Motivate News

मतपेटिका रुङ्दै कार्यकर्ता, भवनमा बसेको ९ दिन पुग्यो, कुर्सीमै बित्यो रात

 

मंसिर १९,काठमाडौं – दशरथचन्द नगरपालिका–४ शाहीलेकका दशरथ टमटा नगरपालिका भवनमा बसेको ९ दिन पुग्यो । लोकतान्त्रिक गठबन्धनका तर्फबाट मतपेटिका कुरुवा बसेका राप्रपा कार्यकर्ता टमटाको बासै त्यहीं छ ।

‘पार्टीले खटाएकाले आफ्नो काम छाडेर पनि बसेको छु,’ उनले भने, ‘सुरुको दिन कुर्सीमै बसेर रात बिताए, अहिले ओढ्ने–ओछ्याउनेको व्यवस्था छ ।’

मंसिर १० मा सम्पन्न पहिलो चरणको प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका मतपेटिकाको सुरक्षामा दलले २४ सै घण्टा कार्यकर्ता खटाएका छन् ।

उम्मेदवार र अधिकांश नेता–कार्यकर्ता दोस्रो चरणको निर्वाचन प्रचारमा हिँडेका छन् ।

उनीहरूले भ्रातृ संगठनका कार्यकर्ता कुरुवा छाडेका हुन् । कार्यकर्ताले सुरक्षाकर्मीझैं एकछिन नछाडेर मतपेटिका कुर्दै आएका छन् । खाना खानसमेत पालैपालो जाने गरेको उनीहरूले बताए ।, यो खबर आजकोकान्तिपुरमा छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

काठमाडौं उपत्यकासहित देशभर चिसो बढ्यो

काठमाडौं – काठमाडौं उपत्यकासहित देशभर तापक्रम घटेसँगै चिसो बढेको छ । शनिबार  काठमाडौंकोे न्यूनतम् तापक्रम २ दशमलव ८ डिग्रीमा झरेको थियो । शुक्रबार ३ दशमलव ४ डिग्रीमा पुगेको थियो । तापक्रम घटेकाले उपत्यकामा बढी चिसो महसुस गरिएको छ । चिसोकै कारण आज...

फिफा क्लब वर्ड कपको उपाधि रियल मड्रिडले जित्यो

काठमाडौं– फिफा क्लब वर्ड कपको उपाधि रियल मड्रिडले जितेको छ । गयराति दुवैमा भएको प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा ब्राजिललको क्लब ग्रेमियोमाथि १ शुन्यको संघर्षपुर्ण जित निकाल्दै स्पेनिस क्लब रियल मड्रिडले जित निकालेको हो । पहिलो हाफ गोल रहित बराबरीमा सकिए पनि दोश्रो हाफको १३...

समानुपातिकतर्फको ७५ जिल्लाको मतगणना सकियो

काठमाडौं – गत मंसिर १० र २१ गते पहिलो र दोस्रो चरणमा भएको प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचन अन्तर्गत समानुपातिकतर्फ ७५ जिल्लाको मतगणना सकिएको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ । आयोगले समानुपातिक निर्वाचन प्रणाली अन्तर्गत अब दुई जिल्ला सुनसरी र सर्लाहीका केही निर्वाचन...

समानुपातिकमा पनि एमालेले अग्रता कायमै,३ दलले मात्र अहिलेसम्म गनिएको मतको ३ प्रतिशत कटाए

मंसिर २७, काठमाडौं – प्रत्यक्षतर्फ धेरै सिट जितेको नेकपा एमालेले समानुपातिकमा पनि अग्रता बनाएको छ । देशभरिबाट अहिलेसम्म ५० लाख मत गणना हुँदा नेकपा एमालेले १८ लाख १६ हजार ३ सय ३७ मत पाएको छ । नेपाली कांग्रेसले १७ लाख ३२ हजार...