Motivate News

पछिल्लो समय अम्बिका गुरुङको यी दुइ गीतबाट चर्चित छन् गायक रमेश श्रेष्ठ !

काठमाडौँ – पछिल्लो समय  गायक तथा म्युजिक कम्पोजर रमेश श्रेष्ठ  स्टेज कार्यक्रममा व्यस्त देखिन्छन ।  दोलखामा जन्मिएका श्रेष्ठ काठमाडौंमा बसोबास गरेर गीत संगीतमा  निरन्तर संघर्षरत  छन् । संगीत नै जीवन हो भनेर लागिपरेका श्रेष्ठ दर्शक स्रोता माझ  मेलोडी गायकका रुपमा परिचित छन् । उनी भन्छन – ‘मानिसको पौष्टिक आहारा भनेकै संगीत हो चाहे सुख होस् चाहे दुख होस् जुन अवस्थामा पनि संगीत अपरिकार्य छ’ ।

बिशेष गरेर लोक र आधुनिक  लयको गीत गाउने श्रेष्ठले पछिल्लो समय गीतकार अम्बिका गुरुङको पप गीत ‘अल्झियो’ गीतबाट पनि राम्रो चर्चा कमाउन सफल भएका छन् । यो गीतको सफलता संगै गुरुङकै अर्को देश प्रेमी ‘मेरो देश नेपाल’ बोलको गीत पनि उतिकै चर्चामा छ । स्टेज कार्यक्रममा उनले यहि गीतबाट आफ्नो प्रस्तुति सुरु गर्ने गर्दछन ।

गायक रमेश श्रेष्ठको  आवाजमा रहेको उक्त गीत शब्द  गीतकार गुरुङको रहेको छ, भने संगीत गायक श्रेष्ठले नै भर्नु भएको छ ।

हेर्नुस भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्

मिन बिष्टले ल्याए 3D नेपाली गीत

काठमाडौँ – कला साहित्य चेप्टो हुनु हुँदैन भनेर उहिल्यै आयामेली साहित्यकारहरुले तेस्रोआयामको साहित्यिक आन्दोलन गरेका हुन् । विश्व संगीतमा गीतको प्रस्तुति र विषय वस्तुको विविधताले गर्दा त्यो चेप्टोपना देखिँदैन तर नेपाली गीतहरु भने युवायुवतीबीचको मायाप्रीतिको विषयमा एक स्थाई र दुई समान लय...

शुशिलाको ‘सानीलाई’ युट्युवमा भाइरल बन्दै

काठमाडौं – सुन्दर गायिका शुशिला पाठकको गीत यतिबेला युटयुवमा भाइरल बनेको छ । आधुनिक डान्सिङ बिटको ‘सानीलाइ’ बोलको गीत युटयुवमा भाइरल बनेको हो । केही महिना अघिमात्र सार्वजनिक भएको यो गीतको म्युजिक भिडियो गायिका पाठकले म्युजिक नेपालको युटयुव च्यानलबाट सार्वजनिक गरेकी हुन...

समाजको यथार्थ चित्रण गरेको चलचित्र हो ‘इन्काउन्टर गल्ली’ – निर्माता राजन चौलागाइ

काठमाडौं – यहि चैत्र २ गते बाट प्रर्दशनमा आउन लागेको चलचित्र इन्काउन्टर गल्ली मसालेदार चलचित्र रहेको निर्माण पक्ष बताउछ । चलचित्रले समाजको यथार्थ बिषय उठाउन खोजेको निर्माता राजन चौलागाइ बताउछन् । समाजमा हुने आपराधिक गिरोह र प्रहरी प्रसासन बिचको द्धन्द चलचित्रले उठाउन...

छबि र शिल्पाको माया, शिल्पाले आफ्नै हातले खुवाइन छबिलाई केक (भिडियो)

काठमाडौँ – चलचित्र मंगलम् ले बुधबार राजधानीमा एक कार्यक्रमको आयोजना “पर्ख पर्ख मायालु” बोल रहेको गीतको एक करोड भ्यु भएको उपलक्ष्य केक काटेर सेलीब्रेसन गरेको छ । अभिनेत्री शिल्पा पोख्रेल प्रस्तुतकर्ता रहेको यस चलचित्रलाई छविराज ओझाले निर्माण गरेका हुन् ।दिपक शर्माको शब्द...