Motivate News

देशको सच्चा पहरेदार हो नेपाल तरुणदल – जितजंग बस्नेत

कात्तिक १९,काठमाडौं – तरुणदल केन्द्रीय अध्यक्ष जितजंग बस्नेतले विभिन्न क्षेत्रका युवा व्यवसायी तथा पेशाकर्मीहरुलाई तरुणदलको केन्द्रीय कार्यालयमा आयोजित कार्यक्रममा साधारण सदस्यता प्रदान गरेका छन। विभिन्न ४ जिल्लामा समाजसेवा तथा व्यवसायीक क्षेत्रमा सफल रहेका गोरखाका शरण आले मगर , उमेश कुमार तामाङ्ग–मोरङ्ग , राजकुमार घिसिङ्ग–सिन्धुपाल्चोक, विक्रम गुरुङ्ग–गोरखा लाई तरुणदल मा प्रवेश गराएका छन।

गायक अविनास घिसिङ्गको पहलमा उनीहरुलाई तरुणदल प्रवेश गराइएको थियो। साधारण सदस्य प्रदान गर्ने क्रममा अध्यक्ष बस्नेतले  तरुणदल देशको सच्चा पहरेदार युवा संगठन हो र  गठनको मर्ममा रहि उर्जावान र क्षमतावना तरुण युवालाई आवश्यक भुमिका समेत प्रदान गरिने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

कान्छि श्रीमती ल्याएदेखि श्रीमानले हेला गरेकाे भन्दै जेठी ताराले लिइन् दुई सन्तानकाे ज्यान

रामेछाप-  रामेछापको खाडादेवि गाउपालिका ६ माकादुमकी २५ बर्षिया तारा के.सी.ले आफ्ना २ नावालकलाइ मट्टीतेल छर्किएर आगो लगाइ हत्या गरेकी छिन । गएराति साढे दश बजे बासको कत्तरले बारेको कटेज भित्र बच्चा राखेर उनले आगो लगाएकी थिइन । आगोले डढेर ४ बर्षिय छोरा...

निगमलाई १५ दिनमा १५ करोड नाफा ?

काठमाडौं – नेपाल आयल निगमले १५ दिनको अवधिमा १५ करोड रुपैयाँ नाफा आर्जन गरेको छ । इन्धन विक्रीबाट  निगमले नाफा कमाएको हो । निमगले नाफा आर्जन गरेपछि पछिल्लो समय अन्र्राष्ट्रिय बजारमा पेट्रोलियम पदार्थको मुल्य केही बृद्धि भए पनि स्थानीय बजारमा बृद्धि गरेको...

एसइईको तयारी पुरा, ४ लाख ८५ हजार ५ सय ८६ विद्यार्थी सहभागी हुँदै

  काठमाडौं – चैत्र ८ गतेदेखि सञ्चालनमा हुने शैक्षिक सत्र २०४७ को माध्यमिक शिक्षा परीक्षा एसइई को तयारी पुरा भएको छ । नेपाल राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डका अनुसार परीक्षामा यस बर्ष ४ लाख ८५ हजार ५ सय ८६ विद्यार्थी सहभागी हुँदैछन् । नियमित...

श्रममन्त्री गोकर्ण विष्टले मागे ठगी गर्ने म्यानपावरको सुची

काठमाडौँ – श्रम, रोजगार तथा सामाजिक मन्त्रालयले बारम्बर ठगी गर्ने म्यानपावर कम्पनीको सुची तयार पार्ने भएको छ । श्रममन्त्री गोकर्ण विष्टले यस्ता म्यानवापर कम्पनीबाट पुनः ठगी हुन नदिन र कारबाही अगाडिी बढाउन सुची पेस गर्न वैदेशिक रोजगार विभागलाई निर्देशन दिएका छन् ।...