Motivate News

कार्यक्रम ‘सफलताको बाटो’ भव्यताका साथ सम्पन्न, ७ सय यूवाहरुले गरे सफलताको संकल्प

काठमाडौं – मोटिभेट न्यूज डटकमले आयोजना गरेको ‘सफलताको बाटो’ नामक उत्प्रेरणात्मक कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ । जमल स्थित राष्ट्रिय नाचघरमा सम्पन्न कार्यक्रममा करिव ७ सय यूवाहरुले सफलताको संकल्प गरेका छन् ।

कार्यक्रममा चर्चित उत्प्रेरक बक्ता वि.के शर्माले यूवाहरुलाई सफलताका सुत्र देखि सफल व्यक्तिमा हुनुपर्ने गुणका बारेमा चर्चा गर्दै उत्प्रेरणा प्रदान गरेका थिए । जीवनमा सफल बन्न अरुका लागि होइन आफ्ना लागि काम गर्नुपर्ने भन्दै अहिले देखिनै आफ्ना लागि ठुलो सपना बनाउन सहभागि यूवाहरुलाई सल्लाह दिएका थिए ।

त्यस्तै प्रमुख अतिथिको रुपमा उपस्थित अर्थ मन्त्रालयका सचिव संकर प्रसाद अधिकारीले आफ्नो सफलताको कथा प्रस्तुत गर्दै यस्तो कार्यक्रममा सहभागि हुने यूवाहरु भाग्यमानि भएको बताए । उनले भने, ‘यदि मैले युवा अवस्थामा यस्ताखालका कार्यक्रममा सहभागि हुन पाएको भए यो भन्दा ठुलो सफलता हात पार्ने थिएँ होला । आज आएर म महत्वपूर्ण कार्यक्रममा सरिक हुने मौका पाएर भाग्मानी महसुस गरिरहेको छु ।’ उनले अगाडी थपे, ‘म सचिवबाट रिटाएर भएपछि नयाँ सपनाका साथ नयाँ काम गर्ने अठोट गर्दछु । यो कार्यक्रम मेरा लागि धेरै उपयोगी बनेको छ ।’

कार्यक्रममा विभिन्न क्षेत्रमा सफलता चुमिसकेका सिद्धहस्त व्यक्तिहरुले आफ्नो सफलताका कथाहरु पस्किदै उत्प्रेरणा प्रदान गरेका थिए । विश्व साइल यात्री पुष्कर शाहले सहभागीहरुलाई नेपालको मात्र कुरा गरर नेपाल मात्र घुमाएनन्, उनी साइकलमा यात्रा गरेको विश्वमा सबैलाई एक पटक घुमाए । यात्राका क्रममा भएका राम्रा र नराम्रा घटनाहरुले सहभागिहरुको मन छोएको थिए । उक्त कार्यक्रममा One Leg Dancer रोमा न्यौपानेको प्रस्तुतिले र मोटिभेश्नल स्पिचले झन सहभागिहरुमा केहि गर्ने उर्जा थपिएको थिए । जिन्दगीमा सफलता प्राप्त गर्न केहिले पनि नछेक्ने शिक्षा उनले दिएकी थिइन् ।

साथै कार्यक्रममा विभिन्न क्षेत्रमा सफलता प्राप्त गरिसकेको ३ जना व्यक्तित्वहरुलाई सम्मान समेत गरिएको थियो । सम्मानित हुनेहरुमा नेपाल चेम्बर अफ कमर्शका महासचिव कमलेश कुमार अग्रवाल, प्याव्सनका उपाध्यक्ष तथा भ्यालि पव्लिक माध्यामिक विद्यालयका संचालक (प्रिन्सिपल) कृष्ण प्रसाद अधिकारी र काठमाडौं महानगरलाई उज्यालो शहर बनाउने यूवा उद्यमी रोशन भनिने रंजनराज श्रीवास्तवलाई सम्मान गरिएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

यस्तो रहयो शिशुमिलन स्कुलले रजत जयन्ती

काठमाडौँ – चुनिखेल स्थित शिशुमिलन इङलिस हाईस्कुलको २५ औँ बार्षिक उत्सव तथा रजत जयन्ती समारोह सम्पन्न भएको छ । बुढानिलकण्ठ भेगकै पुरानो निजि विद्यालय शिशुमिलनले आफ्नो स्थापनाको २५ बसन्त पार गरेको उपलक्ष्यमा विशेष कार्यक्रम आयोजना गरेको थियो । चैत्र ३ गते शनिबार...

राप्रपाका नेताहरूले ज्ञानेन्द्रलाई भने- सरकार एउटै राप्रपा बनाउनुपर्‍यो !

काठमाडौं – पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले पुरानो राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी फुटाएर बनेका तीन बेग्लाबेग्लै पार्टीका नेताहरूसँग छलफल गरेका छन् । आजको नयाँ पत्रिकाको पहिलो पृष्ठमा यो समाचार छापिएको छ । कमल थापा नेतृत्वको राप्रपा, पशुपतिशमशेर राणा नेतृत्वको राप्रपा (प्रजातान्त्रिक) र डा. प्रकाशचन्द्र लोहनी नेतृत्वको राप्रपा (राष्ट्रवादी)का...

टीकापुर घटनाका पीडितको आक्रोस – चुनाव जित्दैमा अपराध गरेकालाई छुट दिइनु पर्छ ?

धनगढी – रेशम चौधरीलाई जेल भित्रै सांसद पदको शपथ ग्रहण र रिहा गर्ने तयारी भइरहेको समाचार बाहिर आएपछि टीकापुर घटनाका पीडित चिन्तित बनेका छन् । आपराधिक मुद्दालाई राजनीतिक नबनाउन उनीहरुले सरकारसँग आग्रह गरेका छन् । अदालतको प्रक्रियामा गएको मुद्दा अदालतबाटै फैसला हुनु...

कर्मचारी सरकार भन्दा माथि छैनन् : खटाइएको ठाउँमा नगए बर्खास्त !

काठमाडौँ – संघीय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्त्री लालबाबु पण्डितले तोकिएको वा खटाइएको कार्यक्षेत्रमा नजाने कर्मचारीलाई बर्खास्त गरी सबै सेवासुविधा रोक्ने चेतावनी दिएका छन् । सोमबार रिपोर्टर्स क्लबले गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै मन्त्री पण्डितले मुलुक संघीय संरचनामा अघि बढिसकेकोले सरकारले प्रदेश र स्थानीय...