Motivate News

फिफा क्लब वर्ड कपको उपाधि रियल मड्रिडले जित्यो

काठमाडौं– फिफा क्लब वर्ड कपको उपाधि रियल मड्रिडले जितेको छ । गयराति दुवैमा भएको प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा ब्राजिललको क्लब ग्रेमियोमाथि १ शुन्यको संघर्षपुर्ण जित निकाल्दै स्पेनिस क्लब रियल मड्रिडले जित निकालेको हो । पहिलो हाफ गोल रहित बराबरीमा सकिए पनि दोश्रो हाफको १३ औँ मिनेटमा पाएको फ्रि किको अवसरलाई रोनाल्डोले गोलमा परिणत गर्न सफल भए पछि रियलले जित हात पारेको हो । दुवै तर्फबाट गोलका सुन्दर अवसरहरु प्राप्त भए पनि थप अरु गोल हुन सकेन र रियलले बाजी मार्यो । रियलले गत बर्षको क्लब फुटवलको उपाधि पनि जितेको थियो ।

प्रिमियर लिग अन्तर्गत गयराति भएको खेलमा जित निकाल्दै म्यान सिटीले आफ्नो अपराजित यात्रा कायमै गरेको छ । राति भएको खेलमा टोटनह्यामाथि ४ एकको सानदार जित निकाल्दै सिटीले लगातार १६ औं खेल जित्दै कीर्तिमान बनाएको छ । सिटी एकै सिजनमा लगातार सबैभन्दा धेरै खेल जित्ने तथा सम्रगमा पनि लगातार सबैभन्दा धेरै खेल जित्ने टिम बनेको हो । घरेलु मैदानमा भएको खेलमा शीर्ष स्थानको होडमा आफूलाई उभ्याउँदै आएको टोटनह्यामलाई ४–१ ले हराएर सिटीले यो कीर्तिमान बनाएको हो । सिटीको जितमा रहिम स्ट्रर्लिङले दुई तथा इल्के गनडोगन र केविन डि ब्राउनले एक एक गोल गरे । टोटनह्यामका लागि क्रिष्टियन एरिक्सनले एक गोल फर्काए । जितपछि लिडर म्यानचेस्टर सिटीले १४ अंकको अग्रता लिएको छ । उसको १८ खेलबाट ५२ अंक भएको छ । एक खेल कम खेलेको दोस्रो स्थानको म्यानचेस्टर युनाइटेडको ३८ अंक छ । पराजित भएको टोटनह्याम ३१ अंकसहित सातौं स्थानमा छ ।यस्तै राति नै भएको खेलमा आर्सनलले
उता

प्रतिकृया दिनुहोस्

एम्बाप्पेले विश्वकपबाट आएको सबै कमाई अनाथ बालबालिकालाई सहयोग गर्ने

साउन २,काठमाडौं – रूस विश्वकपमा युवा फुटबलरको उपाधि जित्न सफल फ्रेन्च स्टार किलियन एम्बाप्पेले विश्वकपबाट आएको सबै कमाई एउटा च्यारिटी संस्थालाई दिने निर्णय गरेका छन् । जुन सस्थाले अनाथ बालबालिकालाई हेर्ने गर्छ । १९ वर्षे युवाले विश्वकपमा फ्रान्सका लागि चार गोल गरेका...

भारतलाई ८ विकेटले हराउँदै इंग्ल्याण्डले जित्यो तेस्रो एकदिवसीय खेल

साउन २, काठमाडौं –  इंग्ल्याण्डले भारतलाई ८ विकेटले हराउँदै तेस्रो एकदिवसीय खेल जितेको छ । यसका साथै इंग्ल्याण्डले २–१ को जित हात पार्दै श्रृङ्खला आफ्नो नाममा पारेको छ । लीड्सको हेडिंग्ली मैदानमा टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको भारतले ८ विकेट गुमाउँदै २५६...

एकदिवसीय क्रिकेट खेलका लागि पारस खड्काको कप्तानीमा नेपाली क्रिकेट टोलीको घोषणा

साउन २, काठमाडौं – एमसीसी र नेदरल्यान्डविरुद्धको खेलको लागि पारस खड्काको कप्तानीमा नेपाली क्रिकेट टोलीको मंगलबार घोषणा गरिएको छ । १५ सदस्यीय नेपाली टोलीमा विकेटकिपर ब्याट्सम्यान सुवास खकुरेलले पुनरागमन गरेका छन् । सुवासले करिव तीनवर्षपछि राष्ट्रिय टिममा पूनरागमन गरेका हुन् । सुवासले...

विश्वकपमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेर उपविजेता बनेको क्रोएसिया टिमलाई राजधानी जाग्रेबमा भव्य स्वागत

साउन १, काठमाडौं –विश्वकपमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेर उपविजेता बनेको क्रोएसियालाई राजधानी जाग्रेबमा लाखौ लाख समर्थकले भव्य स्वागत गरेका छन् । उनीहरुले खेलाडीलाई सम्मान स्वरूप नगर परिक्रमा पनि गरेका थिए । ४५ लाख जनसंख्या रहेको देशमा करिव ३ लाख जनता खेलाडीलाई सम्मान गर्न सडकमा...