Motivate News

नयाँ हाँस्य टेलिश्रृंखला ‘यस्तै छ यहाँको चलन’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौं – राजु गिरी प्रोडक्सन र शुभेच्छा सिने फ्रेमको प्रस्तुतिमा नयाँ हाँस्य टेलिश्रृंखला  ‘यस्तै छ यहाँको चलन’  मेघा टलिभिजन मार्फत  प्रसारण भएको छ । जसलाई राजु गिरीले निर्देशन गरेका छन् । लामो समयदेखि चलचित्र निर्देशनमा लाग्दै आएका राजु गिरी सानो पर्दामार्फत नेपाली दर्शक स्रोताको मन जीत्न फेरि नयाँ टेलिश्रृंखला लिएर आएका हुन् । ‘यस्तै छ यहाँको चलन’ अब हरेक हप्ता शुक्रबार प्रसारण हुन्छ ।

टेलिश्रृंखलामा कलाकारहरु शुभेच्छा थापा,रश्मी भट्ट,पल्पसा डंगोल,राजु गिरी,मदन सिटौला,सुदन धिताल,प्रेम पौडेल ओकेश पनेरु प्रकाश न्यौपाने र जनार्जन पौडेल आदिको अभिनय रहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

कविता र सन्दिपको गीत ‘हल्लायो’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौँ – भर्खरै मात्र बजारमा आएको गितको बोल हो “हल्लायो” तिर्सना म्युजिकबाट नेपाली संगीतको बजारमा आएको ज्ञानेन्द्र स्वर्णकारको गीत हल्लायोमा समाबेश गीतको म्युजिक भिडियो  बजारमा आएको छ । नेपाली सांगीतिक बजारमा एकछत्र रुपमा राज गर्न सफल कम्पनी तिर्सना म्युजिक हिजो देखि आजसम्म...

मिन बिष्टले ल्याए 3D नेपाली गीत

काठमाडौँ – कला साहित्य चेप्टो हुनु हुँदैन भनेर उहिल्यै आयामेली साहित्यकारहरुले तेस्रोआयामको साहित्यिक आन्दोलन गरेका हुन् । विश्व संगीतमा गीतको प्रस्तुति र विषय वस्तुको विविधताले गर्दा त्यो चेप्टोपना देखिँदैन तर नेपाली गीतहरु भने युवायुवतीबीचको मायाप्रीतिको विषयमा एक स्थाई र दुई समान लय...

शुशिलाको ‘सानीलाई’ युट्युवमा भाइरल बन्दै

काठमाडौं – सुन्दर गायिका शुशिला पाठकको गीत यतिबेला युटयुवमा भाइरल बनेको छ । आधुनिक डान्सिङ बिटको ‘सानीलाइ’ बोलको गीत युटयुवमा भाइरल बनेको हो । केही महिना अघिमात्र सार्वजनिक भएको यो गीतको म्युजिक भिडियो गायिका पाठकले म्युजिक नेपालको युटयुव च्यानलबाट सार्वजनिक गरेकी हुन...

समाजको यथार्थ चित्रण गरेको चलचित्र हो ‘इन्काउन्टर गल्ली’ – निर्माता राजन चौलागाइ

काठमाडौं – यहि चैत्र २ गते बाट प्रर्दशनमा आउन लागेको चलचित्र इन्काउन्टर गल्ली मसालेदार चलचित्र रहेको निर्माण पक्ष बताउछ । चलचित्रले समाजको यथार्थ बिषय उठाउन खोजेको निर्माता राजन चौलागाइ बताउछन् । समाजमा हुने आपराधिक गिरोह र प्रहरी प्रसासन बिचको द्धन्द चलचित्रले उठाउन...