Motivate News

काभ्रे प्रदेश सभा २ “क” मा दुई युवा नेता बीच प्रतिस्पर्धा हुने भएपछि जनता अन्योलमा

कात्तिक ३, काभ्रे – काभ्रे प्रदेश सभा २ “क” मा दुई युवा नेता बीच  प्रतिस्पर्धा हुने भएपछि यहाँको चुनावी माहोल रोचक र प्रतिस्पर्धात्मक बनेको छ ।

नेकपा एमालेका युबा नेता काभ्रे जिल्ल्ला सचिवालय सदस्य तथा मोर्चा प्रमुख कन्चन अधिकारी एमालेको तर्फबाट र नेपाली काग्रेसका युबा नेता सुन्दर आचार्य नेपाली काग्रेसको उमेद्वारको रुपमा अघि सरेपछि यहाँको चुनाबी माहोल रोचक र प्रतिस्पर्धात्मक बनेको हो ।

युबाहरुको बीचमा लोकप्रिय दुई युवा  अगाडी  बढेपछि कस्को पक्षमा लाग्ने भने अन्योलमा रहेका युबाहरु पहिला पार्टीको आधिकारिक रुपमा पहिला कस्लाई अगाडि सार्छ त्यहि निर्णय कुरि बसेका छन् ।
बाम एकता भएपनी निर्णायक मानिने युवा पंक्ती उम्मेदवार  अनुसार मतदान गर्ने योजनामा बसेकोले चुनाबी माहोल कसरी अगाडि बड्छ अझै हेर्न बाकी छ।
काभ्रे २ “क” मा आधा मतदाता पाँचखाल नगरपालिका भित्र रहेका छन । दुबै युबा पाँचखालकै भएकाले पनि यो प्रतिस्पर्धा झन रोचक बनेको छ। दुईमा एकले मात्र टिकट पाए सबै युवाहरु त्यतै लाग्ने भएकोले पनि अहिले नै चुनावी हेर्न बाँकी छ ।

दुई दशक  लामो जीवन  राजनीतिमा बिताएका एमाले नेता कन्चन अधिकारी अनेरास्ववियु ,युवासंघ हुँदै नेकपा एमाले काभ्रेको सचिवालय सदस्यको जिम्मेवारीमा रहेका छन । उनी काभ्रे एमालेमा सफल र लोकप्रिय युबा नेताको रुपमा चिनिन्छनन भने आचार्य नेबिसंघ काभ्रेको अध्यक्ष र काग्रेस काभ्रे ४ को सभापति भै सकेका छन । उनी काग्रेसका आसलाग्दा युवा नेताको रुपमा हेरिन्छन ।

पार्टिले अहिले नै आधिकारिक रुपमा नै घोषणा नगरे पनि  यी दुई नेतालाई आम जनताले प्रतिस्पर्धामा आउने आकलन  गरेकाले सङ्घीय  चुनाब भन्दा पनी प्रदेश सभाको चुनाबमा यहाँका सबै जनताको नजर रहेको छ।

एमालेको तर्फबाट ०६४/७० को निर्वाचनको नेतृत्व गरेका एमाले नेता अधिकारी सफल योजनाकार र परिचालन मा एमाले भित्र अब्बल मानिन्छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

स्वैच्छिक अवकाशमा उच्च अधिकृत नै आकर्षित: यसकारण रोजिँदै छ स्वैच्छिक अवकाश

संसद्का दुई सचिवले दिए निवेदन / सिडिओहरू पनि अवकाश रोज्दै / यसकारण रोजिँदै छ स्वैच्छिक अवकाश

काठमाडौं – समायोजनमा जान नचाहने कर्मचारीलाई लक्षित गरी सरकारले घोषणा गरेको स्वैच्छिक अवकाशको प्याकेजमा उच्च तहका कर्मचारीले पनि विशेष रुचि देखाएका छन् । आजकोनयाँ पत्रिकामा खबर छ । २० वर्ष सेवाअवधि पुगेका र ५५ वर्ष उमेर पुगेका उपसचिव र सहसचिवहरू पनि स्वैच्छिक अवकाशमा...

राष्ट्रियसभामा देखिएन राष्ट्रिय अनुहार: जिल्ला तहका पार्टी कार्यकर्ताजस्ता उम्मेदवार

माघ १०,काठमाडौं – २०५९। अन्तिम राजा ज्ञानेन्द्र शाहले प्रतिनिधिसभा विघटन गरेपछि राष्ट्रियसभाका तत्कालीन उपाध्यक्ष रामप्रित पासवान संविधानविद्, कानुनविद् र विभिन्न नेताको घरदैलोमा निस्के, ०४७ सालको संविधानको ठेली बोकेर। उनको एउटै उद्देश्य थियो, ‘राजाले प्रतिनिधिसभा भंग गरे पनि अर्को जनप्रतिनिधि निकाय राष्ट्रियसभा क्रियाशील...

केपी ओलीदेखि अमरेशकुमार सिंहसम्मले रातो पासपोर्ट बुझाएनन् (सूचिसहित)

काठमाडौं – अघिल्लो संसद् सकिएको १०१ दिन पुग्दा पनि तत्कालीन १५५ सांसदले कूटनीतिक पासपोर्ट अझै फिर्ता गरेका छैनन् । संसद्को कार्यकाल सकिएको एक साताभित्रै त्यस्तो पासपोर्ट फिर्ता गर्नुपर्ने कानुन छ । पूर्वसांसदले प्रयोग गरेका ४९८ मध्ये ३१२ मात्र रातो पासपोर्ट फिर्ता भएका...

प्रदेशको अस्थायी राजधानीमा डेरा खोज्दै सांसद !

  बुटवल\हेटौँडा – शपथग्रहण सकिँदा नसकिँदै गुल्मीका सांसद सुदर्शन बलाललाई चिन्ताले सतायो–डेरा कहाँ खोज्ने। संसद् बैठक छिट्टै बस्नेवाला छ। साथीको घरबाटै काम चलाइरहेका यी माननीय केही दिनभित्रै डेरा खोजेर सर्ने तयारीमा छन्। आजको अन्नपूर्ण पोस्टमा खबर छ । ‘बुटवलमै दुई(चारवटा फ्ल्याट हेरेँ,...