Motivate News

यूवा व्यवसायी तथा गायक देवकोटा अव प्रोडुसर पनि

काठमाडौं – यूवा व्यवसायी तथा गायक राजकुमार देवकोटा टिभि सिरियलमा पनि जम्न थालेका छन् । गायन तथा व्यवसायीक क्षेत्रमा राम्रो परिचय बनाएका देवकोटाले कान्तिपूर टेलिभिजनको चर्चित सिरियल ‘हर्के हल्दार’बाट सिरियलको अभिनय सुरु गरेका थिए ।

पछिल्लो समय उनी त्यहि टेलिभिनको नयाँ सिरियल रिसानी माफमा पनि देखिन थालेका छन् । प्रत्येक मंगलबार साँझ ७ बजे देखी ८ बजेसम्म प्रसारण हुने टिभि सिरियल ‘रिसानी माफ’मा उनको अभिनयका साथै उक्त सिरियलका निमार्ता समेत हुन देवकोटा ।

सिरियलमा देवकोटा संगै कलाकारहरु बरिष्ट कलाकार सुरबिर पन्डित, रामचन्द्र अधिकारी, आशा खड्का लगायत रहेका छन् । उक्त सिरियलको निर्देशन प्रकाश सुबेदीले गरिरहेका छन् भने कथा शैलेन्द्र सिम्खाडाको रहेको छ ।

गायक तथा कलाकार देवकोटाका टोलटोलमा हल्ला चल्यो, कल्पनाकी मनकी रानी, माफ गर, आकाश हाम्रा पिता लगायतका गितहरु र्चिर्तत छन् । सिरियलमा नेवारी कल्चरको रुपमा अभिनय गरिरहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

प्रधानमन्त्री ओली बेइजिङमा

असार ५, बेइजिङ – प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली छ दिने औपचारिक भ्रमणका क्रममा मंगलबार चीनको राजधानी बेइजिङ पुगेका छन् । चीनको राज्य परिषद्का प्रधानमन्त्री ली खछ्याङको निमन्त्रणामा गएका प्रधानमन्त्री ओलीलाई चीनको विदेश मन्त्रालयका सहायक मन्त्री झुयाङ हान हुईले बेइजिङस्थित क्यापिटल अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा...

मेगा बैंक र रिलायवल लाइफ इन्स्योरेन्सबीच बैंकास्योरेन्स सम्झौता

काठमाडौँ – मेगा बैंक नेपाल लिमिटेड र रिलायवल लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीबीच बैंकास्योरेन्स सम्झौता भएको छ । मेगा बैंकको प्रधान कार्यालयमा मेगा बैंकका वरिष्ठ नायब महाप्रबन्धक महेश ढकाल र रिलायवल लाइफ इन्स्योरेन्स लिमिटेडका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत नारायण बाबु लोहनीले बैंकास्योरेन्स सम्बन्धी सम्झौता पत्रमा...

प्रधानमन्त्रीको चीन भ्रमण अाज : को–को जादैंछन् ?

काठमाडौं –  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली मंगलबार बिहान जम्बो टोली लिएर उत्तरी छिमेकी चीनको भ्रमणमा जाँदै छन् । सरकारी र निजी क्षेत्रका प्रतिनिधि गरी एक सय १९ जना प्रतिधिनि लिएर उनी निजी एयरलाइन्स कम्पनीको विमानमार्फत चीन जान लागेका हुन् । ओलीसँगै ४८...

चीनसँग रेलवे सम्झौता हुँदै, पारवहन तथा यातायातको प्रोटोकल अर्को महिना टुंगिने

असार ५,काठमाडौं –  प्रधानमन्त्री केपी ओलीको चीन भ्रमणका क्रममा ऊर्जा सहकार्य र रेलमार्ग निर्माणको महत्त्वपूर्ण सम्झौता हुने भएको नयाँ पत्रिका दैनिकमा खबर छ । केरुङ–काठमाडौं, काठमाडौं–पोखरा–लुम्बिनी रेलमार्ग निर्माणका लागि विस्तृत परियोजना प्रतिवेदन (डीपीआर) तयार गर्नेसम्बन्धी सम्झौता हुनेछ । यातायात तथा पारवहन सम्झौताको...