Motivate News

मानव अधिकार हनन् नहुने हाे भने लैङ्गिक हिंसा हुनै सक्दैन – उपप्रमुख खड्का

रामेछाप – रामेछापका नगरपालिकाकाे उपप्रमुख सिर्जना खड्काले कुनै पनि मानिसले अाफ्नाे अधिकार बिना अबरोध पुर्णरुपमा प्रयाेग गर्न पाउने हाे भने लैङ्गिक हिंसा नहुने बताउनु भयाे ।

लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको साेह्र दिवसिय अभियानकाे अन्तिम दिन तथा हिजो  मानव अधिकार दिवसकाे अवसरमा अाज रामेछाप नगरपालिकाकाे सहयाेगमा अारविपिडब्लु र जनजागृति महिला बचत तथा सहकारीको अायाेजनमा  विविध कार्यक्रम अन्तर्गत  सचेतना मुलक सडक नाटक , गीत तथा लैङ्गिक हिंसा बिरुद्धकाे नारा सहित रामेछाप बजार परिक्रमा गरि दीप प्रजाेलन समेत गरेकाे छ । कार्यक्रममा रामेछाप नगरपालिका निर्वातचित वडा अध्यक्ष, सदस्यहरु , सुरक्षाकर्मि , मानव अधिकार कर्मी लगाएतकाे सहभागिता हरेकाे थियाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गुण्डा नाइके दीपक मनाङ्गे पक्राउ

काठमाडौं – गुण्डा नाइके एवं प्रदेश ४ का प्रदेशसभा सदस्य दीपक मनाङ्गेलाई प्रहरीले  बिहिबार पक्राउ गरेको छ । अदालतबाट सजायँ पाई फरार रहेका मनाङ्गेलाई महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंले विहीबार साँझ स्वयम्भुबाट पक्राउ गरेको काठमाडौं प्रहरी प्रमुख एसएसपी विश्वराज पोखरेलले जानकारी दिए ।...

बर्षमा एक खर्बभन्दा बढी ठग्छन् यातायात व्यवसायी

बैशाख ७, काठमाडौं – यातायात व्यवस्था समितिमा गैरनाफामूलक संस्थाका रूपमा दर्ता भएर सार्वजनिक यातायात सञ्चालन गर्दै आएका व्यवसायीले वार्षिक एक अर्ब रुपैयाँभन्दा बढी कर छली गर्दै आएका छन् । व्यवसायीले कर छलीबाहेक उपभोक्ताबाट वार्षिक एक खर्ब रुपैयाँभन्दा बढी ठगी गरिरहेको यातायात व्यवस्था विभाग...

क्रिस गेलको सतकमा पञ्जावद्वारा हैदराबाद १५ रनले पराजित

काठमाडौँ – इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) क्रिकेट अन्रतगत बिहीबार राति भएको खेलमा क्रिस गेलले विस्फोक व्याटिङ गर्दै सतक बनाएपछि किङ्स इलेभन पञ्जावले सनराइजर्स हैदराबादलाई १५ रनले पराजित गरेको छ । आईपीएलको १६ औँ म्याचका क्रममा गेलले ५८ बलको सामना गर्दै सतक पुरा गरेपछि...

इक्यानका मतदाताले सुन र पित्तल छुट्याउने क्षमता राख्नुहुन्छ, सानदार चुनाव जित्छु : सन्तोष प्याकुरेल

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आगामी निर्वाचनका लागि सरोज बस्नेत प्यानलबाट महासचिवका उमेद्वार छन सन्तोष प्याकुरेल । हामीले इक्यान निर्वाचनको संघारमा उनको उमेद्वारी र चुनावि एजेण्डाका विषयमा केन्दीत रहेर कुराकानी गरेकाछौँ । प्रस्तुत छ महासचिवका उमेद्वार डाँगीसंग मोटिभेट टिभिका लागि...