Motivate News

वाम सरकारले सम्बृद्धि ल्याउँन सकेन भने सदाका लागि राजनिति छोडिदिन्छु : रामविर मानन्धर

काठमाडौँ – सम्यूक्त वाम गठबन्धनको तर्फबाट काठमाडौँ क्षेत्र नम्बर ७ का प्रतिनिधि सभाका उमेद्वार एमाले नेता रामविर मानन्धरले वाम सरकारले मात्रै देशको सम्बृद्धि र विकास गर्नसक्ने बताएका छन् । कम्यूनिष्ट एकता आजको ऐतिहाँसिक आवस्यकता रहेको भन्दै उनले निर्वाचन पछि बहुमतको वाम सरकार बन्ने र त्यो सरकारले नै देशको सम्बृद्धिको बाटो खोल्ने बताएका हुन् ।

देशको स्थिर र तिव्र विकासको लागि वाम सरकारको विकल्प नरहेको भन्दै उनले वाम सरकारले गर्न नसकेको विकास अरु कसैले गर्न नसक्ने र वाम सरकारले पनि अवको पाँच बर्ष भित्र सम्बृद्ध नेपालको निर्माण गर्न नसके आफूले सदाका लागि राजनिति नै छोडिदिने समेत घोषणा गरेका छन् । निर्वाचनको मिति नजिकीदै गर्दा घरदैलो र विभिन्न मतदाता भेटघाटको कार्यक्रमलाई तिव्रता दिएका उनले घरदैलोको क्रममा मतदाताहरुलाई तिव्र विकास र सम्बृद्धिका लागि ढुक्क भएर वाम गठबन्धनका उमेद्वारहरुलाई मतदान गर्न आग्रह गरिरहेका छन् ।

भष्ट्राचार गर्नुपरे राजनितिबाटै सन्यास लिने घोषणा गरिसकेका मानन्धरको वाम सरकारले सम्बृद्धि ल्याउन नसके सदाका लागि राजनिति छोडिदिने घोषणाले क्षेत्र नम्बर ७ मा नयाँ तरङग सृजना गरेको छ । राप्रपाका विक्रम थापासंग प्रतिशपर्धामा रहेका उनले यस अघि सांसद हुँदा गरेका सम्पूर्ण कामको विवरण समेत स्वेत पत्र मार्फत प्रकाशित गरेर जनताको घरघरमा पुर्याएका छन् । घरदैलोको क्रममा मतदाताले खासगरी खानेपानि र अन्य केही भौतिक पुर्वाधार विकासका लागि पहल गर्न उनिसंग आग्रह गरिरहेका छन् ।

अग्रजको आर्शिवाद र शुभेक्षुकको शुभेक्षा ग्रहण गर्दै घरदैलो गरिरहेका मानन्धरले स्थानिय सरकार, र उपल्लो तहसंग समन्वय गरि विकासको गतिलाई अगाढी बढाउने सोचमा आफूरहेको र खासगरि फूटपाथ सहितको वालवालिका एवम् बृद्ध बृद्धा सहज तरिकाले हिड्न सक्ने सडकको परिकल्पनामा आफू रहेको साथै उद्योग तथा पर्यटन विकासका लागि समेत गुरु योजना बनाएर अगाढी बढ्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेका छन् । शिक्षा, स्वस्थ्य, पूर्वाधार लगायतका क्षेत्रमा महत्वकाँक्षी योजना बनाएर निर्वाचनमा होमिएका उनले नेपाली काँग्रेसका समेत निष्ठावान कार्यकर्ताले मत दिएर आफूलाई सान्दार विजयी गराउने दावि गरे ।

वाम गठबन्धनको लहर देखेर आत्तिएका हरुले आफू विरुद्ध केही कुप्रचारको प्रयास गरेपनि उनिहरुको त्यो प्रयास केवल पानिको फोका जस्तै भएको भन्दै उनले निर्वाचित भएपछि आफू निरन्तर जनताको सम्पर्कमा रहेर उनिहरुको समस्या र गुनासो सम्बोधनका लागि निरन्तर लागिरहने प्रतिबद्धता समेत व्यक्त गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मोटरसाइकल ठोक्किँदा एकको मृत्यु, चार घाइते

वालिङ – स्याङ्जाको गल्याङ नगरपालिका र जगत्रेदेवी नजिकै गल्याङ–मिर्मी सडकमा दुई मोटरसाइकल एकापसमा ठक्कर खाँदा एकजनाको मृत्यु भएको छ भने चारजना घाइते भएका छन् । गल्याङ प्रहरी चौकीका अनुसार सोमबार साँझ भएको उक्त दुर्घटनामा परी गुल्मी हर्मीचौरका २३ वर्षीय सुनिल सुनारको मृत्यु...

स्वर्गीय पत्रकार के.सीको सम्झनामा शैक्षिक सामग्री वितरण

रामेछाप – रामेछापका स्वर्गीय पत्रकार राजकुमार के.सी को सम्झनामा स्थानिय एक विद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरिएको छ । स्वर्गीय पत्रकार राजकुमारकी छोरी उमा के.सीले बुबाको सम्झनामा हालको रामेछाप नगरपालीका देउराली वडा नम्वर २ मा रहेको श्री कालिका देवी माध्यामीक विद्यालयमा अध्ययनरत...

सामाजिक सद्भाव विगारेको भन्दै लाखौँको मदिरा नष्ट, गाउँ गाउँमा नेकपाको हाइहाई

कालिकोट – विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले १० लाख बरावरको मदिरा जफत गरेको छ । मदिर बोकेर सुर्खेतबाट कालिकोटको सदरमुकाम मान्मा आउँदै गरेको ना १ ख १५०३ नम्बरको मालबाहक ट्रकबाट जफत गरि नष्ट गरिएको हो । गरेका छन् । सुर्खेतबाट कालिकोट आउँदै...

कालिकोटको सान्नित्रिबेणी गाउँपालिकामा ठुलो भ्रटाचार

कालिकोट – सान्नि त्रिवेणी गाउँपालिकामा ठुलो भ्रष्टाचारको आशंका गरिएको छ । २०७४ साल माघ १६ र १७ गते दिलबहादुर कठायत र केशव कठायत दुई दाजुभाईले राखेको स्वस्थ्य शिविरलाई देखाएर गाउँपालिका अध्यक्ष र कार्यकारी प्रमुखले भ्रष्टाचार गरेको आशंका गरिएको छ । सामाजिक सेवाका...