Motivate News

दिलिप रायमाझीको अभिनय रहेको चलचित्र ‘गोरे’ २९ गतेदेखि प्रर्दशनमा आउने

काठमाडौं – नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा दिलिप रायमाझी एक स्थापित र लोकप्रिय नाम हो । नेपाली चलचित्रको श्रीबृद्धिको लागि दिलिप रायमाझिको ठूलो योगदान रहेको छ । डान्स गर्न जान्ने नायकको खाँचो परिरहेको समयमा दिलिप रायमाझिले नेपाली चलचित्रमा एकछत्र राज्य गरेका थिए । पछिल्लो समय उनका चलचित्रको संख्या कम भएपनि उनको लोकप्रियता भने कम भएको छैन । कहिले अमेरीका त कहिले नेपाल बस्दै आएका नायक दिलिप रायमाझीको लामो समयको अन्तरालपछि चलचित्र ‘गोरे’ रिलिज हुन लागेको छ ।

चलचित्र गोरेमा दिलिपले शीर्ष भुमिका निर्बाह गरेका छन् । गाउँले परिवेश देखि शहरीया परिवेश सम्मको क्यारेक्टर अथवा सोझो गोरे देखि स्मार्ट गोरेसम्मको अभिनय उनले चलचित्र गोरेमा गरेका छन् । चलचित्रको कथा दिलिप रायमाझी कै लागि लेखिएको र यस्तो क्यारेक्टर दिलिप बाहेक अरुले गर्न नसक्ने निर्देशक रामेश कुमार राइ बताउछन् ।
यहि २९ गतेदेखि प्रर्दशनमा आउन लागेको चलचित्र ‘गोरे’मा दिलिपको साथमा अनु शाह , राकेश कुमार राइ , गुनु घर्ति लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।
सुर्य जिसिको प्रस्तुती एव रुपा जिसिको निर्माण रहेको चलचित्रलाइ हरिनारायण चौधरीले छायांकन गरेका हुन् भने लेखन शंकर अधिकारी घायलको रहेको छ । चलचित्रका गीतमा बिकाश चौधरीको संगीत  सुन्न सकिन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

‘चङ्गा’ को पहिलो गीत ‘कम्पनी माला’ सार्वजनिक

काठमाडौँ – जेठ २५ लाई प्रदर्शन मिति तोकेको फिल्म ‘चङ्गा’ को पहिलो गीत रिलिज भएको छ । प्रचारको पहिलो सुरुवात भन्दै निर्माण टिमले फिल्ममा समावेश लोक फ्लेभरको गीत ‘कम्पनी माला’ दर्शकमाझ ल्याएको हो । सार्वजनिक गीतमा राजनराज शिवाकोटीको संगीत छ । शब्द...

अम्बिकाको गीत ‘आँखा लाउन्छन्’को सुटिङमै सुप्रियाले निपुनलाई गालामा हानेपछि …(हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौँ – गीतकार अम्बिका गुरुङको शब्दमा रहेको ‘आँखा लाउन्छन्’ बोलको आधुनिक गीतको म्युजिक भिडियो नयाँ वर्षको अवसर पारेर शनिवार सार्वजनिक गरिएको छ ।  गायक वीरेन्द्र श्रेष्ठ र गायिका मेलिना राईको आवाजमा सजिएको गीतमा शंकर थापाको रहेको छ भने एरेन्ज उदयराज पौडेलले गरेका हुन।...

बिक्रम परियारले आवाज नयाँ लोकदोहोरी गीत ‘गुन्द्रुक मीठो साग’को (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौँ – केशव पौडेलको प्रस्तुतीमा  नयाँ लोक दोहोरी गीत ‘गुन्द्रुक मीठो साग’को  बोलको  लोक गीत बिजय डीजिटल  मार्फत   सार्वजनिक गरिको छ  । गीतमा चर्चित गायिका देबी  घर्ति र २०७३ मा इमेज लोक कलाकारमा टप १० मा पुग्न सफल गायक  बिक्रम परियारले आवाज दिएका...

अम्बिकाको शब्द शृजनामा नयाँ गीत ‘माया लगाइ’को भिडियो सार्वजनिक (हेर्नुस भिडियो)

 काठमाडौं – पछिल्लो समयकी चर्चित अनि सक्रिय गीतकार अम्बिका गुरुङको शब्द शृजनामा अर्को नयाँ गीत ‘माया लगाइ’को भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ । गीतमा शंकर थापा(स्माइल) को आवाज र संगीतमा रहेको छ भने एरेन्ज उदयराज पौडेलको रहेको छ । आर.बि रेकर्डिङ स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको गीत...