Motivate News

प्रतिकृया दिनुहोस्

काठमाडौं ४ का बुद्दिजीवी भन्छन, हाम्रो साथ राजन भट्टराईलाई

काठमाडौ – बाम गठ बन्धन काठमाडौं क्षेत्र नं ४ बुद्दिजीवी सहयोग समितिको बृहत भेला सम्पन्न भएको छ ।चावहिल स्थित ए वान पार्टी प्यालेसमा भएको सो कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेकपा माओवादी केन्द्रका पोलिट ब्युरो सदस्य एबम निर्वाचन परिचालन कमिटि काठमाडौं क्षेत्र नं ४...

काठमाडौं ४ का बुद्दिजीवी भन्छन, ‘हाम्रा साथ राजन भट्टराईलाई’

काठमाडौं ४ का बुद्दिजीवी भन्छन, हाम्रो साथ राजन भट्टराईलाई काठमाडौ – बाम गठ बन्धन काठमाडौं क्षेत्र नं ४ बुद्दिजीवी सहयोग समितिको बृहत भेला सम्पन्न भएको छ ।चावहिल स्थित ए वान पार्टी प्यालेसमा भएको सो कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेकपा माओवादी केन्द्रका पोलिट ब्युरो...

वाम सरकारले सम्बृद्धि ल्याउँन सकेन भने सदाका लागि राजनिति छोडिदिन्छु : रामविर मानन्धर

काठमाडौँ – सम्यूक्त वाम गठबन्धनको तर्फबाट काठमाडौँ क्षेत्र नम्बर ७ का प्रतिनिधि सभाका उमेद्वार एमाले नेता रामविर मानन्धरले वाम सरकारले मात्रै देशको सम्बृद्धि र विकास गर्नसक्ने बताएका छन् । कम्यूनिष्ट एकता आजको ऐतिहाँसिक आवस्यकता रहेको भन्दै उनले निर्वाचन पछि बहुमतको वाम सरकार...

प्रेसरकुकर बम र सकेट बम बोकेर काठमाडौं आउँदै गरेका दुई भारतीय धादिङमा पक्राउ

काठमाडौं ।  बम र विस्फोटक पदार्थ बोकेर काठमाडौं आउँदै गरेका दुई भारतीय नागरिक धादिङमा पक्राउ परेका छन् । झापाको काँकडभिट्टाबाट काठमाडौं आउँदै गरेको ना७ ख ४९७६ नं को बसमा उनीहरुलाई धुनीबेँसी नगरपालिकास्थित त्रिभुवन राजपथको खानीखोलामा पक्राउ गरिएको हो । उनीहरुको साथबाट एउटा...