Motivate News

पासाङ शेर्पाको गीत ‘तिम्रो त्यो मुस्कान’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौ- चर्चित संगीतकार अर्जुन पोख्रेल द्वारा संगीत बद्ध नव गायक पासाङ शेर्पाको पहिलो गीत बजारमा आएको छ। संखुवासभाको नव गायक पासाङ शेर्पाले पहिलो आइटम डान्सिङ गीत ‘तिम्रो त्यो मुस्कान’  बजारमा ल्याएका हुन् भने गीतकार सुमित्रा अश्रुधाराले शब्दहरुलाई कुदेर गीतकारको धरातलमा उभिएकी छन् ।

पछिल्लो पुस्तालाई एउटा गीतकारको लहरमा आफुलाइ उभ्याउनु लागि परेकी नव गीतकार हुन् सुमित्रा भने पासाङ सेर्पा यहि गीतबाट बाट डेब्यु गर्दै छन् । संगीतको धरातलमा उनी यहि गीतबाट आफुलाइ अरु सम्म पुर्याउन र चिनिन सक्नेमा भरोसा राख्छन् र आफुलाइ गीत-संगीतको दुनियाँ उभ्याउन चाहन्छन् र विश्वास पनि राख्छन् ।

नायिका बर्षा सिवाकोटी र मोडल न्युपुन राज श्रेष्ठ द्वारा अभिनित यो भिडियो चर्चित डाइरेक्टर संजय बराल द्वारा निर्देशन भएको छ। यहाँ न्युपुनले बर्षालाई एकदम हात जोडेर प्लिज प्ल्जि घरबार बसाई देउ भनिरहेका छन् ।

हेर्नुस भिडियो 

प्रतिकृया दिनुहोस्

चर्चित गायक प्रमोद खरेलले गाए पहिलोपल्ट देउडा गीत ‘देउडा खेल्छु चट्टै’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौं  – प्रमोद खरेल सुगम संगीतमा लोकप्रिय नाम हो । सयाैँ चर्चित गीतमा स्वर दिएका खरेलले पहिलोपल्ट गायिका अनिता चलाउनेसँग देउडा गीत गाएका छन् । पत्रकार डिबी खड्काको रचना र विनोद बाजुरालीको संगीत रहेको ‘देउडा खेल्छु चट्टै’ गीतको म्युजिक भिडियो शुक्रबार रिलिज...

गायक जीवन ढुङ्गेलको गीत ‘तिमी फूल भएर…’को भिडियो सार्वजनिक

काठमाडौं – गायक  जीवन  ढुङ्गेलले भर्खरै आफ्नै शब्द/संगीतमा नेपालको चर्चित गायिका मेलिना राईसँग युगल गीत “तिमी फूल भएर…”  बजारमा सार्वजनिक गरेका छन। विज्ञान संजायबाट स्नातक गरेका गायक ढुङ्गेल हाल भारतको ईलाहावादबाट शास्त्रीय  संगीतमा समेत स्नातक गरिरहेका छन। आफ्नो पहिलो गीतबाट दर्शक स्रोताहरूको...

मंसिर २९ बाट प्रर्दशनमा आउने चलचित्र ‘गोरे’का २ गीत एकसाथ रिलिज (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौं – यहि मंसिर २९ बाट प्रर्दशनमा आउने चलचित्र ‘गोरे’का २ गीत एकसाथ रिलिज गरिएको छ । गोरेको शिर्ष गीत र रोमान्टिक गीत सार्वजनिक गरिएको हो । चलचित्रको शिर्ष गीतमा दिलिप रायमाझि एक गाउँले भेषमा देखिएका छन् भने अर्को गीतमा अनुसंग रोमान्टिक मुडमा...

गायक आतिस लामाको ‘पाउमा पाउजुले’ यसरी ततायो गोदावरीको माहोल

काठमाडौं – ‘पाउमा पाउजु छमछम,हातैमा चुरा छमछम…… गाउँको हिरो म गर्छन सव सलाम फुर्सद मिलाउ कान्छी फिलिम हेर्न जाउँ’ गत शनिवार यो गीत गोदावरी पार्कमा गुन्जिंदा पार्कभित्र यत्रतत्र छरिएर बसेका दर्शक स्रोताको ध्यान तानिएको थियो । यो गीत चर्चित गायक आतिस लामाको एल्वम...