Motivate News

किन झन् झन् निराश बन्दैछिन् सुन्दरी नायिका रिमा ? (हेर्नुस भिडियो)

 काठमाडौँ – नायिका रिमा विश्वकर्मा पछिल्लो समय चलचित्रसँगसँगै अभिनयमा पनि ब्यस्त छिन् । नेपाल आइडलमा होस्टका रुपमा काम गरेर समेत चर्चामा रहेकी यि सुन्दरीले अभिनय गरेको नयाँ गीत ‘सावन होइनन् मेरा नजर किन त्यसै बर्सिदिन्छन्’ । जिन्दगीमा आउनेहरु किन त्यसै तर्सिदिन्छन् सार्वजनिक भएसँगै उनको चर्चा फेरी एक पटक सुरु भएको हो । जुन गीत कुनै समयको अत्यधिक चर्चित हो । जसलाई पुनः नयाँ साजसज्जाका साथ बजारमा ल्याइएको हो । नागेन्द्र श्रेष्ठको स्वर,अरुण तिवारीको शब्द रचना,टीका भण्डारीको सङ्गीत अनि सन्दीप कार्कीको साउन्ड डिजाइन रहेको यस गीतमा रीमा बिश्वकर्मा र रन्जन रिजालको अभिनय रहेको छ। अमृत सुनुवारको निर्देशन रहेको गीतलाई माधव बेलबासेले गरेका हुन् । गीतले मुख्य रुपमा जीन्दगीमा माया नपाएको एउटा पुरुषको कथालाई नजिकबाट केलाएको छ ।

सावन होइनन् मेरा नजर भन्दै प्रेमीसँग निरास अवस्थामा भेटिइन् नायिका रिमा विश्वकर्मा काठमाडौं । सावन होइनन् मेरा नजर किन त्यसै बर्सिदिन्छन् ! जिन्दगीमा आउनेहरु किन त्यसै तर्सिदिन्छन् ! कुनै समयको अत्याधिक चर्चित यो गीत पुनः नयाँ साजसज्जाका साथ सार्वजनिक भए लगत्तै गीतले राम्रो चर्चा परिचर्चा पाएको छ । हालै मात्र युट्युबमा सार्वजनिक गरिएको गीतमा सुन्दरी नायिका तथा मोडल रिमा विश्वकर्मा र रन्जन रिजालले जीवन्त अभिनय गरेका छन् ।

 एउटा पुरुष जसले जिन्दगीमा अरु सबै थोक पायो । पाएन त केवल माया मुख्य सार बोकेको यो गीतले माया गर्ने र जीवनमा धोका पाउनेहरु सबैको कथा बोकेको छ । जसलाई चर्चित गतिकार अरुण तिवारीले शृजना गरेका हुन् । नागेन्द्र श्रेष्ठको स्वर तथा टीका भण्डारीको सङ्गीत अनि सन्दीप कार्कीको साउन्ड डिजाइन रहेको गीतलाई अमृत सुनुवारको निर्देशन गरेका हुन् । जुन गीतले युट्युबमा सार्वजनिक भए लगत्तै राम्रो प्रतिक्रिया बटुलीरहेको छ । गीतको दृश्य सम्पादन माधव बेलबासेले गरेका छन्।

हेर्नुस भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्

श्रीपञ्चमीको अवसर पारेर चलचित्र ‘पसिना’को फस्ट लुक सार्वजनिक

काठमाडौं – वर्षैपिच्छे श्रीपञ्चमीको अवसर पारेर सिनेमा घोषणा गर्दै निर्माण गर्ने निर्माण कम्पनी ननस्टप क्रियसनले गत वर्ष श्रीपञ्चमीकै दिन शुभ साईत गरी निर्माण प्रारम्भ गरेको ‘गरौं सत्कर्म वगाउँ पसिना’ भन्ने मुल नारा बोकेको कथानक चलचित्र ‘पसिना’ को सम्पूर्ण प्राविधिक कार्य सकेर प्रदर्शनको...

बिजय नारायण मानन्धरको राष्ट्रिय गीतमा सुरज प्रजापति र रेशु तामाङको अभिनय ( भिडियोसहित)

  काठमाडौं – ‘नँ छ सानु कोही यहाँ नँ छ ठूलो कोही यहाँ ,सबै भन्दा ठूलो गौरव म नेपाली भन्नुमा बोलको अति नै कर्णप्रिय र देशभक्तिले ओतप्रोत भएको राष्ट्रिय गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ । उक्त गीतलाई बिजय नारायण मानन्धरले गाउनु...

धेरै समयपछि ‘दुई रुपियाँको बिंडी ’ बोलको  मौलीक गीत लिएर फर्किन सीता थापा(भिडियोसहित)

काठमाडौं – करिव दुई दशक अघि माकुरी जालैमा गीतबाट गीत संगीतको यात्रा सुरु गरेकी सुमधुर स्वरकी धनी लोक गायिका सीता थापा जसलाई नेपाली लोक संगीतको क्षेत्रमा काँठे भाकाकी रानी समेत भन्ने गरिन्छ । लामो समयको ग्यापमा भर्खरै १४ बर्ष पछि उनले एकल...

सबैको आखा रसाउने लोक गीत ‘बाचा तोड्यौ नि ’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौं –  चर्चित शब्दका खानि नेपाली सांगीतिक आकाशमा चिर परिचित नाम हो बाबुराम बोहोरा। अभिनयबाट परिचय बनायर हाल फेरी अर्को नाम निर्देशकमा पनि जम्न थालेका छन् एक पछि आर्को सफलताको खुड्किलो पार गर्दै आइरहेका बोहोरा तिर्सना म्युजिकका संचालक पनि हुन् । बजारमा...