Motivate News

यातायात ब्यवसायीको महाधिबेसन चितवनमा, प्रदेश न ३ को प्रमुखमा कान्तिपुर यातायातका भट्टराईको दावी

 काठमाडौ – यातायात ब्यबसायीको छाता संगठन नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघ पाचौं महाधिवेशन माग १७,१८र १९ गते चितवनमा हुने भएको छ । संघीय संरचना अन्तर्गत रहनेगरी महाधिवेशन निर्वाचन हुने भएको हो । जस अन्तर्गत ७ वटै प्रदेशमा नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघको प्रदेश कल्पना गरिएको छ ।
केन्द्रिय राजधानिसँग जोडिएको प्रदेश न ३ मा ब्यबसायीहरुको पनि बाहुल्यता छ । धेरैजना प्रदेश प्रमुखको आकांक्षी रहे पनि आकांक्षी मध्यका बलियो उम्मेद्बार आफुरहेको कान्तिपुर यातायात ब्यबसायी संघका सचीव रामप्रसाद भट्टराईले बताएका छ्न। तेह्रथुम जिल्ला को दुर्गम गाउँमा जन्मिएका सचिव राम प्रसाद भट्टराईले काठमाडौलाई यातायातको कर्म थलो बनाएका छन । बिगत १७ बर्ष देखि यातायात ब्यबसायी को हकहित मा कामगर्दै आएका भट्टराई धेरैको रोजाईको पात्र हुन ।
२०५८ सालमा साधारण कर्मचारी बाट यातायात क्षेत्रमा प्रवेश गरेका उन्ले अहिले पनि यातायात क्षेत्रलाई निरन्तरता दिदै आएका छन् । “आफ्नो उमेद्ववारी यातायात ब्यबसायको क्षेत्रमा अन्यायमा परेका ब्यबसायी र मजदुरहरुलाई हक दिलाउन को लागि भएको ” भट्टराईले दावी गरेका छन् ।
२०६४ देखि हाल सम्म ३ कार्यकाल कान्तिपुर यातायात को सचीव भएर भट्टराईले पद सम्हालि सकेका छन । त्यतै नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघ बागमती समिती सदस्यमा काम गरेको अनुभव समेत भट्टराई सग छ । मजदुर ब्यबसायी का हरेक समस्यामा साथ दिने स्वभाव उनिमा रहेको अधिकाशले स्वीकार्ने गरेका छ्न । अन्य क्षेत्रमा जस्तै राजनीति भागबन्डा यातायात क्षेत्रमा पनि रहेको र आफू स्वतन्त्र ब्यबसायीको रुपमा प्रस्तुत भएकोले जित्नेकुरामा विस्वस्त रहेको राम प्रसाद भट्टराईको दावी छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

बसले ठक्कर दिँदा मोटरसाइकलमा सवार महिलाको मृत्यु

असार ५, चितवन – भरतपुर महानगरपालिका वडा नं १० हाकिमचोकस्थित पूर्वपश्चिम लोकमार्गमा मंगलबार बसको ठक्करबाट मोटरसाइकलमा सवार एक महिलाको मृत्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार नारायणगढबाट टाँडीतर्फ जाँदै गरेको ग१ख १९७३ नंको बसले ना१३प ६७१४ नंको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा त्यसमा...

प्रधानमन्त्री ओली बेइजिङमा

असार ५, बेइजिङ – प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली छ दिने औपचारिक भ्रमणका क्रममा मंगलबार चीनको राजधानी बेइजिङ पुगेका छन् । चीनको राज्य परिषद्का प्रधानमन्त्री ली खछ्याङको निमन्त्रणामा गएका प्रधानमन्त्री ओलीलाई चीनको विदेश मन्त्रालयका सहायक मन्त्री झुयाङ हान हुईले बेइजिङस्थित क्यापिटल अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा...

वरिष्ठ स्नायु विशेषज्ञ डा. देवकोटाको दाहसंस्कार सम्पन्न

असार ५, काठमाडौँ – वरिष्ठ स्नायु रोग विशेषज्ञ डा. उपेन्द्र देवकोटाको पशुपतिस्थित विद्युतीय शवदाह गृहमा मंगलबार राष्ट्रिय सम्मानका साथ अन्त्येष्टि गरिएको छ । त्यसअघि उपप्रधान तथा रक्षामन्त्री ईश्वर पोखरेलले देवकोटाको पार्थिव शरीरमा राष्ट्रिय झण्डा ओडाएर राष्ट्रका तर्फबाट सम्मान व्यक्त गरेका थिए ।...

डान्स पार्टीमा साथीहरुसँग डान्स गर्ने क्रममा लड्नु भएकी पत्रकार राजवंशी निधन

असार ५, नेपालगञ्ज – नेपालगञ्जको सिंग्नेट कृष्णा होटलमा गएराति पत्रकार अनुपासिंह राजवंशीको निधन भएको छ । होटलले आयोजना गरेको स्विमिङ पुल डान्स पार्टीमा साथीहरुसँग डान्स गर्ने क्रममा लड्नु भएकी पत्रकार राजवंशी स्थानीय नेपालगञ्ज शिक्षण अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो । प्रहरीले...