Motivate News

कार्यक्रम ‘सफलताको बाटो’ भव्यताका साथ सम्पन्न, ७ सय यूवाहरुले गरे सफलताको संकल्प

काठमाडौं – मोटिभेट न्यूज डटकमले आयोजना गरेको ‘सफलताको बाटो’ नामक उत्प्रेरणात्मक कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ । जमल स्थित राष्ट्रिय नाचघरमा सम्पन्न कार्यक्रममा करिव ७ सय यूवाहरुले सफलताको संकल्प गरेका छन् ।

कार्यक्रममा चर्चित उत्प्रेरक बक्ता वि.के शर्माले यूवाहरुलाई सफलताका सुत्र देखि सफल व्यक्तिमा हुनुपर्ने गुणका बारेमा चर्चा गर्दै उत्प्रेरणा प्रदान गरेका थिए । जीवनमा सफल बन्न अरुका लागि होइन आफ्ना लागि काम गर्नुपर्ने भन्दै अहिले देखिनै आफ्ना लागि ठुलो सपना बनाउन सहभागि यूवाहरुलाई सल्लाह दिएका थिए ।

त्यस्तै प्रमुख अतिथिको रुपमा उपस्थित अर्थ मन्त्रालयका सचिव संकर प्रसाद अधिकारीले आफ्नो सफलताको कथा प्रस्तुत गर्दै यस्तो कार्यक्रममा सहभागि हुने यूवाहरु भाग्यमानि भएको बताए । उनले भने, ‘यदि मैले युवा अवस्थामा यस्ताखालका कार्यक्रममा सहभागि हुन पाएको भए यो भन्दा ठुलो सफलता हात पार्ने थिएँ होला । आज आएर म महत्वपूर्ण कार्यक्रममा सरिक हुने मौका पाएर भाग्मानी महसुस गरिरहेको छु ।’ उनले अगाडी थपे, ‘म सचिवबाट रिटाएर भएपछि नयाँ सपनाका साथ नयाँ काम गर्ने अठोट गर्दछु । यो कार्यक्रम मेरा लागि धेरै उपयोगी बनेको छ ।’

कार्यक्रममा विभिन्न क्षेत्रमा सफलता चुमिसकेका सिद्धहस्त व्यक्तिहरुले आफ्नो सफलताका कथाहरु पस्किदै उत्प्रेरणा प्रदान गरेका थिए । विश्व साइल यात्री पुष्कर शाहले सहभागीहरुलाई नेपालको मात्र कुरा गरर नेपाल मात्र घुमाएनन्, उनी साइकलमा यात्रा गरेको विश्वमा सबैलाई एक पटक घुमाए । यात्राका क्रममा भएका राम्रा र नराम्रा घटनाहरुले सहभागिहरुको मन छोएको थिए । उक्त कार्यक्रममा One Leg Dancer रोमा न्यौपानेको प्रस्तुतिले र मोटिभेश्नल स्पिचले झन सहभागिहरुमा केहि गर्ने उर्जा थपिएको थिए । जिन्दगीमा सफलता प्राप्त गर्न केहिले पनि नछेक्ने शिक्षा उनले दिएकी थिइन् ।

साथै कार्यक्रममा विभिन्न क्षेत्रमा सफलता प्राप्त गरिसकेको ३ जना व्यक्तित्वहरुलाई सम्मान समेत गरिएको थियो । सम्मानित हुनेहरुमा नेपाल चेम्बर अफ कमर्शका महासचिव कमलेश कुमार अग्रवाल, प्याव्सनका उपाध्यक्ष तथा भ्यालि पव्लिक माध्यामिक विद्यालयका संचालक (प्रिन्सिपल) कृष्ण प्रसाद अधिकारी र काठमाडौं महानगरलाई उज्यालो शहर बनाउने यूवा उद्यमी रोशन भनिने रंजनराज श्रीवास्तवलाई सम्मान गरिएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

देउवा नेतृत्वको सरकारले नियुक्त गरेका पदाधिकारीलाई पदमुक्त गर्न मिल्दैन :सर्वोच्च

साउन २,काठमाडौं – सर्वोच्च अदालतले शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले नियुक्त गरेका सरकारी पदाधिकारीलाई वर्तमान सरकारले पदमुक्त गर्न नमिल्ने आदेश दिएको छ । निक्षेप तथा कर्जा सुरक्षण कोषका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत विष्णुबाबु मिश्रले दायर गरेको रिटमा सुनुवाई गर्दै अदालतले देउवा सरकारले निर्वाचन आयोगको...

जीप दुर्घटना : ७ को ज्यान गयो, घाइतेलाई हेलिकोप्टरबाट अस्पताल लगिँदै

साउन २, रुकुम पूर्व – सिस्ने गाउँपालिका–५, धारापानीमा जीप दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका ६ जनाको सनाखत भएको छ । सिस्ने गाउँपालिकाको रुकुमकोटबाट धौलापैरा भन्ने ठाउँमा जाँदै गरेको लु १ ज २५७३ नम्बरको जीप बुधबार करिब दिउँसो २ बजे धार्पानीमा दुर्घटना हुँदा ७ जनाको...

शक्ति गौचनद्वारा अन्तराष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यासको घोषणा

साउन २, काठमाडौं – नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका भेट्रान खेलाडी शक्ति गौचनले अन्तराष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यासको घोषणा गरेका छन । उनले नेदरल्याण्डस्विरुद्ध हुने पहिलो एकदिवसीय श्रृङ्खला करियरको अन्तिम खेल हुने बताए । लर्ड्समा हुने एमसीसी र नेदरल्याण्डस् सम्मिलित त्रिकोणात्मक श्रृङ्खला र नेदरल्याण्डस् विरुद्धको...

पहिरोमा एक किशोर बेपत्ता, एक दर्जन परिवार विस्थापित

फलेवास, पर्वत, २ साउन – गएरातिदेखि परेको अविरल वर्षाका कारण पर्वतको जलजला गाउँपालिका–८, लस्ती बेरनेटामा एक किशोर बेपत्ता भएका छन् । राति अन्दाजी १ बजेको समयमा स्थानीय बमबहादुर परियारको ढुंगा माटोले बनेको टिनले छाएको एकतले कच्ची घरको माथिबाट आएको पहिरोले घर बगाउँदा...