Motivate News

एमाले सचिव भट्टराईद्वारा देउवा नेतृत्वको सरकार जनताद्धारा अस्विकृत भैसकेको भन्दै कुनै पनि नियु्क्त नगर्न चेतावनी

काठमाडौं –  सरकारले ७ वटै प्रदेश प्रमुख नियुक्ती गर्ने तयारी गरिहरेको बेलामा नेकपा एमालेले भने कुनै पनि नियु्क्त नगर्न चेतावनी दिएको छ । साथै उसले सरकारले नियुक्त गरेपनि पत्र नबुझ्न पनि आग्रह गरेको छ । एमाले सचिव योगेश भट्टराईले शेरवहादुर देउवा नेतृत्वको वर्तमान सरकार जनताद्धारा अस्विकृत भएको भन्दै, अव वन्ने आफुहरुको सरकारले वर्तमान सरकारका पछिल्ला नियुक्ति र निर्णयहरुको निरन्तरता नदिने नदिने प्रष्ट पार्नुभयो । कामचलाऊ सरकारलाई मनपरी निर्णय नगर्र्न र कर्मचारी नेतृत्वलाई समेत सम्लग्न नहुन एमाले प्रचार विभाग समेत रहेका सचिव भट्टराईले सचेत गराउनुभयो ।

प्रधानमन्त्री देउवाले विहिबारसम्म  प्रदेश प्रमुखहरुको नियुक्ति र प्रदेशका अस्थायी राजधानी तोक्ने बारेमा निर्णय गर्ने तयारी गर्नुभएको छ । प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभा एमालेले भने कामचलाउ सरकारले बिभिन्न संस्थानमा राजनीतिक नियुक्ति गर्न थालेको भन्दै आपत्ति जनाउदै आएको छ ।
यसअघि एमाले महासचिव ईश्वर पोखरेलले हिजो  विज्ञप्ति जारी गरि काम चलाउ हैसियतमा सीमित हुनपुगेकोसरकारले विभिन्न निकायमा राजनीतिक नियुक्तिहरू गरेको र गर्न लागेको विषयप्रति पार्टीको ध्यानाकर्षण भएको जनाउनुभएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

स्वैच्छिक अवकाशमा उच्च अधिकृत नै आकर्षित: यसकारण रोजिँदै छ स्वैच्छिक अवकाश

संसद्का दुई सचिवले दिए निवेदन / सिडिओहरू पनि अवकाश रोज्दै / यसकारण रोजिँदै छ स्वैच्छिक अवकाश

काठमाडौं – समायोजनमा जान नचाहने कर्मचारीलाई लक्षित गरी सरकारले घोषणा गरेको स्वैच्छिक अवकाशको प्याकेजमा उच्च तहका कर्मचारीले पनि विशेष रुचि देखाएका छन् । आजकोनयाँ पत्रिकामा खबर छ । २० वर्ष सेवाअवधि पुगेका र ५५ वर्ष उमेर पुगेका उपसचिव र सहसचिवहरू पनि स्वैच्छिक अवकाशमा...

राष्ट्रियसभामा देखिएन राष्ट्रिय अनुहार: जिल्ला तहका पार्टी कार्यकर्ताजस्ता उम्मेदवार

माघ १०,काठमाडौं – २०५९। अन्तिम राजा ज्ञानेन्द्र शाहले प्रतिनिधिसभा विघटन गरेपछि राष्ट्रियसभाका तत्कालीन उपाध्यक्ष रामप्रित पासवान संविधानविद्, कानुनविद् र विभिन्न नेताको घरदैलोमा निस्के, ०४७ सालको संविधानको ठेली बोकेर। उनको एउटै उद्देश्य थियो, ‘राजाले प्रतिनिधिसभा भंग गरे पनि अर्को जनप्रतिनिधि निकाय राष्ट्रियसभा क्रियाशील...

केपी ओलीदेखि अमरेशकुमार सिंहसम्मले रातो पासपोर्ट बुझाएनन् (सूचिसहित)

काठमाडौं – अघिल्लो संसद् सकिएको १०१ दिन पुग्दा पनि तत्कालीन १५५ सांसदले कूटनीतिक पासपोर्ट अझै फिर्ता गरेका छैनन् । संसद्को कार्यकाल सकिएको एक साताभित्रै त्यस्तो पासपोर्ट फिर्ता गर्नुपर्ने कानुन छ । पूर्वसांसदले प्रयोग गरेका ४९८ मध्ये ३१२ मात्र रातो पासपोर्ट फिर्ता भएका...

प्रदेशको अस्थायी राजधानीमा डेरा खोज्दै सांसद !

  बुटवल\हेटौँडा – शपथग्रहण सकिँदा नसकिँदै गुल्मीका सांसद सुदर्शन बलाललाई चिन्ताले सतायो–डेरा कहाँ खोज्ने। संसद् बैठक छिट्टै बस्नेवाला छ। साथीको घरबाटै काम चलाइरहेका यी माननीय केही दिनभित्रै डेरा खोजेर सर्ने तयारीमा छन्। आजको अन्नपूर्ण पोस्टमा खबर छ । ‘बुटवलमै दुई(चारवटा फ्ल्याट हेरेँ,...