Motivate News

कार्यक्रम ‘सफलताको बाटो’ भव्यताका साथ सम्पन्न, ७ सय यूवाहरुले गरे सफलताको संकल्प

काठमाडौं – मोटिभेट न्यूज डटकमले आयोजना गरेको ‘सफलताको बाटो’ नामक उत्प्रेरणात्मक कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ । जमल स्थित राष्ट्रिय नाचघरमा सम्पन्न कार्यक्रममा करिव ७ सय यूवाहरुले सफलताको संकल्प गरेका छन् ।

कार्यक्रममा चर्चित उत्प्रेरक बक्ता वि.के शर्माले यूवाहरुलाई सफलताका सुत्र देखि सफल व्यक्तिमा हुनुपर्ने गुणका बारेमा चर्चा गर्दै उत्प्रेरणा प्रदान गरेका थिए । जीवनमा सफल बन्न अरुका लागि होइन आफ्ना लागि काम गर्नुपर्ने भन्दै अहिले देखिनै आफ्ना लागि ठुलो सपना बनाउन सहभागि यूवाहरुलाई सल्लाह दिएका थिए ।

त्यस्तै प्रमुख अतिथिको रुपमा उपस्थित अर्थ मन्त्रालयका सचिव संकर प्रसाद अधिकारीले आफ्नो सफलताको कथा प्रस्तुत गर्दै यस्तो कार्यक्रममा सहभागि हुने यूवाहरु भाग्यमानि भएको बताए । उनले भने, ‘यदि मैले युवा अवस्थामा यस्ताखालका कार्यक्रममा सहभागि हुन पाएको भए यो भन्दा ठुलो सफलता हात पार्ने थिएँ होला । आज आएर म महत्वपूर्ण कार्यक्रममा सरिक हुने मौका पाएर भाग्मानी महसुस गरिरहेको छु ।’ उनले अगाडी थपे, ‘म सचिवबाट रिटाएर भएपछि नयाँ सपनाका साथ नयाँ काम गर्ने अठोट गर्दछु । यो कार्यक्रम मेरा लागि धेरै उपयोगी बनेको छ ।’

कार्यक्रममा विभिन्न क्षेत्रमा सफलता चुमिसकेका सिद्धहस्त व्यक्तिहरुले आफ्नो सफलताका कथाहरु पस्किदै उत्प्रेरणा प्रदान गरेका थिए । विश्व साइल यात्री पुष्कर शाहले सहभागीहरुलाई नेपालको मात्र कुरा गरर नेपाल मात्र घुमाएनन्, उनी साइकलमा यात्रा गरेको विश्वमा सबैलाई एक पटक घुमाए । यात्राका क्रममा भएका राम्रा र नराम्रा घटनाहरुले सहभागिहरुको मन छोएको थिए । उक्त कार्यक्रममा One Leg Dancer रोमा न्यौपानेको प्रस्तुतिले र मोटिभेश्नल स्पिचले झन सहभागिहरुमा केहि गर्ने उर्जा थपिएको थिए । जिन्दगीमा सफलता प्राप्त गर्न केहिले पनि नछेक्ने शिक्षा उनले दिएकी थिइन् ।

साथै कार्यक्रममा विभिन्न क्षेत्रमा सफलता प्राप्त गरिसकेको ३ जना व्यक्तित्वहरुलाई सम्मान समेत गरिएको थियो । सम्मानित हुनेहरुमा नेपाल चेम्बर अफ कमर्शका महासचिव कमलेश कुमार अग्रवाल, प्याव्सनका उपाध्यक्ष तथा भ्यालि पव्लिक माध्यामिक विद्यालयका संचालक (प्रिन्सिपल) कृष्ण प्रसाद अधिकारी र काठमाडौं महानगरलाई उज्यालो शहर बनाउने यूवा उद्यमी रोशन भनिने रंजनराज श्रीवास्तवलाई सम्मान गरिएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

काठमाडौं । पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले रौतहटका स्थानीयवासीको स्वागतले आफू खुशी रहेको बताएका छन्। रौतहटको मत्सरीमा रहेको दुर्गा मन्दिरमा शुक्रबार दिउँसो पूजापाठपछि यस्तो बताएका हुन्। पूजापछि संचारकर्मीको प्रश्नको जवाफमा आफूले नयाँ पार्टी खोल्ने कुनै सोच नराखेको बताउँदै आफ्नो भूमिकाको बारेमा जनताले नै मूल्यांकन...

रकेटको गतिमा विस्तार हुँदै जीएमई रेमिट, मेगा बैंकसंग पनि रेमिट्यान्स सम्झौता

काठमाडौँ –  जीएमई रेमिटले आफ्नो विस्तारको रप्तारलाई बढाएको छ । मेगा बैंक नेपाल लिमिटेडसंग रेमिट्यान्स कारोबार सम्झौता भएसंगै जीएमईको रप्तार बढेको हो । मेगा बैंकका तर्फबाट निमित्त प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रविना देशराज श्रेष्ठ र जीएमई रेमिटका तर्फबाट प्रबन्ध निर्देशक दिवाकर पौडेलले शुक्रबार...

प्रादेशिक अधिकार नदिए संघीयता संकटमा : अध्यक्ष यादव

राजविराज, ११ जेठ – संघीय समाजवादी फोरम नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले स्थानीय तह र प्रदेशलाई प्रादेशिक अधिकार नदिएसम्म संघीयता संकटमा रहने बताउनुभएको छ । सप्तरीको राजविराजमा आज स्थानीय सञ्चारकर्मीसँगको कुराकानीमा अध्यक्ष यादवले जनताको बलिदानीबाट प्राप्त भएको संघीयतालाई जोगाउनुपर्ने बताउनुभयो । स्थानीय तहलाई...

गुड्ने भयो चक्रपथमा मोनोरेल, यस्तो छ चिनियाँ कम्पनीसँग काठमाडौं महानगरपालीकाले गरेको सम्झौता

काठमाडौं – काठमाडौंको चक्रपथमा मोनोरेल सञ्चालन गर्न चिनियाँ कम्पनीले सम्भाब्यता अध्ययन गर्ने भएको छ । शुक्रबार एक कार्यक्रमकाबीच चिनियाँ कम्पनी चाइना रेल्वे कन्स्ट्रक्सन कर्पोरेशन (सीआरसीसी) र काठमाडौं महानगरपालिकाकाबीच यसका लागि द्विपक्षीय समझदारी (एमओयू) भएको हो । एक कार्यक्रमका बीच मोनोरेलको सम्भाब्यता अध्ययन...