Motivate News

रोजेश गुरुङ्गको अभिनयमा ‘आज’ बोलको गीत सार्वजनिक (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौँ – बिगत केही बर्ष देखि क्यानडामा बस्दै नेपाली म्युजिक भिडियोमा काम गर्दै आएका मोडल हुन् रोजेश गुरुङ्ग ।
हृदय गहतराजको स्वरमा सजिएको “आज” बोलको गीत केही समय अगाडि मात्रै सार्वजनिक भएको छ ।

बिजेश्वर तन्दुकार र हृदय गहतराज एरेन्जर रहेको यस गीतलाई हृदय गहतराजले नै निर्देशन गरेका छन् ।
रोजेश गुरुङ्ग र सुरक्षा भट्टराईको निकै नै राम्रो अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुस भिडियो 

प्रतिकृया दिनुहोस्

“जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीत सार्बजनिक (भिडियो)

काठमाडौँ – फेवा टाइम्सको युट्युब च्यानल मार्फत “जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीतको भिडियो सार्बजनिक गरिएको छ । उक्त गीतमा राजेन्द्र स्यांग्बोको स्वर रहेको छ भने प्रविन गाउँलेको शब्द रहेको छ । यसगीतलाई सुबास सर्जनले संगीत भरेका छन् भने टंक केसीले छायांकन...

चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक

काठमाडौं – चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । आउँदो बर्षको बैशाख २१ गतेबाट प्रदशनमा आउन लागेको उक्त चलचित्रको काठमाडौमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो । मद्रासि लुक्समा देखिएका प्रज्वलको यो कोइला चलचित्रबाट निकै नै दर्शकको प्रशंसा पाउने आकलन...

आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन

काठमाडौं – गीतकार गोबिन्द गौतमको शव्द एव बिकाश चौधरीद्धारा संगीतबद्ध आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन गरिएको छ । चोभार स्थित एभरेष्ट फाउन्डेसनद्धारा सन्चालीत सगरमाथा चाइल्ड केयर हाउसमा ५० जना बच्चाहरु माझ पहिलो किरण बिमोचन गरिएको हो । गीतकार गोबिन्द गौतमले पहिलो...