Motivate News

नबिनबाबुको निर्देशनमा नारायण कडरियाको गीत ‘जाम पारी पारी’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौँ – फोटोपत्रकरिता संगै म्युजिक भिडियो निर्देशनमा उदायका नबिन बाबु गुरुङ निर्देशित नारायण कडरियाको ‘जाम पारी पारी’को म्युजिक भिडियो सोमबार सार्वजनिक भएको छ।

नारायण कडरियाको आफ्नै शब्द स्वर र संगीतमा रहेको यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई अर्जुन तिवारी एण्ड टीमले छायांकन गरेका हुन् भने निशान घिमिरेले सम्पादन गरेको छ।

नियस डिजिटलले बजार ब्यबस्थापन गरेको यस गीतमा नारायण संगै चर्चित नायिका केकी अधिकारीको अब्बल अभिनय हेर्न सकिन्छ।

हेर्नुस भिडियो 

प्रतिकृया दिनुहोस्

“जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीत सार्बजनिक (भिडियो)

काठमाडौँ – फेवा टाइम्सको युट्युब च्यानल मार्फत “जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीतको भिडियो सार्बजनिक गरिएको छ । उक्त गीतमा राजेन्द्र स्यांग्बोको स्वर रहेको छ भने प्रविन गाउँलेको शब्द रहेको छ । यसगीतलाई सुबास सर्जनले संगीत भरेका छन् भने टंक केसीले छायांकन...

चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक

काठमाडौं – चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । आउँदो बर्षको बैशाख २१ गतेबाट प्रदशनमा आउन लागेको उक्त चलचित्रको काठमाडौमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो । मद्रासि लुक्समा देखिएका प्रज्वलको यो कोइला चलचित्रबाट निकै नै दर्शकको प्रशंसा पाउने आकलन...

आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन

काठमाडौं – गीतकार गोबिन्द गौतमको शव्द एव बिकाश चौधरीद्धारा संगीतबद्ध आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन गरिएको छ । चोभार स्थित एभरेष्ट फाउन्डेसनद्धारा सन्चालीत सगरमाथा चाइल्ड केयर हाउसमा ५० जना बच्चाहरु माझ पहिलो किरण बिमोचन गरिएको हो । गीतकार गोबिन्द गौतमले पहिलो...