Motivate News

पासाङ शेर्पाको गीत ‘तिम्रो त्यो मुस्कान’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौ- चर्चित संगीतकार अर्जुन पोख्रेल द्वारा संगीत बद्ध नव गायक पासाङ शेर्पाको पहिलो गीत बजारमा आएको छ। संखुवासभाको नव गायक पासाङ शेर्पाले पहिलो आइटम डान्सिङ गीत ‘तिम्रो त्यो मुस्कान’  बजारमा ल्याएका हुन् भने गीतकार सुमित्रा अश्रुधाराले शब्दहरुलाई कुदेर गीतकारको धरातलमा उभिएकी छन् ।

पछिल्लो पुस्तालाई एउटा गीतकारको लहरमा आफुलाइ उभ्याउनु लागि परेकी नव गीतकार हुन् सुमित्रा भने पासाङ सेर्पा यहि गीतबाट बाट डेब्यु गर्दै छन् । संगीतको धरातलमा उनी यहि गीतबाट आफुलाइ अरु सम्म पुर्याउन र चिनिन सक्नेमा भरोसा राख्छन् र आफुलाइ गीत-संगीतको दुनियाँ उभ्याउन चाहन्छन् र विश्वास पनि राख्छन् ।

नायिका बर्षा सिवाकोटी र मोडल न्युपुन राज श्रेष्ठ द्वारा अभिनित यो भिडियो चर्चित डाइरेक्टर संजय बराल द्वारा निर्देशन भएको छ। यहाँ न्युपुनले बर्षालाई एकदम हात जोडेर प्लिज प्ल्जि घरबार बसाई देउ भनिरहेका छन् ।

हेर्नुस भिडियो 

प्रतिकृया दिनुहोस्

मिन बिष्टले ल्याए 3D नेपाली गीत

काठमाडौँ – कला साहित्य चेप्टो हुनु हुँदैन भनेर उहिल्यै आयामेली साहित्यकारहरुले तेस्रोआयामको साहित्यिक आन्दोलन गरेका हुन् । विश्व संगीतमा गीतको प्रस्तुति र विषय वस्तुको विविधताले गर्दा त्यो चेप्टोपना देखिँदैन तर नेपाली गीतहरु भने युवायुवतीबीचको मायाप्रीतिको विषयमा एक स्थाई र दुई समान लय...

शुशिलाको ‘सानीलाई’ युट्युवमा भाइरल बन्दै

काठमाडौं – सुन्दर गायिका शुशिला पाठकको गीत यतिबेला युटयुवमा भाइरल बनेको छ । आधुनिक डान्सिङ बिटको ‘सानीलाइ’ बोलको गीत युटयुवमा भाइरल बनेको हो । केही महिना अघिमात्र सार्वजनिक भएको यो गीतको म्युजिक भिडियो गायिका पाठकले म्युजिक नेपालको युटयुव च्यानलबाट सार्वजनिक गरेकी हुन...

समाजको यथार्थ चित्रण गरेको चलचित्र हो ‘इन्काउन्टर गल्ली’ – निर्माता राजन चौलागाइ

काठमाडौं – यहि चैत्र २ गते बाट प्रर्दशनमा आउन लागेको चलचित्र इन्काउन्टर गल्ली मसालेदार चलचित्र रहेको निर्माण पक्ष बताउछ । चलचित्रले समाजको यथार्थ बिषय उठाउन खोजेको निर्माता राजन चौलागाइ बताउछन् । समाजमा हुने आपराधिक गिरोह र प्रहरी प्रसासन बिचको द्धन्द चलचित्रले उठाउन...

छबि र शिल्पाको माया, शिल्पाले आफ्नै हातले खुवाइन छबिलाई केक (भिडियो)

काठमाडौँ – चलचित्र मंगलम् ले बुधबार राजधानीमा एक कार्यक्रमको आयोजना “पर्ख पर्ख मायालु” बोल रहेको गीतको एक करोड भ्यु भएको उपलक्ष्य केक काटेर सेलीब्रेसन गरेको छ । अभिनेत्री शिल्पा पोख्रेल प्रस्तुतकर्ता रहेको यस चलचित्रलाई छविराज ओझाले निर्माण गरेका हुन् ।दिपक शर्माको शब्द...