Motivate News

एमाले सचिव भट्टराईद्वारा देउवा नेतृत्वको सरकार जनताद्धारा अस्विकृत भैसकेको भन्दै कुनै पनि नियु्क्त नगर्न चेतावनी

काठमाडौं –  सरकारले ७ वटै प्रदेश प्रमुख नियुक्ती गर्ने तयारी गरिहरेको बेलामा नेकपा एमालेले भने कुनै पनि नियु्क्त नगर्न चेतावनी दिएको छ । साथै उसले सरकारले नियुक्त गरेपनि पत्र नबुझ्न पनि आग्रह गरेको छ । एमाले सचिव योगेश भट्टराईले शेरवहादुर देउवा नेतृत्वको वर्तमान सरकार जनताद्धारा अस्विकृत भएको भन्दै, अव वन्ने आफुहरुको सरकारले वर्तमान सरकारका पछिल्ला नियुक्ति र निर्णयहरुको निरन्तरता नदिने नदिने प्रष्ट पार्नुभयो । कामचलाऊ सरकारलाई मनपरी निर्णय नगर्र्न र कर्मचारी नेतृत्वलाई समेत सम्लग्न नहुन एमाले प्रचार विभाग समेत रहेका सचिव भट्टराईले सचेत गराउनुभयो ।

प्रधानमन्त्री देउवाले विहिबारसम्म  प्रदेश प्रमुखहरुको नियुक्ति र प्रदेशका अस्थायी राजधानी तोक्ने बारेमा निर्णय गर्ने तयारी गर्नुभएको छ । प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभा एमालेले भने कामचलाउ सरकारले बिभिन्न संस्थानमा राजनीतिक नियुक्ति गर्न थालेको भन्दै आपत्ति जनाउदै आएको छ ।
यसअघि एमाले महासचिव ईश्वर पोखरेलले हिजो  विज्ञप्ति जारी गरि काम चलाउ हैसियतमा सीमित हुनपुगेकोसरकारले विभिन्न निकायमा राजनीतिक नियुक्तिहरू गरेको र गर्न लागेको विषयप्रति पार्टीको ध्यानाकर्षण भएको जनाउनुभएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

देउवा नेतृत्वको सरकारले नियुक्त गरेका पदाधिकारीलाई पदमुक्त गर्न मिल्दैन :सर्वोच्च

साउन २,काठमाडौं – सर्वोच्च अदालतले शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले नियुक्त गरेका सरकारी पदाधिकारीलाई वर्तमान सरकारले पदमुक्त गर्न नमिल्ने आदेश दिएको छ । निक्षेप तथा कर्जा सुरक्षण कोषका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत विष्णुबाबु मिश्रले दायर गरेको रिटमा सुनुवाई गर्दै अदालतले देउवा सरकारले निर्वाचन आयोगको...

जीप दुर्घटना : ७ को ज्यान गयो, घाइतेलाई हेलिकोप्टरबाट अस्पताल लगिँदै

साउन २, रुकुम पूर्व – सिस्ने गाउँपालिका–५, धारापानीमा जीप दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका ६ जनाको सनाखत भएको छ । सिस्ने गाउँपालिकाको रुकुमकोटबाट धौलापैरा भन्ने ठाउँमा जाँदै गरेको लु १ ज २५७३ नम्बरको जीप बुधबार करिब दिउँसो २ बजे धार्पानीमा दुर्घटना हुँदा ७ जनाको...

शक्ति गौचनद्वारा अन्तराष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यासको घोषणा

साउन २, काठमाडौं – नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका भेट्रान खेलाडी शक्ति गौचनले अन्तराष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यासको घोषणा गरेका छन । उनले नेदरल्याण्डस्विरुद्ध हुने पहिलो एकदिवसीय श्रृङ्खला करियरको अन्तिम खेल हुने बताए । लर्ड्समा हुने एमसीसी र नेदरल्याण्डस् सम्मिलित त्रिकोणात्मक श्रृङ्खला र नेदरल्याण्डस् विरुद्धको...

पहिरोमा एक किशोर बेपत्ता, एक दर्जन परिवार विस्थापित

फलेवास, पर्वत, २ साउन – गएरातिदेखि परेको अविरल वर्षाका कारण पर्वतको जलजला गाउँपालिका–८, लस्ती बेरनेटामा एक किशोर बेपत्ता भएका छन् । राति अन्दाजी १ बजेको समयमा स्थानीय बमबहादुर परियारको ढुंगा माटोले बनेको टिनले छाएको एकतले कच्ची घरको माथिबाट आएको पहिरोले घर बगाउँदा...