनले नै वाजी मार्ने निश्चित छ ।

सोही क्षेत्र अन्र्तगत प्रदेश (ख) को उम्मेदवारको लागि नेपाली काँग्रेस काठमाण्डौं जिल्ला सदस्य अमिन पाण्डेको नाम पनि केन्द्रमा सिफारिस गरी पठाएको छ । पाण्डे साढे दुई दशकदेखि राजनितिमा क्रियाशिल व्यक्ति हुनु । ने.वि.संघ, नेपाल तरुण दल महानगर १५ सचिव, काठमाण्डौं महानगर सह सचिव र ने.का को इकाइ उपाध्यक्ष, क्षेत्रिय सदस्य र ने.का काठमाण्डौं क्षेत्र नं ८ क्षेत्रीय सचिव हुँदै पार्टीको विभिन्न जिम्मेवारी पदमा रहँदै हाल ने.का काठमाण्डौंको जिल्ला सदस्य भएका हुन् ।

सानै उमेर देखि सामाजिक गतिविधिमा सक्रिय रही एक दर्जन समाजिक संस्थाहरुमा जिम्मेवार भूभिका निर्वाह गर्दैै आएका पाण्डे हाल सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्र सामुदायिक सेवा मञ्चको संस्थापक महासचिव भइ वि.सं २०६८ साल देखि हालसम्म अध्यक्षको रुपमा रही कार्य गर्दै आएका छन् । अव हुने प्रादेशिक निर्वाचनमा पार्टीले उनले गरेको योगदानको कदर गर्दै उम्मेदवार वन्ने प्राय पक्का पक्की रही आएको कुरा यस भेगका अगुवा कार्यकर्ताहरुले भन्ने गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

वाम गठबन्धन र लोकतान्त्रिकलाई आफ्नैबाट चुनौती

कार्तिक ६,बेनी – म्याग्दीमा गठबन्धन बनाएर निर्वाचनमा होमिएका दलहरुलाई आफ्नैबाट बढी चुनौती देखिएको छ। आइतबार मनोनयन दर्तापछि म्याग्दीका बामगठबन्धन र लोकतान्त्रिक गठबन्धनलाई आफ्नैबाट चुनौती थपिएको देखिएको छ। प्रतिनिधीसभाका लागि म्याग्दीबाट नेपाली काँग्रेसबाट सभापति खम्बीर गर्बुजा, वाम गठबन्धनबाट एमालेका भुपेन्द्र थापा, राप्रपा प्रजातान्त्रिकबाट...

पहिलो चरणको निर्वाचनका लागी ८०२ जनाको मनोनयन

कार्तिक ६, काठमाडौं – आगामी १० मंसिरमा ३२ जिल्लामा हुने पहिलो चरणको प्रतिनिधिसभा तथा प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनका लागि आइतबार ८०२ जनाले मनोनयन दर्ता गरेका छन् । निर्वाचन आयोगले आइतबारको उम्मेदवार मनोनयन दर्ता कार्यक्रम शान्तिपूर्ण र व्यापक जनसहभागितामा सम्पन्न भएको जनाएको छ ।...

गोरखा २ मा बाबुराम र नारायणकाजी वीच रोचक भिडन्त ,आफूले जित्ने दुवैको दाबी

कार्तिक ६,गोरखा – मंसिर १० गते हुने संघीय र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि आईतवार गोरखामा राजनीतिक दलका उम्मेद्ववारले तामझामले मनोनयन दर्ता गराएका छन् । माओवादी, एमाले र कांग्रेस नयाँ शक्तिबीचको गठबन्धनले उम्मेद्ववारी दर्ताको माहौल थप रमाईलो बनेको थियो । उम्मेद्ववारी दर्ता गर्दा चुनावी...

काभ्रे प्रदेश सभा २ “क” मा दुई युवा नेता बीच प्रतिस्पर्धा हुने भएपछि जनता अन्योलमा

कात्तिक ३, काभ्रे – काभ्रे प्रदेश सभा २ “क” मा दुई युवा नेता बीच  प्रतिस्पर्धा हुने भएपछि यहाँको चुनावी माहोल रोचक र प्रतिस्पर्धात्मक बनेको छ । नेकपा एमालेका युबा नेता काभ्रे जिल्ल्ला सचिवालय सदस्य तथा मोर्चा प्रमुख कन्चन अधिकारी एमालेको तर्फबाट र नेपाली...