Motivate News

यातायात ब्यवसायीको महाधिबेसन चितवनमा, प्रदेश न ३ को प्रमुखमा कान्तिपुर यातायातका भट्टराईको दावी

 काठमाडौ – यातायात ब्यबसायीको छाता संगठन नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघ पाचौं महाधिवेशन माग १७,१८र १९ गते चितवनमा हुने भएको छ । संघीय संरचना अन्तर्गत रहनेगरी महाधिवेशन निर्वाचन हुने भएको हो । जस अन्तर्गत ७ वटै प्रदेशमा नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघको प्रदेश कल्पना गरिएको छ ।
केन्द्रिय राजधानिसँग जोडिएको प्रदेश न ३ मा ब्यबसायीहरुको पनि बाहुल्यता छ । धेरैजना प्रदेश प्रमुखको आकांक्षी रहे पनि आकांक्षी मध्यका बलियो उम्मेद्बार आफुरहेको कान्तिपुर यातायात ब्यबसायी संघका सचीव रामप्रसाद भट्टराईले बताएका छ्न। तेह्रथुम जिल्ला को दुर्गम गाउँमा जन्मिएका सचिव राम प्रसाद भट्टराईले काठमाडौलाई यातायातको कर्म थलो बनाएका छन । बिगत १७ बर्ष देखि यातायात ब्यबसायी को हकहित मा कामगर्दै आएका भट्टराई धेरैको रोजाईको पात्र हुन ।
२०५८ सालमा साधारण कर्मचारी बाट यातायात क्षेत्रमा प्रवेश गरेका उन्ले अहिले पनि यातायात क्षेत्रलाई निरन्तरता दिदै आएका छन् । “आफ्नो उमेद्ववारी यातायात ब्यबसायको क्षेत्रमा अन्यायमा परेका ब्यबसायी र मजदुरहरुलाई हक दिलाउन को लागि भएको ” भट्टराईले दावी गरेका छन् ।
२०६४ देखि हाल सम्म ३ कार्यकाल कान्तिपुर यातायात को सचीव भएर भट्टराईले पद सम्हालि सकेका छन । त्यतै नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघ बागमती समिती सदस्यमा काम गरेको अनुभव समेत भट्टराई सग छ । मजदुर ब्यबसायी का हरेक समस्यामा साथ दिने स्वभाव उनिमा रहेको अधिकाशले स्वीकार्ने गरेका छ्न । अन्य क्षेत्रमा जस्तै राजनीति भागबन्डा यातायात क्षेत्रमा पनि रहेको र आफू स्वतन्त्र ब्यबसायीको रुपमा प्रस्तुत भएकोले जित्नेकुरामा विस्वस्त रहेको राम प्रसाद भट्टराईको दावी छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

कान्छि श्रीमती ल्याएदेखि श्रीमानले हेला गरेकाे भन्दै जेठी ताराले लिइन् दुई सन्तानकाे ज्यान

रामेछाप-  रामेछापको खाडादेवि गाउपालिका ६ माकादुमकी २५ बर्षिया तारा के.सी.ले आफ्ना २ नावालकलाइ मट्टीतेल छर्किएर आगो लगाइ हत्या गरेकी छिन । गएराति साढे दश बजे बासको कत्तरले बारेको कटेज भित्र बच्चा राखेर उनले आगो लगाएकी थिइन । आगोले डढेर ४ बर्षिय छोरा...

निगमलाई १५ दिनमा १५ करोड नाफा ?

काठमाडौं – नेपाल आयल निगमले १५ दिनको अवधिमा १५ करोड रुपैयाँ नाफा आर्जन गरेको छ । इन्धन विक्रीबाट  निगमले नाफा कमाएको हो । निमगले नाफा आर्जन गरेपछि पछिल्लो समय अन्र्राष्ट्रिय बजारमा पेट्रोलियम पदार्थको मुल्य केही बृद्धि भए पनि स्थानीय बजारमा बृद्धि गरेको...

एसइईको तयारी पुरा, ४ लाख ८५ हजार ५ सय ८६ विद्यार्थी सहभागी हुँदै

  काठमाडौं – चैत्र ८ गतेदेखि सञ्चालनमा हुने शैक्षिक सत्र २०४७ को माध्यमिक शिक्षा परीक्षा एसइई को तयारी पुरा भएको छ । नेपाल राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डका अनुसार परीक्षामा यस बर्ष ४ लाख ८५ हजार ५ सय ८६ विद्यार्थी सहभागी हुँदैछन् । नियमित...

श्रममन्त्री गोकर्ण विष्टले मागे ठगी गर्ने म्यानपावरको सुची

काठमाडौँ – श्रम, रोजगार तथा सामाजिक मन्त्रालयले बारम्बर ठगी गर्ने म्यानपावर कम्पनीको सुची तयार पार्ने भएको छ । श्रममन्त्री गोकर्ण विष्टले यस्ता म्यानवापर कम्पनीबाट पुनः ठगी हुन नदिन र कारबाही अगाडिी बढाउन सुची पेस गर्न वैदेशिक रोजगार विभागलाई निर्देशन दिएका छन् ।...