Motivate News

सम्हाल ‘सानीलाई’ भन्दै आइन् गायिका सुशिला पाठक

काठमाडौँ – कुशल गायिका एवंम् मोडल सुशिला पाठकको आवाजमा ‘सानीलाई’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । गायिका आफै फिचरिङ भएको यस गीतमा कुमार सिवाकोटीको शब्द, कल्याण सिंहको संगीत र बिशाल पौडेलको अरेन्ज समावेश छन् ।

सुम्निमा, राज अनि मिलनको संयुक्त करियोग्राफीमा तयार भएको यस गीतलाई सचिन थापाले निर्देशन गरेका हुन् । अर्जुन सापकोटाले खिचेको यस गीतमा टेकेन्द्र शाहको सम्पादन रहेको छ । माधनी पाठक अनि भुपेन पाठकको लागानीमा बजारमा सार्वजनिक भएको गीतलाई दर्शकले रुचाएका छन् ।

हेर्नुस गीत:

प्रतिकृया दिनुहोस्

“जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीत सार्बजनिक (भिडियो)

काठमाडौँ – फेवा टाइम्सको युट्युब च्यानल मार्फत “जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीतको भिडियो सार्बजनिक गरिएको छ । उक्त गीतमा राजेन्द्र स्यांग्बोको स्वर रहेको छ भने प्रविन गाउँलेको शब्द रहेको छ । यसगीतलाई सुबास सर्जनले संगीत भरेका छन् भने टंक केसीले छायांकन...

चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक

काठमाडौं – चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । आउँदो बर्षको बैशाख २१ गतेबाट प्रदशनमा आउन लागेको उक्त चलचित्रको काठमाडौमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो । मद्रासि लुक्समा देखिएका प्रज्वलको यो कोइला चलचित्रबाट निकै नै दर्शकको प्रशंसा पाउने आकलन...

आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन

काठमाडौं – गीतकार गोबिन्द गौतमको शव्द एव बिकाश चौधरीद्धारा संगीतबद्ध आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन गरिएको छ । चोभार स्थित एभरेष्ट फाउन्डेसनद्धारा सन्चालीत सगरमाथा चाइल्ड केयर हाउसमा ५० जना बच्चाहरु माझ पहिलो किरण बिमोचन गरिएको हो । गीतकार गोबिन्द गौतमले पहिलो...