Motivate News

यूवा व्यवसायी तथा गायक देवकोटा अव प्रोडुसर पनि

काठमाडौं – यूवा व्यवसायी तथा गायक राजकुमार देवकोटा टिभि सिरियलमा पनि जम्न थालेका छन् । गायन तथा व्यवसायीक क्षेत्रमा राम्रो परिचय बनाएका देवकोटाले कान्तिपूर टेलिभिजनको चर्चित सिरियल ‘हर्के हल्दार’बाट सिरियलको अभिनय सुरु गरेका थिए ।

पछिल्लो समय उनी त्यहि टेलिभिनको नयाँ सिरियल रिसानी माफमा पनि देखिन थालेका छन् । प्रत्येक मंगलबार साँझ ७ बजे देखी ८ बजेसम्म प्रसारण हुने टिभि सिरियल ‘रिसानी माफ’मा उनको अभिनयका साथै उक्त सिरियलका निमार्ता समेत हुन देवकोटा ।

सिरियलमा देवकोटा संगै कलाकारहरु बरिष्ट कलाकार सुरबिर पन्डित, रामचन्द्र अधिकारी, आशा खड्का लगायत रहेका छन् । उक्त सिरियलको निर्देशन प्रकाश सुबेदीले गरिरहेका छन् भने कथा शैलेन्द्र सिम्खाडाको रहेको छ ।

गायक तथा कलाकार देवकोटाका टोलटोलमा हल्ला चल्यो, कल्पनाकी मनकी रानी, माफ गर, आकाश हाम्रा पिता लगायतका गितहरु र्चिर्तत छन् । सिरियलमा नेवारी कल्चरको रुपमा अभिनय गरिरहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

बढ्यो खर्च, उठेन राजस्व : सरकारको खर्च खाता ऋणात्मक

काठमाडौं – सरकारको खर्च खातामा बजेटरी प्रणालीभित्रको रकम सकिएको छ। बजेट स्रोतबाट जुट्नुपर्ने रकम सकिएर उल्टो नौ अर्ब रुपैयाँ घाटामा गएको छ। बजेटले सोचेजति वैदेशिक सहायता÷अनुदान र राजस्व नउठेपछि सरकारी खाता ऋणात्मक भएको हो। शुक्रबार कार्यालय खुल्दा खर्च खातामा ६ अर्ब ५५...

समयको ख्याल गरी मिनेट मिनेटको सदुपयोग गर्नू – प्रधानमन्त्री ओली

काठमाडौँ – प्रधानमन्त्री केपी ओलीले सरकार सबैको सुझाव लिन तयार रहेको तर कसैको दबाबमा नपरी काम गर्ने बताएका छन् । उनले भने, सरकार सबैको सुझाव लिन्छ तर कसैको दबाबमा परेर निर्णय लिदैन ।’ प्रधानमन्त्री ओलीले वर्तमान सरकार नेपालको पहिचान बदल्ने लक्ष्यमा रहेकोले...

कर्मचारी माथिको हस्तक्षेप सह्य हुँदैन : काँग्रेस सभापति देउवा

चितवन – नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले कुनै पनि बहानामा कर्मचारी माथिको हस्तक्षेप काँग्रेसलाई सह्य नहुने बताएका छन् । नेपाल निजामती कर्मचारी युनियन संघको सातौं महाधिवेशनको आइतबार रत्ननगरमा उद्घाटन गर्दै सभापति देउवाले नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी, निजामती कर्मचारी, न्यायपालिका लगायत क्षेत्र स्वतन्त्र...

यातायात ब्यवस्था विभागमा रेकर्ड फायल हराउने समस्या, व्यवस्थित गर्न रिकन्डिसन व्यवसायीको आग्रह

काठमाडौं – नेपाल रिकन्डिसन अटो व्यवसायी संघले यातायात व्यवस्था विभाग एकान्तकुनामा रहेको बागमती कार्यालयमा अत्यधिक फाइल हराउने समस्या भएको बताएको छ । नेपाल रिकन्डिसन अटो व्यवसायी संघका कार्यवाहक अध्यक्ष रमेश कोइरालाको नेतृत्वमा गएको प्रतिनिधि मण्डलले विभागको एकान्तकुनास्थित कार्यालयका प्रमुख डा. टोकराज पाण्डेलाई...