Motivate News

 धुर्मुससुन्तलीले म्यारिज एनिभर्सरीको अवसर पारेर सार्वजनिक गरे आफैले अभिनय गरेको नयाँ भिडियो

काठमाडौं – १० औ ‘म्यारिज एनिभर्सरी’ अवसर पारेर कलाकार तथा समाजसेवी सिताराम कट्टेल ‘धुर्मुस’ र कुञ्जना घिमिरे ‘सुन्तली’ ले आफैले अभिनय गरेको नयाँ गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ  । ‘म जुन देखि’ बोलको गीतको भिडियोमा धुर्मुस सुन्तली आफैं निर्देशन गरेका छन् ।

छोरी सुबिहानी फिल्मसको प्रस्तुती रहेको गीतमा दिनेश थपलियाको शब्द र चर्चित संगीतकार अर्जुन पोखरेलको संगीत छ । स्वर अञ्जु पन्त र राजेश पायल राईले दिएका छन् ।

हेर्नुस भिडियो 

प्रतिकृया दिनुहोस्

“जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीत सार्बजनिक (भिडियो)

काठमाडौँ – फेवा टाइम्सको युट्युब च्यानल मार्फत “जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीतको भिडियो सार्बजनिक गरिएको छ । उक्त गीतमा राजेन्द्र स्यांग्बोको स्वर रहेको छ भने प्रविन गाउँलेको शब्द रहेको छ । यसगीतलाई सुबास सर्जनले संगीत भरेका छन् भने टंक केसीले छायांकन...

चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक

काठमाडौं – चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । आउँदो बर्षको बैशाख २१ गतेबाट प्रदशनमा आउन लागेको उक्त चलचित्रको काठमाडौमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो । मद्रासि लुक्समा देखिएका प्रज्वलको यो कोइला चलचित्रबाट निकै नै दर्शकको प्रशंसा पाउने आकलन...

आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन

काठमाडौं – गीतकार गोबिन्द गौतमको शव्द एव बिकाश चौधरीद्धारा संगीतबद्ध आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन गरिएको छ । चोभार स्थित एभरेष्ट फाउन्डेसनद्धारा सन्चालीत सगरमाथा चाइल्ड केयर हाउसमा ५० जना बच्चाहरु माझ पहिलो किरण बिमोचन गरिएको हो । गीतकार गोबिन्द गौतमले पहिलो...