Motivate News

यातायात ब्यवसायीको महाधिबेसन चितवनमा, प्रदेश न ३ को प्रमुखमा कान्तिपुर यातायातका भट्टराईको दावी

 काठमाडौ – यातायात ब्यबसायीको छाता संगठन नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघ पाचौं महाधिवेशन माग १७,१८र १९ गते चितवनमा हुने भएको छ । संघीय संरचना अन्तर्गत रहनेगरी महाधिवेशन निर्वाचन हुने भएको हो । जस अन्तर्गत ७ वटै प्रदेशमा नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघको प्रदेश कल्पना गरिएको छ ।
केन्द्रिय राजधानिसँग जोडिएको प्रदेश न ३ मा ब्यबसायीहरुको पनि बाहुल्यता छ । धेरैजना प्रदेश प्रमुखको आकांक्षी रहे पनि आकांक्षी मध्यका बलियो उम्मेद्बार आफुरहेको कान्तिपुर यातायात ब्यबसायी संघका सचीव रामप्रसाद भट्टराईले बताएका छ्न। तेह्रथुम जिल्ला को दुर्गम गाउँमा जन्मिएका सचिव राम प्रसाद भट्टराईले काठमाडौलाई यातायातको कर्म थलो बनाएका छन । बिगत १७ बर्ष देखि यातायात ब्यबसायी को हकहित मा कामगर्दै आएका भट्टराई धेरैको रोजाईको पात्र हुन ।
२०५८ सालमा साधारण कर्मचारी बाट यातायात क्षेत्रमा प्रवेश गरेका उन्ले अहिले पनि यातायात क्षेत्रलाई निरन्तरता दिदै आएका छन् । “आफ्नो उमेद्ववारी यातायात ब्यबसायको क्षेत्रमा अन्यायमा परेका ब्यबसायी र मजदुरहरुलाई हक दिलाउन को लागि भएको ” भट्टराईले दावी गरेका छन् ।
२०६४ देखि हाल सम्म ३ कार्यकाल कान्तिपुर यातायात को सचीव भएर भट्टराईले पद सम्हालि सकेका छन । त्यतै नेपाल यातायात ब्यबसायी राष्ट्रिय महासंघ बागमती समिती सदस्यमा काम गरेको अनुभव समेत भट्टराई सग छ । मजदुर ब्यबसायी का हरेक समस्यामा साथ दिने स्वभाव उनिमा रहेको अधिकाशले स्वीकार्ने गरेका छ्न । अन्य क्षेत्रमा जस्तै राजनीति भागबन्डा यातायात क्षेत्रमा पनि रहेको र आफू स्वतन्त्र ब्यबसायीको रुपमा प्रस्तुत भएकोले जित्नेकुरामा विस्वस्त रहेको राम प्रसाद भट्टराईको दावी छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

शान्ति इन्टरटेनमेन्टले गर्यो नवलपरासीमा स्वास्थ्य  शिविर र गोर्खामा ३०० वटा व्ल्याङ्केट वितरण

काठमाडौं – शान्ति इन्टरटेनमेन्टको आयोजनामा यो बर्ष पनि निशुल्क स्वास्थ्य शिविर तथा न्यानो बितरण कार्यक्रम आयोजना गरेको छ । शित प्रभाबित क्षेत्रमा गइ निशुल्क स्वास्थ्य कार्यक्रम तथा न्यानो बितरण गरिएको हो । अमेरिकाको काेलाेराडाेमा मुख्य कार्यलय भएको शान्ति इन्टरटेनमेन्टले गत बर्ष पनि...

कालिकोटमा निमोनियाले एकै टोलका तीन शिशुको मृत्यु

कालिकोट- कालिकोटमा भाइरल ज्वरो सहितको निमोनियाका कारण एक सातामा एकै टोलका तीन जना शिशुको मृत्यु भएको छ । भाइरल ज्वरो सहित निमोनियाका कारण खाँडाचक्र नगरपालिका वडा नं. ४ ताडिका बाँचे विककी १ महिना की नातिनी रश्मी विक, दत्त विकका ९ महिनाको छोरा...

स्थानीय तहमा करारमा १५ हजार कर्मचारी भर्ना गर्ने सरकारको तयारी

काठमाडौं – सरकारले स्थानीय तहलाई करिब १५ हजार प्राविधिक कर्मचारी करारमा भर्ना गर्न अनुमति दिने तयारी गरेको छ । कर्मचारी नहुँदा स्थानीय तहले पुँजीगत खर्च गर्न नसकेपछि सरकारले तत्कालका लागि करारमा भर्ना गर्न अनुमति दिन लागेको हो । सरकारले स्थानीय तहलाई अहिले...

नेपाली भूमि मिचिएको सीमामा उच्चस्तरीय टोली पुग्यो

माघ ७, वीरगन्ज – वीरगन्जको छपकैयास्थित नेपाल भारतको सीमामा देखिएको विवादबारे काठमाडौंबाट आएको उच्चस्तरीय प्राविधिक टोलीले शनिबार देखि स्थलगत निरिक्षण सुरु गरेको छ । सीमामा हराएका र जीर्ण भएका पिलर मर्मत र निर्माणका क्रममा लालपुर्जा भएकै नम्बरी जग्गा समेत भारततर्फ पर्न गएको...