Motivate News

मतपेटिका रुङ्दै कार्यकर्ता, भवनमा बसेको ९ दिन पुग्यो, कुर्सीमै बित्यो रात

 

मंसिर १९,काठमाडौं – दशरथचन्द नगरपालिका–४ शाहीलेकका दशरथ टमटा नगरपालिका भवनमा बसेको ९ दिन पुग्यो । लोकतान्त्रिक गठबन्धनका तर्फबाट मतपेटिका कुरुवा बसेका राप्रपा कार्यकर्ता टमटाको बासै त्यहीं छ ।

‘पार्टीले खटाएकाले आफ्नो काम छाडेर पनि बसेको छु,’ उनले भने, ‘सुरुको दिन कुर्सीमै बसेर रात बिताए, अहिले ओढ्ने–ओछ्याउनेको व्यवस्था छ ।’

मंसिर १० मा सम्पन्न पहिलो चरणको प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका मतपेटिकाको सुरक्षामा दलले २४ सै घण्टा कार्यकर्ता खटाएका छन् ।

उम्मेदवार र अधिकांश नेता–कार्यकर्ता दोस्रो चरणको निर्वाचन प्रचारमा हिँडेका छन् ।

उनीहरूले भ्रातृ संगठनका कार्यकर्ता कुरुवा छाडेका हुन् । कार्यकर्ताले सुरक्षाकर्मीझैं एकछिन नछाडेर मतपेटिका कुर्दै आएका छन् । खाना खानसमेत पालैपालो जाने गरेको उनीहरूले बताए ।, यो खबर आजकोकान्तिपुरमा छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

यस्तो रहयो शिशुमिलन स्कुलले रजत जयन्ती

काठमाडौँ – चुनिखेल स्थित शिशुमिलन इङलिस हाईस्कुलको २५ औँ बार्षिक उत्सव तथा रजत जयन्ती समारोह सम्पन्न भएको छ । बुढानिलकण्ठ भेगकै पुरानो निजि विद्यालय शिशुमिलनले आफ्नो स्थापनाको २५ बसन्त पार गरेको उपलक्ष्यमा विशेष कार्यक्रम आयोजना गरेको थियो । चैत्र ३ गते शनिबार...

इन्धन खपत वार्षिक २० प्रतिशतले बढ्यो

काठमाडौँ – पेट्रोलियम पदार्थ खपत वार्षिक २० प्रतिशतका दरले बढ्दै गएको छ । बढ्दो सवारीसाधनको प्रयोगले इन्धनको खपत बढ्दै गएको हो । वार्षिक रूपमा खपत दर १५ देखि २० प्रतिशतले बढ्दै गएको नेपाल आयल निगमले जानकारी दिएको छ । निगमका नायव कार्यकारी...

कान्छि श्रीमती ल्याएदेखि श्रीमानले हेला गरेकाे भन्दै जेठी ताराले लिइन् दुई सन्तानकाे ज्यान

रामेछाप-  रामेछापको खाडादेवि गाउपालिका ६ माकादुमकी २५ बर्षिया तारा के.सी.ले आफ्ना २ नावालकलाइ मट्टीतेल छर्किएर आगो लगाइ हत्या गरेकी छिन । गएराति साढे दश बजे बासको कत्तरले बारेको कटेज भित्र बच्चा राखेर उनले आगो लगाएकी थिइन । आगोले डढेर ४ बर्षिय छोरा...

निगमलाई १५ दिनमा १५ करोड नाफा ?

काठमाडौं – नेपाल आयल निगमले १५ दिनको अवधिमा १५ करोड रुपैयाँ नाफा आर्जन गरेको छ । इन्धन विक्रीबाट  निगमले नाफा कमाएको हो । निमगले नाफा आर्जन गरेपछि पछिल्लो समय अन्र्राष्ट्रिय बजारमा पेट्रोलियम पदार्थको मुल्य केही बृद्धि भए पनि स्थानीय बजारमा बृद्धि गरेको...