Motivate News

रामेछापका दुई उमप्रमुख सहित २० निर्वाचित लघुउद्यमी सम्मानित

मंसिर १८,रामेछाप – रामेछापकाे स्थानिय निर्वाचनमा विभिन्न पदमा निर्वाचित लघुउद्योमीलाई जिल्ला लघुउद्योगी समूह संघले अाज सम्मान गरेकाे छ । जिल्ला लघुउद्यमी समूह संघकाे सहयाेगमा सिपमुलक तालिम पश्चात् विभिन्न पेशा तथा ब्यबसाय गरिरहेका निर्वाचित लघुउद्यमीहरु लाई अाज एक कार्यक्रमका बिच सम्ममान गरिएकाे छ ।

कार्यक्रममा सम्ममान ग्रहण गर्दै उमाकुण्ड गाउपालिका उपाध्यक्ष उर्मिला कार्कि बस्नेतले लघुउद्यमबाट नै याे सफलता प्राप्त गर्न सकेकाे बताईन् । अाफु रहेकाे निकायबाट सकेजति उद्यमी उत्पादन गरि अात्म निर्भर बनाउने काममा लागि पर्ने खाडादेवि गाउपालिकाका उपाध्यक्ष मखमली श्रेष्ठले बताईन् ।

मन्थली नागरपालिकाका प्रमुख एवं कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि रमेश बस्नेतले उघुउद्यम विकमसका लागि नगरबाट अावस्यक बजेट विनियाेजान गरि सकेकाे बताउदै उहाले सहयाेग गर्ने प्रतिबद्धता ब्यक्त गरे । उनले अाफ्नै भुमिमा हातमा सीप र निरन्तर अाम्दानि भए सबै नागरिक अात्म निर्भर हुने बताए । रामेछापका २ नगरपालिका र ६ गाउपालिकाबाट २२ जना सम्मानितमा गाउपालिकाबाट २ उपाध्यक्ष सहित १६ महिला र तिन वडा अध्यक्ष सहित ६ पुरुष रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

यस्तो रहयो शिशुमिलन स्कुलले रजत जयन्ती

काठमाडौँ – चुनिखेल स्थित शिशुमिलन इङलिस हाईस्कुलको २५ औँ बार्षिक उत्सव तथा रजत जयन्ती समारोह सम्पन्न भएको छ । बुढानिलकण्ठ भेगकै पुरानो निजि विद्यालय शिशुमिलनले आफ्नो स्थापनाको २५ बसन्त पार गरेको उपलक्ष्यमा विशेष कार्यक्रम आयोजना गरेको थियो । चैत्र ३ गते शनिबार...

राप्रपाका नेताहरूले ज्ञानेन्द्रलाई भने- सरकार एउटै राप्रपा बनाउनुपर्‍यो !

काठमाडौं – पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले पुरानो राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी फुटाएर बनेका तीन बेग्लाबेग्लै पार्टीका नेताहरूसँग छलफल गरेका छन् । आजको नयाँ पत्रिकाको पहिलो पृष्ठमा यो समाचार छापिएको छ । कमल थापा नेतृत्वको राप्रपा, पशुपतिशमशेर राणा नेतृत्वको राप्रपा (प्रजातान्त्रिक) र डा. प्रकाशचन्द्र लोहनी नेतृत्वको राप्रपा (राष्ट्रवादी)का...

टीकापुर घटनाका पीडितको आक्रोस – चुनाव जित्दैमा अपराध गरेकालाई छुट दिइनु पर्छ ?

धनगढी – रेशम चौधरीलाई जेल भित्रै सांसद पदको शपथ ग्रहण र रिहा गर्ने तयारी भइरहेको समाचार बाहिर आएपछि टीकापुर घटनाका पीडित चिन्तित बनेका छन् । आपराधिक मुद्दालाई राजनीतिक नबनाउन उनीहरुले सरकारसँग आग्रह गरेका छन् । अदालतको प्रक्रियामा गएको मुद्दा अदालतबाटै फैसला हुनु...

कर्मचारी सरकार भन्दा माथि छैनन् : खटाइएको ठाउँमा नगए बर्खास्त !

काठमाडौँ – संघीय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्त्री लालबाबु पण्डितले तोकिएको वा खटाइएको कार्यक्षेत्रमा नजाने कर्मचारीलाई बर्खास्त गरी सबै सेवासुविधा रोक्ने चेतावनी दिएका छन् । सोमबार रिपोर्टर्स क्लबले गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै मन्त्री पण्डितले मुलुक संघीय संरचनामा अघि बढिसकेकोले सरकारले प्रदेश र स्थानीय...