Motivate News

दिपक पाठकको नयाँ लोक पप गीत ‘के सारो बैगुनी’ (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौं – निरन्तर नेपाली संगीतको क्षेत्रमा क्रियाशिल रहदै आएका गायक तथा संगीतकार दिपक पाठकको नयाँ लोक पप गीत ‘के सारो बैगुनी’ सार्वजनिक भएको छ । उक्त गीत पाठकको स्टेप वान एल्वममा समावेश गरिएको छ । गीतमा शब्द संगीत गायक स्वयम आफैले गरेका छन ।

गीतको म्युजिक भिडियोमा पछिल्लो समय निकै चर्चामा आएकी मोडल करिश्मा ढकाल, सुस्मिता पाठक र उमेश परियारको अभिनय रहेको छ ।

गीतको म्युजिक भिडियो मिलन सुनुवारले निर्देशन गरेका छन । भने कोरियोग्राफी देवेन्द्र सापकोटाले गरेका हुन । गीतको म्युजिक भिडियोलाई आकर्षक तरिकाले अर्जुन सापकोटाले छायाँकन गरेका हुन । भिडियोलाई एस के प्रोडक्सन कम्पनीले निर्माण गरेको हो । पछिल्लो समय एस के प्रोडक्सनले नेपाली फिल्म तथा विभिन्न म्युजिक भिडियोहरु निर्माण गर्दै आएको छ ।

हेर्नुस भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्

“जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीत सार्बजनिक (भिडियो)

काठमाडौँ – फेवा टाइम्सको युट्युब च्यानल मार्फत “जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीतको भिडियो सार्बजनिक गरिएको छ । उक्त गीतमा राजेन्द्र स्यांग्बोको स्वर रहेको छ भने प्रविन गाउँलेको शब्द रहेको छ । यसगीतलाई सुबास सर्जनले संगीत भरेका छन् भने टंक केसीले छायांकन...

चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक

काठमाडौं – चलचित्र ‘कोइला’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । आउँदो बर्षको बैशाख २१ गतेबाट प्रदशनमा आउन लागेको उक्त चलचित्रको काठमाडौमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो । मद्रासि लुक्समा देखिएका प्रज्वलको यो कोइला चलचित्रबाट निकै नै दर्शकको प्रशंसा पाउने आकलन...

आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन

काठमाडौं – गीतकार गोबिन्द गौतमको शव्द एव बिकाश चौधरीद्धारा संगीतबद्ध आधुनिक गीती एल्वम ‘पहिलो किरण’ बिमोचन गरिएको छ । चोभार स्थित एभरेष्ट फाउन्डेसनद्धारा सन्चालीत सगरमाथा चाइल्ड केयर हाउसमा ५० जना बच्चाहरु माझ पहिलो किरण बिमोचन गरिएको हो । गीतकार गोबिन्द गौतमले पहिलो...