Motivate News

फोकस नेपालद्वारा ‘लाईट सिटी’का अभियान्ता रोशन श्रीवास्तव सम्मानित

काठमाडौं –  सफल युवा उद्यमीको रुपमा परिचित बीके ट्रेडर्स एण्ड सप्लायर्सका निर्देशक रंजन राज श्रीवास्तव ‘रोशन’लाई आज एक कार्यक्रम माझ सम्मान गरिएको छ । महानगरपालिकाको ‘लाईट सिटी’ अभियानमा महत्वपूर्ण भुमिका खेलेको, राज्यको राजश्व तथा रोयल्टी संकलनमा सहयोग गरेको तथा विद्युतका पोलहरुमा विज्ञापन राख्ने अभियानमा मार्फत व्यापार विस्तार तथा रोगजारीको अवसर सिर्जना गरेको भन्दैै उनलाई फोकस नेपाल सस्थाले सम्मान गरेको हो ।

‘श्रीवास्तव फोकस नेपाल सस्थाको विशेष सेवा सम्मान २०७४’ पुरस्कारबाट सम्मानित भएका हुन् । लोडसेडिङ मुक्तगरि चर्चाको शिखर पुगेका विद्युत प्राविधकरणका प्रमुख कुलमान घिसिङसँग तुलना गर्न लायक युवा श्रीवास्तवकै सक्रियतामा अहिले काठमाडौँका अधिकांश क्षेत्र सौर्य बत्तीले भिलिमिली भएका छन् । महानगरभित्रका मुख्य–मुख्य सडकलाई उज्यालो र भिलिमिली बनाउने लक्ष्यका साथै रोशनले ‘लाइन सिटी’ अभियान नै चलाएका छन्, जो कि राज्यले नै चलाउनुपर्ने हो ।नविन सोच र विचारलाई नै समृद्धिको मुल आधार मान्ने रोशनले आफ्नै देशलाई फाइदा पुग्ने ‘आइडिया’ निकाले र त्यसैमा सक्रिय रहे । परिणामस्वरुप आज महानगरभित्रका अँध्यारा सडकले ज्योती पाएका छन् । यात्रीलाई पनि निकै राहत मिलेको छ ।

सडक दुर्घटनामा कमी आएको छ भने विदेशी पाहुनाको अगाडि ‘लाज पचाउनुपर्ने’ अवस्था छैन । उनको यहि योगदान, नविन सोच एवम लाईट सिटी अभियानलाइ अगाडीुबधाई ब्यबसायीक तथा समाजसेवीका रुपमा निरन्तर निष्ठापूबक सक्रिय रहदै आउनु भएको छ । राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय बिभिन्न सामाजिक संघ सस्था मार्फत राष्ट्र बिकाश र सामाजिक सेवामा पुर्याउनु भएको योगदान चिरकाल सम्म प्रसनीय र अतुलनीय रहनेछ विशेष सेवा सम्मान पुरस्कार मार्फत सम्मान गरिएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

शान्ति इन्टरटेनमेन्टले गर्यो नवलपरासीमा स्वास्थ्य  शिविर र गोर्खामा ३०० वटा व्ल्याङ्केट वितरण

काठमाडौं – शान्ति इन्टरटेनमेन्टको आयोजनामा यो बर्ष पनि निशुल्क स्वास्थ्य शिविर तथा न्यानो बितरण कार्यक्रम आयोजना गरेको छ । शित प्रभाबित क्षेत्रमा गइ निशुल्क स्वास्थ्य कार्यक्रम तथा न्यानो बितरण गरिएको हो । अमेरिकाको काेलाेराडाेमा मुख्य कार्यलय भएको शान्ति इन्टरटेनमेन्टले गत बर्ष पनि...

कालिकोटमा निमोनियाले एकै टोलका तीन शिशुको मृत्यु

कालिकोट- कालिकोटमा भाइरल ज्वरो सहितको निमोनियाका कारण एक सातामा एकै टोलका तीन जना शिशुको मृत्यु भएको छ । भाइरल ज्वरो सहित निमोनियाका कारण खाँडाचक्र नगरपालिका वडा नं. ४ ताडिका बाँचे विककी १ महिना की नातिनी रश्मी विक, दत्त विकका ९ महिनाको छोरा...

स्थानीय तहमा करारमा १५ हजार कर्मचारी भर्ना गर्ने सरकारको तयारी

काठमाडौं – सरकारले स्थानीय तहलाई करिब १५ हजार प्राविधिक कर्मचारी करारमा भर्ना गर्न अनुमति दिने तयारी गरेको छ । कर्मचारी नहुँदा स्थानीय तहले पुँजीगत खर्च गर्न नसकेपछि सरकारले तत्कालका लागि करारमा भर्ना गर्न अनुमति दिन लागेको हो । सरकारले स्थानीय तहलाई अहिले...

नेपाली भूमि मिचिएको सीमामा उच्चस्तरीय टोली पुग्यो

माघ ७, वीरगन्ज – वीरगन्जको छपकैयास्थित नेपाल भारतको सीमामा देखिएको विवादबारे काठमाडौंबाट आएको उच्चस्तरीय प्राविधिक टोलीले शनिबार देखि स्थलगत निरिक्षण सुरु गरेको छ । सीमामा हराएका र जीर्ण भएका पिलर मर्मत र निर्माणका क्रममा लालपुर्जा भएकै नम्बरी जग्गा समेत भारततर्फ पर्न गएको...