Motivate News

सम्मान पाउँदा धुर्मुसको आँखामा आँसु रोकीएन…(भिडियो)

काठमाडौँ – नेपाली कलाकारीताको, हाँस्य व्यंङ्ग्य क्षेत्रका चर्चित एवं सफल व्यक्तित्व तथा पछिल्लो समयका सामाजिक अभियान्ता सिताराम कट्टेल (धुर्मुस) लाई लिबर्टि स्कुल जोरपाटिले शनिबार अभिभावक दिनको अवसर पारेर स्मृती पुरस्कारले सम्मान गरेको छ । सम्मान सहित नमुना नेपालका लागि ३२ हजार नगद हस्तातरण गरेको हो ।

कलाकार सिताराम कट्टेल (धुर्मुस) र कुञ्जना घिमिरे (सुन्तली) जस्ले सरकारले अर्बो सहयोग रकम आँउदा समेत गर्न नसकेको काम गरेर देखाईदिए । पुननिर्माण मन्त्रालयले एउटा जनताको लागी टहरो बनाउन नसकेको समयमा उनीहरुले ३ वटा नमुना बस्ती नै बनाएर हस्तान्तरण गरे ।पछिल्लो समय बिभिन्न सामाजिक र सुधारात्मक कामबाट चर्चामा आएका केही ब्यत्तिहरुले वाहवाही कमाएका छन ।
उनीहरुलाई धेरै ठाँउमा भगवानकै रुपमा हेर्नेको कमी छैन । उनीहरुले गरेको काम सरकारले गरेको काम भन्दा सयौँ गुण महत्वपुर्ण र लाभदायक रहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

‘चङ्गा’ को पहिलो गीत ‘कम्पनी माला’ सार्वजनिक

काठमाडौँ – जेठ २५ लाई प्रदर्शन मिति तोकेको फिल्म ‘चङ्गा’ को पहिलो गीत रिलिज भएको छ । प्रचारको पहिलो सुरुवात भन्दै निर्माण टिमले फिल्ममा समावेश लोक फ्लेभरको गीत ‘कम्पनी माला’ दर्शकमाझ ल्याएको हो । सार्वजनिक गीतमा राजनराज शिवाकोटीको संगीत छ । शब्द...

“जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीत सार्बजनिक (भिडियो)

काठमाडौँ – फेवा टाइम्सको युट्युब च्यानल मार्फत “जसले मेरो” बोलको नयाँ आधुनिक गीतको भिडियो सार्बजनिक गरिएको छ । उक्त गीतमा राजेन्द्र स्यांग्बोको स्वर रहेको छ भने प्रविन गाउँलेको शब्द रहेको छ । यसगीतलाई सुबास सर्जनले संगीत भरेका छन् भने टंक केसीले छायांकन...