Motivate News

मेयर, उपमेयर र कार्यकारीले एकै पटक सुनाए बनेपा नगरलाई सम्बृद्ध बनाउने यस्तो योजना

 काठमाडौं – स्थानिय तहको निर्वाचनमा काँगे्रसको गढको रुपमा चिनिएको बनेपा नगरपालिकामा एमालेका उमेद्वार विजयी भएपछि बनेपा नगरपालिका राष्ट्रिय रुपमै चर्चाको विषय बन्न पुग्यो । एमाले उमेद्वारले निर्वाचन जिते पश्चिता आयोजित विजयी सभामा एमाले अध्यक्ष केपि ओली स्वयम उपस्थित भएर सम्बोधन गरेपछि सो नगरपालिकाको चर्चा अझौँ चुलिएको थियो ।
बनेपा नगरपालिकाका मेयर लक्ष्मि नगरसिंह बादे श्रेष्ठ र उपमेयरमा रेखा साप्कोटा (दाहल) विजयी भएका थिए । नयाँ जनप्रतिनिधी निर्वाचित भएपछि बनेपा नगरपालिकामा के कस्ता कामहरु सम्पन्न भए र नयाँ के कस्ता कार्यक्रम तथा कार्ययोजना गरेका छन भन्ने विषयमा हामीले मेयर लक्ष्मि नरसिंह बादे श्रेष्ठ, उपमेयर रेखा सापकोटा दाहल र नगरपलिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत भोजराज घिमिरेसंग विशेष कुराकानी गरेका छौँ । प्रस्तुत छ मेयर, उपमेयर र प्रमुख प्रशासकिय अधिकृतसंग मोटिभेट न्यूजका लागि शिवशक्ति आचार्यले गरेको भिडियो कुराकानी ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

ओली क्याबिनेटमा ताप्लेजुङका योगेशदेखि डोटीका प्रेम आलेसम्मको चर्चा

काठमाडौं । राष्ट्रपतिले सपथ लिए लगत्तै प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरकार विस्तारको तयारी गरेका छन् । एमाले स्रोतका अनुसार प्रधानमन्त्री ओलीले सातै प्रदेशबाट एक एक जनालाई मन्त्री बनाउने तयारी थालेका छन् । आफू जनताको काम गर्न आएकोले जनताको नजरमा विवादस्पद रहेका व्यक्तिलाई...

कान्तिपुरका सिरोहिया ब्ल्याकमेलर : सुमार्गी

काठमाडौं । ब्यापारी अजयराज सुमार्गीले कान्तिपुर दैनिकका मालिक कैलाश सिरोहियामाथि गम्भीर आरोप लगाएका छन् । सुमार्गीले कैलाशलाई ब्ल्याकमेलरको आरोप लगाउँदै कान्तिपुरले पाठकमाथि गम्भीर विश्वासघात गरेको आरोप समेत लगाए । उनले कान्तिपुरलाई कुनैबेला थ्यो भन्ने बनाएर देखाइदिने सम्मको चेतावनी दिए । वानेश्वरस्थित मुक्तिश्री...

किसानको दैनिकी

बागलुङको तमानखोला गाउँपालिका–१ का किसान घाँसको भारीसहित स्थानीय बोङ्गाखानी खोलामा रहेको काठको अस्थायी पुल तर्दै । तस्बिर – रामबहादुर थापा...