Motivate News

रामेछापका दुई उमप्रमुख सहित २० निर्वाचित लघुउद्यमी सम्मानित

मंसिर १८,रामेछाप – रामेछापकाे स्थानिय निर्वाचनमा विभिन्न पदमा निर्वाचित लघुउद्योमीलाई जिल्ला लघुउद्योगी समूह संघले अाज सम्मान गरेकाे छ । जिल्ला लघुउद्यमी समूह संघकाे सहयाेगमा सिपमुलक तालिम पश्चात् विभिन्न पेशा तथा ब्यबसाय गरिरहेका निर्वाचित लघुउद्यमीहरु लाई अाज एक कार्यक्रमका बिच सम्ममान गरिएकाे छ ।

कार्यक्रममा सम्ममान ग्रहण गर्दै उमाकुण्ड गाउपालिका उपाध्यक्ष उर्मिला कार्कि बस्नेतले लघुउद्यमबाट नै याे सफलता प्राप्त गर्न सकेकाे बताईन् । अाफु रहेकाे निकायबाट सकेजति उद्यमी उत्पादन गरि अात्म निर्भर बनाउने काममा लागि पर्ने खाडादेवि गाउपालिकाका उपाध्यक्ष मखमली श्रेष्ठले बताईन् ।

मन्थली नागरपालिकाका प्रमुख एवं कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि रमेश बस्नेतले उघुउद्यम विकमसका लागि नगरबाट अावस्यक बजेट विनियाेजान गरि सकेकाे बताउदै उहाले सहयाेग गर्ने प्रतिबद्धता ब्यक्त गरे । उनले अाफ्नै भुमिमा हातमा सीप र निरन्तर अाम्दानि भए सबै नागरिक अात्म निर्भर हुने बताए । रामेछापका २ नगरपालिका र ६ गाउपालिकाबाट २२ जना सम्मानितमा गाउपालिकाबाट २ उपाध्यक्ष सहित १६ महिला र तिन वडा अध्यक्ष सहित ६ पुरुष रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

जनप्रतिनिधिको फैसला सबैले मान्नुपर्छ : उपप्रधानमन्त्री पोखरेल

काठमाडौँ, ३१ असार – उपप्रधान तथा रक्षामन्त्री ईश्वर पोखरेलले लोकतान्त्रिक मूल्य, मान्यता र विधिको शासनको प्रक्रियाबाट आएका जनप्रतिनिधिको फैसला सबैले मान्नुपर्ने बताउनुभएको छ । काठमाडौँ जिल्लाको दोस्रो जिल्ला सभाको उद्घाटन समारोहमा आज उहाँले जनताबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिको फैसला सबैले मान्नुपर्नेमा जोड दिँदै विरोधका...

संसदमा पेश गरिएको चिकित्सा शिक्षा विधेयक फिर्ता लिन सकिँदैन – शिक्षामन्त्री पोखरेल

असार ३१, काठमाडौं – शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलले राष्ट्रिय चिकित्सा शिक्षा विधेयकलाई प्रमुख प्रतिपक्ष नेपाली कांग्रेसको सहमतिमै अघि बढाउने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका छन्। मन्त्री पोखरेलले संसदमा पेश गरिएको सो विधेयक फिर्ता लिन भने नसकिने अडान पनि राखे। आइतबार संघीय संसद...

चन्द्रागिरिमा प्रधानमन्त्रीले समृद्धिका स्वर सुनेपछि…

असार ३१, काठमाडौं – “सिङ्गो विश्व अटाउने प्रकृतिको होला तथागत् कहाँ रु देख्दैछौ किन जिन्दगी भन युवा के छैन नेपालमा रु” प्रदेश नं १ का कवि टीका आत्रेयले कविता वाचन गर्न थाल्नुअघि नै चन्द्रागिरिको भालेश्वरको काँखमा रहेको सभाहल काव्यिक गुञ्जन सिञ्चन भइसकेको...

सिण्डिकेटप्रति सरकार पछि हट्यो : समितिलाई कम्पनीमा जान कम्तीमा ३ महिनाको समयसीमा थप्ने

असार ३१, काठमाडौं – सरकारले यातायात व्यवसायी समितिहरुलाई कम्पनीमा जान थप समय दिने तयारी गरेको छ । साउन १ गतेदेखि समितिहरु नवीकरण नगर्ने निर्णय लिएको सरकारले समितिहरुको अस्तित्व तत्काल नै ‘अवैधानिक’ नहुने गरी अर्को निर्णय गर्ने योजना बनाएको हो । अब मन्त्रिपरिषद...