Motivate News

जनतामाथिको पीडा र अन्याय देख्दा ममाथिको अन्याय सामान्य रहेछ : नवराज सिलवाल

ललितपूर – प्रतिनिधिसभा निर्वाचनका लागि ललितपूर जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं १ का उम्मेदवार एवम् नेपाल प्रहरीका पूर्व डीआइजी नवराज सिलवालले विगतमा आफूलाई प्रहरी प्रमूख बन्न नदिने विपक्षी शक्तिहरुप्रति धन्यवाद ज्ञापन गरेका छन् । निर्वाचनको मिति नजिकिदै गर्दा सिलवालले उम्मेदवार भएर ललितपूरवासी मतदाताको घरदैलोमा जाँदा नै उनीहरुको दुख र पीडासँग साक्षात्कार गर्ने अवसर पाएको भन्दै खुसी व्यक्त गरे।

‘‘दक्षिण ललितपूरवासी जनताको दुख र समस्याको अगाडी ममाथिको अन्याय केही पनि होइन।’’ सिलवालले भने, ‘‘विगतदेखि नै ललितपुरवासी जनता अनेक दुख,पीडा अनि अन्यायबाट पिल्सिदै आएका छन् ,त्यस्ता अन्याय र दुखको अगाडी ममाथि सरकारले गरेको अन्याय धेरै सानो हो,त्यही अन्यायले गर्दा मलाई जनताको घरदैलोमा पुर्याएको छ,त्यसैकारण म शेरबहादुर देउवा लगायतका मेरा विपक्षीहरुप्रती हार्दिक धन्यवाद ज्ञापन गर्न चाहान्छु।’’

लामो समयसम्म प्रहरी सेवामा रहेर काम गरेका सिलवालले अब आफू एक जनप्रतिनिधि र जनताको सिपाही भएर जनताकै हक र अधिकारको लागि सदैव लागिपर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे। यसघि चुनाव जितेर गएका नेताले आफ्नो क्षेत्रको विकासमा ध्यान नदिएर मतदाताको भावना र विश्वासलाई लत्याएको र सिन्को पनि नभाँचेको कारणले गर्दा मतदाताहरुले एक असल नेताको विकल्प खोजेको र त्यही विकल्प आफूमा रहेको विश्वास जनताले घरदैलोको क्रममा गरेको सिलवालले बताए । साथै आफूले चुनाव जित्नेमा सतप्रतिशत ढुक्क रहेको दावी गर्दै उनले निर्वाचनपश्चात बाम गठबन्धनको दुईतिहाई बहुमतको सरकार बन्ने त त्यही सरकारले सँविधानको सफल कार्यान्वयन गर्दै लोकतान्त्रिक गणतन्त्रलाई संस्थागत गर्न सफल हुने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे।

कुनै पद र कुर्सीको लोभ गरेर आफू राजनीतिमा नआएको पनि सिलवालले बताएका छन्। आफ्नो व्यक्तिगत हक र अधिकार भन्दा पनि जनताको हकअधिकारको लागि र जनतामाथि भएको अन्यायकै विरुद्दमा लड्ने भन्दै उनले आफूले जितेपछि ललितपुरको विकासमा ऐतिहासिक कायापलट आउने दावी गरे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

प्रधानमन्त्री ओली र मोदीबीच चैत २४ गते भेटवार्ता हुने

काठमाडौं – प्रधानमन्त्री केपी ओलीले २३ चैतमा भारत भ्रमण गर्ने तय भएको छ । भ्रमण तीन दिन अर्थात् २५ गतेसम्म हुनेछ । दुई देशका परराष्ट्र मन्त्रालयको आन्तरिक गृहकार्यपछि ओलीको भ्रमण मिति तय भएको हो । आजको नयाँ पत्रिकामा खबर छापिएको छ ।...

वाम एकता बैशाख १० गते घोषणा हुने

काठमाडौं – एमाले र माओवादी केन्द्रले कम्युनिस्ट पार्टी स्थापना दिवस पारेर बैशाख १० गते पार्टी एकता घोषणा गर्ने भएका छन् । स्थापनापछि पटक पटक फुट देखिएको कम्युनिस्ट आन्दोलन एकजुट भएको सन्देश दिन दुवै पार्टीले दिवसकै दिन रोजेका हुन् । २००६ बैशाख १०...

प्रधानमन्त्रीसँग मुख्यमन्त्रीहरूको माग – कानुन, कर्मचारी र बजेट दिनुस्

काठमाडौं – सातवटै प्रदेशका मुख्यमन्त्रीहरूले ‘प्रादेशिक सरकार सञ्चालन नै हुन नसक्ने अवस्था आएको’ उल्लेख गर्दै तत्काल कानुन, कर्मचारी र बजेटको व्यवस्था मिलाइदिन प्रधानमन्त्री केपी ओलीसँग माग गरेका छन् । प्रदेश सरकार बने पनि सबै सरकारी संरचना र संयन्त्रहरू केन्द्र मातहत रहेकाले त्यसलाई...

एसईई परीक्षा सुरुः गणित बाहेकका विषयमा प्रयोगात्मक

  काठमाडौं – यस बर्षको माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसईई) आजदेखि सुरु भएको छ । चार लाख ८५ हजार ५ सय ८६ विद्यार्थीको सहभागी रहने परीक्षा चैत २० गते सम्म सञ्चालन हुने छ । नियमिततर्फ ४ लाख ६१ हजार ५ सय १५ र...