Motivate News

सरकारले आज प्रदेश प्रमुखको टुङ्गो लगाउँदै

काठमाडौं – उपप्रधानमन्त्री विजयकुमार गच्छदारले शुक्रबार (आज) प्रदेश प्रमुख तोक्ने बताए । उनले पत्रकारसँग कुराकानी गर्दै नाम टुङ्गो लागिसकेकोले शुक्रबार बस्ने मन्त्रिपरिषदको बैठकले प्रदेश प्रमुख तोक्ने जानकारी दिए । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले आजका लागि मन्त्रिपरिषद बैठक बोलाएका छन् ।

उपप्रधानमन्त्री गच्छदारले अस्थायी राजधानी तोक्ने विषयमा भने टुङ्गो लागि नसकेको बताए । ‘प्रदेश प्रमुखको नाम टुङ्गो लागि सकेको छ , आजको बैठकले प्रदेश प्रमुख तोक्नेछ,’ उनले भने । उनले अस्थायी राजधानी तोक्ने विषयमा भने छलफल जारी रहेको बताए । प्रदेश प्रमुख नतोकिएका कारण प्रदेश सभाको मतपरिणाम घोषणा गर्न बिलम्व भइरहेको निर्वाचन आयोगले बताउदै आएको छ ।
अन्नपूर्णबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्

बढ्यो खर्च, उठेन राजस्व : सरकारको खर्च खाता ऋणात्मक

काठमाडौं – सरकारको खर्च खातामा बजेटरी प्रणालीभित्रको रकम सकिएको छ। बजेट स्रोतबाट जुट्नुपर्ने रकम सकिएर उल्टो नौ अर्ब रुपैयाँ घाटामा गएको छ। बजेटले सोचेजति वैदेशिक सहायता÷अनुदान र राजस्व नउठेपछि सरकारी खाता ऋणात्मक भएको हो। शुक्रबार कार्यालय खुल्दा खर्च खातामा ६ अर्ब ५५...

समयको ख्याल गरी मिनेट मिनेटको सदुपयोग गर्नू – प्रधानमन्त्री ओली

काठमाडौँ – प्रधानमन्त्री केपी ओलीले सरकार सबैको सुझाव लिन तयार रहेको तर कसैको दबाबमा नपरी काम गर्ने बताएका छन् । उनले भने, सरकार सबैको सुझाव लिन्छ तर कसैको दबाबमा परेर निर्णय लिदैन ।’ प्रधानमन्त्री ओलीले वर्तमान सरकार नेपालको पहिचान बदल्ने लक्ष्यमा रहेकोले...

कर्मचारी माथिको हस्तक्षेप सह्य हुँदैन : काँग्रेस सभापति देउवा

चितवन – नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले कुनै पनि बहानामा कर्मचारी माथिको हस्तक्षेप काँग्रेसलाई सह्य नहुने बताएका छन् । नेपाल निजामती कर्मचारी युनियन संघको सातौं महाधिवेशनको आइतबार रत्ननगरमा उद्घाटन गर्दै सभापति देउवाले नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी, निजामती कर्मचारी, न्यायपालिका लगायत क्षेत्र स्वतन्त्र...

यातायात ब्यवस्था विभागमा रेकर्ड फायल हराउने समस्या, व्यवस्थित गर्न रिकन्डिसन व्यवसायीको आग्रह

काठमाडौं – नेपाल रिकन्डिसन अटो व्यवसायी संघले यातायात व्यवस्था विभाग एकान्तकुनामा रहेको बागमती कार्यालयमा अत्यधिक फाइल हराउने समस्या भएको बताएको छ । नेपाल रिकन्डिसन अटो व्यवसायी संघका कार्यवाहक अध्यक्ष रमेश कोइरालाको नेतृत्वमा गएको प्रतिनिधि मण्डलले विभागको एकान्तकुनास्थित कार्यालयका प्रमुख डा. टोकराज पाण्डेलाई...