Motivate News

देशको सच्चा पहरेदार हो नेपाल तरुणदल – जितजंग बस्नेत

कात्तिक १९,काठमाडौं – तरुणदल केन्द्रीय अध्यक्ष जितजंग बस्नेतले विभिन्न क्षेत्रका युवा व्यवसायी तथा पेशाकर्मीहरुलाई तरुणदलको केन्द्रीय कार्यालयमा आयोजित कार्यक्रममा साधारण सदस्यता प्रदान गरेका छन। विभिन्न ४ जिल्लामा समाजसेवा तथा व्यवसायीक क्षेत्रमा सफल रहेका गोरखाका शरण आले मगर , उमेश कुमार तामाङ्ग–मोरङ्ग , राजकुमार घिसिङ्ग–सिन्धुपाल्चोक, विक्रम गुरुङ्ग–गोरखा लाई तरुणदल मा प्रवेश गराएका छन।

गायक अविनास घिसिङ्गको पहलमा उनीहरुलाई तरुणदल प्रवेश गराइएको थियो। साधारण सदस्य प्रदान गर्ने क्रममा अध्यक्ष बस्नेतले  तरुणदल देशको सच्चा पहरेदार युवा संगठन हो र  गठनको मर्ममा रहि उर्जावान र क्षमतावना तरुण युवालाई आवश्यक भुमिका समेत प्रदान गरिने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

काठमाडौं उपत्यकासहित देशभर चिसो बढ्यो

काठमाडौं – काठमाडौं उपत्यकासहित देशभर तापक्रम घटेसँगै चिसो बढेको छ । शनिबार  काठमाडौंकोे न्यूनतम् तापक्रम २ दशमलव ८ डिग्रीमा झरेको थियो । शुक्रबार ३ दशमलव ४ डिग्रीमा पुगेको थियो । तापक्रम घटेकाले उपत्यकामा बढी चिसो महसुस गरिएको छ । चिसोकै कारण आज...

फिफा क्लब वर्ड कपको उपाधि रियल मड्रिडले जित्यो

काठमाडौं– फिफा क्लब वर्ड कपको उपाधि रियल मड्रिडले जितेको छ । गयराति दुवैमा भएको प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा ब्राजिललको क्लब ग्रेमियोमाथि १ शुन्यको संघर्षपुर्ण जित निकाल्दै स्पेनिस क्लब रियल मड्रिडले जित निकालेको हो । पहिलो हाफ गोल रहित बराबरीमा सकिए पनि दोश्रो हाफको १३...

समानुपातिकतर्फको ७५ जिल्लाको मतगणना सकियो

काठमाडौं – गत मंसिर १० र २१ गते पहिलो र दोस्रो चरणमा भएको प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचन अन्तर्गत समानुपातिकतर्फ ७५ जिल्लाको मतगणना सकिएको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ । आयोगले समानुपातिक निर्वाचन प्रणाली अन्तर्गत अब दुई जिल्ला सुनसरी र सर्लाहीका केही निर्वाचन...

समानुपातिकमा पनि एमालेले अग्रता कायमै,३ दलले मात्र अहिलेसम्म गनिएको मतको ३ प्रतिशत कटाए

मंसिर २७, काठमाडौं – प्रत्यक्षतर्फ धेरै सिट जितेको नेकपा एमालेले समानुपातिकमा पनि अग्रता बनाएको छ । देशभरिबाट अहिलेसम्म ५० लाख मत गणना हुँदा नेकपा एमालेले १८ लाख १६ हजार ३ सय ३७ मत पाएको छ । नेपाली कांग्रेसले १७ लाख ३२ हजार...