Motivate News

काभ्रे प्रदेश सभा २ “क” मा दुई युवा नेता बीच प्रतिस्पर्धा हुने भएपछि जनता अन्योलमा

कात्तिक ३, काभ्रे – काभ्रे प्रदेश सभा २ “क” मा दुई युवा नेता बीच  प्रतिस्पर्धा हुने भएपछि यहाँको चुनावी माहोल रोचक र प्रतिस्पर्धात्मक बनेको छ ।

नेकपा एमालेका युबा नेता काभ्रे जिल्ल्ला सचिवालय सदस्य तथा मोर्चा प्रमुख कन्चन अधिकारी एमालेको तर्फबाट र नेपाली काग्रेसका युबा नेता सुन्दर आचार्य नेपाली काग्रेसको उमेद्वारको रुपमा अघि सरेपछि यहाँको चुनाबी माहोल रोचक र प्रतिस्पर्धात्मक बनेको हो ।

युबाहरुको बीचमा लोकप्रिय दुई युवा  अगाडी  बढेपछि कस्को पक्षमा लाग्ने भने अन्योलमा रहेका युबाहरु पहिला पार्टीको आधिकारिक रुपमा पहिला कस्लाई अगाडि सार्छ त्यहि निर्णय कुरि बसेका छन् ।
बाम एकता भएपनी निर्णायक मानिने युवा पंक्ती उम्मेदवार  अनुसार मतदान गर्ने योजनामा बसेकोले चुनाबी माहोल कसरी अगाडि बड्छ अझै हेर्न बाकी छ।
काभ्रे २ “क” मा आधा मतदाता पाँचखाल नगरपालिका भित्र रहेका छन । दुबै युबा पाँचखालकै भएकाले पनि यो प्रतिस्पर्धा झन रोचक बनेको छ। दुईमा एकले मात्र टिकट पाए सबै युवाहरु त्यतै लाग्ने भएकोले पनि अहिले नै चुनावी हेर्न बाँकी छ ।

दुई दशक  लामो जीवन  राजनीतिमा बिताएका एमाले नेता कन्चन अधिकारी अनेरास्ववियु ,युवासंघ हुँदै नेकपा एमाले काभ्रेको सचिवालय सदस्यको जिम्मेवारीमा रहेका छन । उनी काभ्रे एमालेमा सफल र लोकप्रिय युबा नेताको रुपमा चिनिन्छनन भने आचार्य नेबिसंघ काभ्रेको अध्यक्ष र काग्रेस काभ्रे ४ को सभापति भै सकेका छन । उनी काग्रेसका आसलाग्दा युवा नेताको रुपमा हेरिन्छन ।

पार्टिले अहिले नै आधिकारिक रुपमा नै घोषणा नगरे पनि  यी दुई नेतालाई आम जनताले प्रतिस्पर्धामा आउने आकलन  गरेकाले सङ्घीय  चुनाब भन्दा पनी प्रदेश सभाको चुनाबमा यहाँका सबै जनताको नजर रहेको छ।

एमालेको तर्फबाट ०६४/७० को निर्वाचनको नेतृत्व गरेका एमाले नेता अधिकारी सफल योजनाकार र परिचालन मा एमाले भित्र अब्बल मानिन्छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मोदी भ्रमण वैशाख अन्तिम साता, छलफलबिनै भारतले तोक्या मिति

काठमाडौं – चैत तेस्रो साता भारतले तीनदिने राजकीय भ्रमणका क्रममा नयाँदिल्ली रहँदा प्रधानमन्त्री केपी ओलीले सवैजसो औपचारिक र अनौपचारिक कार्यक्रममा भुगोलले सानोठुलो भए पनि नेपाल र भारतको हैसियत एउटै भएकोमा जोड दिएका थिए । तर, महिना दिन नबित्दै उक्त भनाईविपरितका कुटनीतिक व्यवहार...

सार्वजनिक यातायातमा सिन्डिकेट: लचिलो बन्दै सरकार

काडमाडौं – सार्वजनिक यातायातमा सिन्डिकेट हटाउने निर्णय विरुद्ध आन्दोलनको घोषणा गरेका यातायात व्यवसायीसँग सरकार लचिलो बनेको छ। आजको अन्नपूर्ण पोस्टमा खबर छ । नेपाल यातायात राष्ट्रिय व्यवसायी महासंघले देशभर गाडी नचलाउने निर्णय गरेपछि भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्री रघुवीर महासेठसँग भेटेका थिए। मन्त्री महासेठसँगको...

गम्भीर भनिएको शनिबारको बैठक पनि उपलब्धि विहिन्

काठमाडौं – नेकपा (एमाले) र नेकपा (माओवादी केन्द्र) बीचको पार्टी एकीकरणलाई निष्कर्षमा पु¥याउने विषयमा दुवै पार्टीका अध्यक्ष बीच शनिबार पनि वार्ता भएको छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको सरकारी निवास बालुवाटारमा दुई घण्टा सम्म चलेको एमाले अध्यक्ष ओली र माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष...

इक्यानमा विष्णुहरि पाण्डेको उदय

काठमाडौं – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)मा विष्णुहरि पाण्डेको उदय भएको छ । शनिबार सम्पन्न निर्वाचनमा पाण्डेले सरोजकुमार बस्नेतलाई १२ मतले पराजित गर्दै इक्यानको नेतृत्व सम्हालेका हुन । कुल खसेको ३४३ मतमध्ये पाण्डेले १७७ मत ल्याए भने बस्नेतले १६५ मत ल्याए ।...