Motivate News

काभ्रे प्रदेश सभा २ “क” मा दुई युवा नेता बीच प्रतिस्पर्धा हुने भएपछि जनता अन्योलमा

कात्तिक ३, काभ्रे – काभ्रे प्रदेश सभा २ “क” मा दुई युवा नेता बीच  प्रतिस्पर्धा हुने भएपछि यहाँको चुनावी माहोल रोचक र प्रतिस्पर्धात्मक बनेको छ ।

नेकपा एमालेका युबा नेता काभ्रे जिल्ल्ला सचिवालय सदस्य तथा मोर्चा प्रमुख कन्चन अधिकारी एमालेको तर्फबाट र नेपाली काग्रेसका युबा नेता सुन्दर आचार्य नेपाली काग्रेसको उमेद्वारको रुपमा अघि सरेपछि यहाँको चुनाबी माहोल रोचक र प्रतिस्पर्धात्मक बनेको हो ।

युबाहरुको बीचमा लोकप्रिय दुई युवा  अगाडी  बढेपछि कस्को पक्षमा लाग्ने भने अन्योलमा रहेका युबाहरु पहिला पार्टीको आधिकारिक रुपमा पहिला कस्लाई अगाडि सार्छ त्यहि निर्णय कुरि बसेका छन् ।
बाम एकता भएपनी निर्णायक मानिने युवा पंक्ती उम्मेदवार  अनुसार मतदान गर्ने योजनामा बसेकोले चुनाबी माहोल कसरी अगाडि बड्छ अझै हेर्न बाकी छ।
काभ्रे २ “क” मा आधा मतदाता पाँचखाल नगरपालिका भित्र रहेका छन । दुबै युबा पाँचखालकै भएकाले पनि यो प्रतिस्पर्धा झन रोचक बनेको छ। दुईमा एकले मात्र टिकट पाए सबै युवाहरु त्यतै लाग्ने भएकोले पनि अहिले नै चुनावी हेर्न बाँकी छ ।

दुई दशक  लामो जीवन  राजनीतिमा बिताएका एमाले नेता कन्चन अधिकारी अनेरास्ववियु ,युवासंघ हुँदै नेकपा एमाले काभ्रेको सचिवालय सदस्यको जिम्मेवारीमा रहेका छन । उनी काभ्रे एमालेमा सफल र लोकप्रिय युबा नेताको रुपमा चिनिन्छनन भने आचार्य नेबिसंघ काभ्रेको अध्यक्ष र काग्रेस काभ्रे ४ को सभापति भै सकेका छन । उनी काग्रेसका आसलाग्दा युवा नेताको रुपमा हेरिन्छन ।

पार्टिले अहिले नै आधिकारिक रुपमा नै घोषणा नगरे पनि  यी दुई नेतालाई आम जनताले प्रतिस्पर्धामा आउने आकलन  गरेकाले सङ्घीय  चुनाब भन्दा पनी प्रदेश सभाको चुनाबमा यहाँका सबै जनताको नजर रहेको छ।

एमालेको तर्फबाट ०६४/७० को निर्वाचनको नेतृत्व गरेका एमाले नेता अधिकारी सफल योजनाकार र परिचालन मा एमाले भित्र अब्बल मानिन्छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

रामविरको घोषणा : भष्ट्राचार गर्नुपरे राजनिति बाटै सन्यांस लिन्छु ।

काठमाडौं – संयूक्त वाम गठबन्धनबाट काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ७ को प्रतिनिधी सभा सदस्यका लागि उमेद्वार रहेका एमाले नेता रामविर मानन्धरले भष्ट्राचार गर्न परे राजनिति बाटै सन्यांस लिने घोषणा गरेका छन् । निर्वतमान सांसद समेत रहेका मानन्धरले आफ्नो सिंगो राजनितिक जीवनमा एक पैसा...

बाबुरामजीले धेरै पढ्नु भयो तर बुद्धि कहिल्यै आएन – माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्ड

  कात्तिक ३०, गोरखा- पूर्व प्रधानमन्त्री एवं माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डले नयाँ शक्तिका नेता एवं गोरखा क्षेत्र नम्बर २ का उम्मेद्वार डा. बाबुराम भट्टराईलाई आफ्नो उम्मेद्वारी छोडेर माओवादीमै आउन अपील गरेका छन्। बुधबार दिउँसो पूर्वप्रधानमन्त्री एवं नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसँगै...

राष्ट्रपति भण्डारीसँग युएइका उप–राष्ट्रप्रमुख मोक्तुमको भेटवार्ता

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीसँग संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएई) का उप–राष्ट्रप्रमुख तथा प्रधानमन्त्री शेख महम्मद बिन रसिद अल मोक्तुमले बुधबार जाबिल राजप्रासादमा औपचारिक भेटवार्ता गर्नुभएको छ । त्यस अवसरमा दुई देशबिच आपसीहितका समग्र पक्षका विषयमा छलफल भएको परराष्ट्र मन्त्रालयका सचिव शंकरदास वैरागीले जानकारी दिनुभयो...

विप्लव ‘भाइ’ बम पड्काउने होइन दुर्गमका दुःखीलाई डोकामा बोकेर ल्याउनुहोस् -एमाले अध्यक्ष ओली

कात्तिक ३०,काठमाडौं – एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको सम्झौता रद्द गर्ने सरकारको निर्णयको आलोचना गरेका छन्। बुधबार काठमाडौंमा भएको पत्रकार भेटघाटमा ओलीले अन्तर्राष्ट्रिय लगानी प्रभावित हुने गरी सरकारले सनकका भरमा निर्णय गरेको आरोप लगाए। ‘मन्त्रिपरिषद्ले गरेको निर्णय अहिले आएर...