Motivate News

बार्सिलोना गोलरहित बराबरीमा रोकियो

मंसिर ७, काठमाडौं – स्पेनिस ला लिगा लिडर बार्सिलोना च्याम्पियन्स लिग फुटबलको अन्तिम १६ मा पुगेको छ । समूह चरण अन्तर्गत बुधबार राति भएको खेलमा बार्सिलोना इटालियन सिरी ए क्लब युभेन्टससँग गोलरहित बराबरी रोकिए पनि नकआउट चरण स्थान बनाउन सफल भएको हो । युभेन्टससँगको खेलमा केही समय मात्रै मैदानमा रहेका स्टार स्ट्राइकर लियोनल मेस्सी बेन्चमा बसेर खेल हेरेका थिए ।

गोल गर्ने केही राम्रा अवसर बनाए पनि इटालियन जाइन्ट युभेन्टसले क्याटलान जाइन्ट बार्सिलोनालाई गोल गर्ने मौका भने दिएन । च्याम्पियन्स लिगको समूह चरणमा बार्सिलोनाले लगातार दोस्रो पटक गोलरहित बराबरी खेलेको हो । यसअघि ओलम्पियाकोससँगको खेलमा पनि बार्सिलोना गोलरहित बराबरीमा रोकिएको थियो । त्यो खेल पछिल्लो पाँच वर्षमा बार्सिलोनाले च्याम्पियन्स लिगको समूह चरणमा गोल गर्न नसकेको पहिलो खेल थियो ।

बार्सिलोनाले अवे मैदानमा राम्रो प्रदर्शन गरे पनि गोल भने गर्न सकेन । गएको सिजन च्याम्पियन्स लिगकै क्वाटरफाइनलको पहिलो लेगमा बार्सिलोना युभेन्टसको मैदानमा ३–० ले पराजित भएको थियो । तर यसपटक भने खेल आफ्नो नियन्त्रणमा राख्न त सफल भयो तर गोल भने भएन । गोलरहित बराबरीपछि पनि बार्सिलोना समूह ‘डी’ को विजेता बन्ने सम्भावना बलियो छ । उसको पाँच खेलबाट ११ अंक भएको छ भने युभेन्टसको ८ अंक छ । समूह ‘डी’ अन्तर्गत राति नै भएको अर्को खेलमा स्पोर्टिङले ओलम्पियाकोसलाई ३–१ ले हरायो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

एकदिवसीय मान्यता पाएको नेपाली क्रिकेट टिम सोमबार साँझ स्वदेश फर्किने

काठमाडौं -जिम्बाम्बे गएर एकदिवसीय मान्यता पाएको नेपाली क्रिकेट टिम सोमबार साँझ स्वदेश फर्किने भएको छ। सन् २०२२ सम्मका लागि एकदिवशीय मान्यता पाएको नेपाली टोली सोमबार साँझ ६ बजे काठमाडौं आइपुग्ने नेपाली टोलीका म्यानेजर रमण सिवाकोटीले जानकारी दिएका छन्। शनिबार नेदरल्याण्ड्ससँग ४५ रनले पराजित...

कप्तान पारस खड्काले लिस्ट ‘ए’ मा एक हजार रन पुरा गरे

काठमाडौं –  नेपाली राष्टिय क्रिकेट टोलीका कप्तान पारस खड्काले लिस्ट ‘ए’ मा एक हजार रन पुरा गरेका छन् । नेपाली क्रिकेट टोलीका रन मेसिनका रुपमा चिनिने पारसले लिस्ट ‘ए’ मा यो सफलता आज स्कटल्यान्डसँगको खेलमा ९ रन बनाउदै यो कीर्तिमान बनाएका हुन्...

विश्वकप क्रिकेट : आज नेपाल र स्कटल्याण्ड भिड्दै

काठमाडौं  – जिम्बाबेमा जारी आइसीसी एकदिवशीय विश्वकप छनोट प्रतियोगिता अन्तर्गत समूह चरणको दोस्रो खेलमा नेपाल आज स्कटल्याण्ड विरुद्ध खेल्दैछ । आइतबार भएको समूहको पहिलो खेलमा नेपालले जिम्बाबेसँग ११६ रनको पराजय ब्यहोरेको थियो । समूह चरणको शीर्ष तीनभित्र रहेर ‘सुपर सिक्स’ चरणमा पुग्नका...

रियल मड्रिडद्वारा पीएसजी ५–२ ले पराजित 

काठमाडौँ – पेरिस सेन्ट जर्मेइन पीएसजीलाई ५–२ ले हराउँदै रियल मड्रिड च्याम्पियन्स लिगको क्वार्टर फाइनलमा पुगेको छ । रियलको जितमा रोनाल्डो र कासिमिरोले दोस्रो हाफमा १–१ गोल गर्दा गरे । दोस्रो हाफमा १० खेलाडीमा सिमित भएको पीएसजीका लागि इडिन्सन कभानीले गोल गरेपछि...