Motivate News

मानव अधिकार हनन् नहुने हाे भने लैङ्गिक हिंसा हुनै सक्दैन – उपप्रमुख खड्का

रामेछाप – रामेछापका नगरपालिकाकाे उपप्रमुख सिर्जना खड्काले कुनै पनि मानिसले अाफ्नाे अधिकार बिना अबरोध पुर्णरुपमा प्रयाेग गर्न पाउने हाे भने लैङ्गिक हिंसा नहुने बताउनु भयाे ।

लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको साेह्र दिवसिय अभियानकाे अन्तिम दिन तथा हिजो  मानव अधिकार दिवसकाे अवसरमा अाज रामेछाप नगरपालिकाकाे सहयाेगमा अारविपिडब्लु र जनजागृति महिला बचत तथा सहकारीको अायाेजनमा  विविध कार्यक्रम अन्तर्गत  सचेतना मुलक सडक नाटक , गीत तथा लैङ्गिक हिंसा बिरुद्धकाे नारा सहित रामेछाप बजार परिक्रमा गरि दीप प्रजाेलन समेत गरेकाे छ । कार्यक्रममा रामेछाप नगरपालिका निर्वातचित वडा अध्यक्ष, सदस्यहरु , सुरक्षाकर्मि , मानव अधिकार कर्मी लगाएतकाे सहभागिता हरेकाे थियाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

ब्राजिलियन गोलकिपर एलिसनलाई कीर्तिमानी मूल्यमा लिभरपुलले अनुबन्ध गर्ने

साउन २,काठमाडौं – इंग्लिस क्लब लिभरपुलले एएस रोमाबाट खेल्दै आएका ब्राजिलियन गोलकिपर एलिसनलाई अनुबन्ध गर्ने भएको छ । यसका लागि इटालियन क्लब रोमा र लिभरपुलबीच ७५ मिलियन यूरोमा समझदारी भइसकेको छ । अब लिभरपुलका प्रतिनिधिले एलिसनसँग भेट्ने बताइएको छ । गोलकिपरका लागि बढी...

जीप दुर्घटना : ७ को ज्यान गयो, घाइतेलाई हेलिकोप्टरबाट अस्पताल लगिँदै

साउन २, रुकुम पूर्व – सिस्ने गाउँपालिका–५, धारापानीमा जीप दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका ६ जनाको सनाखत भएको छ । सिस्ने गाउँपालिकाको रुकुमकोटबाट धौलापैरा भन्ने ठाउँमा जाँदै गरेको लु १ ज २५७३ नम्बरको जीप बुधबार करिब दिउँसो २ बजे धार्पानीमा दुर्घटना हुँदा ७ जनाको...

अध्यक्ष तिमिल्सिनाद्वारा दुःख व्यक्त

काठमाडौँ, २ साउन – राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष गणेश तिमिल्सिनाले पहिरोबाट पर्वत जिल्लाको जलजला गाउँपालिकामा भएको जनधनको क्षतिप्रति दुःख व्यक्त गर्नुभएको छ । अध्यक्ष तिमिल्सिनाले आज एक विज्ञप्तिमार्फत पहिरोबाट १७ वर्षीय विकास परियारको मृत्यु हुनुका साथै भीमलाल आचार्य, नारायणी आचार्य र तुलसीदेवी आचार्य गम्भीर...

खोलाले बगाउँदा वृद्धको मृत्यु

फलेवास, पर्वत, २ साउन – पर्वतमा खोलाले बगाउँदा मंगलबार साँझ एकजनाको मृत्यु भएको छ । पर्वतको कुश्मा नगरपालिका–११ स्थित जहरे खोलाले बगाउँदा सोही ठाउँका ६० वर्षीय मनिराम विकको मृत्यु भएको हो । कुस्मा नगरपालिका वडा नं ११ र १४ को बीचमा पर्ने...