Motivate News

प्रतिनिधि र प्रदेश सभाका लागि काँग्रेसद्धारा जोशी र पाण्डे सिफरिस

काठमाडौं – नेपाली काँग्रेसका प्रभावशाली नेता एवं पूर्वमन्त्री नविन्द्रराज जोशी आसन्न प्रतिनिधिसभा निर्वाचनको लागि काठमाण्डौ क्षेत्र नं ८ वाट नेपाली काँग्रेसले सिफारिस गरेको छ । यस अघि संविधान सभाको निर्वाचनमा दूइ पटक निर्वाचित जोशी यस क्षेत्रका अत्यन्त लोकप्रीय नेताका रुपमा चिनिन्छन् । उद्योगमन्त्री रहँदा उनले गरेका उत्कृष्ट कार्यको मूल्याङकन गर्दै र यस भेगका जनताको जन चाहना अनुरुप कार्य गर्ने कार्यशैलीका कारण आगामी चुनावमा यिनले नै वाजी मार्ने निश्चित छ ।

सोही क्षेत्र अन्र्तगत प्रदेश (ख) को उम्मेदवारको लागि नेपाली काँग्रेस काठमाण्डौं जिल्ला सदस्य अमिन पाण्डेको नाम पनि केन्द्रमा सिफारिस गरी पठाएको छ । पाण्डे साढे दुई दशकदेखि राजनितिमा क्रियाशिल व्यक्ति हुनु । ने.वि.संघ, नेपाल तरुण दल महानगर १५ सचिव, काठमाण्डौं महानगर सह सचिव र ने.का को इकाइ उपाध्यक्ष, क्षेत्रिय सदस्य र ने.का काठमाण्डौं क्षेत्र नं ८ क्षेत्रीय सचिव हुँदै पार्टीको विभिन्न जिम्मेवारी पदमा रहँदै हाल ने.का काठमाण्डौंको जिल्ला सदस्य भएका हुन् ।

सानै उमेर देखि सामाजिक गतिविधिमा सक्रिय रही एक दर्जन समाजिक संस्थाहरुमा जिम्मेवार भूभिका निर्वाह गर्दैै आएका पाण्डे हाल सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्र सामुदायिक सेवा मञ्चको संस्थापक महासचिव भइ वि.सं २०६८ साल देखि हालसम्म अध्यक्षको रुपमा रही कार्य गर्दै आएका छन् । अव हुने प्रादेशिक निर्वाचनमा पार्टीले उनले गरेको योगदानको कदर गर्दै उम्मेदवार वन्ने प्राय पक्का पक्की रही आएको कुरा यस भेगका अगुवा कार्यकर्ताहरुले भन्ने गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

इक्यान शैक्षिक मेलाको तेश्रो दिन उत्साहजनक सहभागिता

काठमाडौं  – विहिबार देखि जारी १२औँ शैक्षिक मेला शनिबार सहभागिता बढेको छ । विदेशमा अध्ययन गर्न चाहने विद्यार्थीहरुलाई सहि सुचना दिनका लागि आयोजित मेलामा पहिलो र दोश्रो दिनको तुलनामा तेश्रो दिन सहभागि बढेको छ । पहिलो र दोश्रो दिन निरास भएका ब्यबसायीहरु...

विद्युत् पुगेपछि गाउँकै नाम ‘कुलमान घिसिङ चोक’

झापा, ४ साउन – झापाको दुई नगरपालिकाको बीचमा अवस्थित एक गाउँको नाम ‘कुलमान घिसिङ चोक’ नामाकरण गरिएको छ । मुलुकबाटै विद्युत्भार कटौती गर्ने महाअभियनमा लागेको भन्दै नेपाल विद्युत् प्राधिकरणका कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङको नाममा कनकाई–४ र शिवसताक्षी–१० को बीचमा पर्ने टेक्रा गाउँवासीले...

चर्को पार्किङ शुल्क विवाद

भीमदत्तनगर, ४ साउन – भीमदत्त नगरपालिले चर्को पार्किङ शुल्क लगाएपछि भारतीय नम्बर प्लेटका चारपाङ्ग्रे सवारी साधन आजदेखि नेपाल भित्रिएका छैनन् । स्थानीयवासीले नेपाली चेकपोष्ट र भन्सार जाँचअघि नै नगरपालिकाले पार्किङ शुल्क लिन अनुमति दिएको भन्दै त्यसको विरोध गरेका छन् । विवादपछि आज...

उपचारका लागि देश बाहिर जानुपर्ने बाध्यता अन्त्य गरिने

काठमाडौँ, ४ साउन – उपप्रधान एवं स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री उपेन्द्र यादवले जनतालाई देश बाहिर उपचार गर्न जानुपर्ने बाध्यता अन्त्य गरिने बताउनुभएको छ । आज बिएण्डबी अस्पतालमा आयोजित कार्यक्रममा उहाँले स्वदेशमा रहेका सरकारी र निजी अस्पतालले जनतालाई सुविधासम्पन्न र गुणस्तरीय सेवा सुलभ रुपमा...