Motivate News

कन्सल्टेन्सी क्षेत्रमा अर्को एउटा पृथ्वीनारायण शाहको आबस्यकता छ : उपाध्यक्ष रिजाल (भिडियो सहित)

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)मा नयाँ नेतृत्वका लागि आकाँक्षीहरुले निर्वाचन केन्द्रित गतिविधिहरुलाई अगाडी बढाइरहेका छन ।

यही क्रममा इक्यानको अघिल्लो निर्वाचनमा उपाध्यक्षका लागि सबैभन्दा बढि मत ल्याएर बरिष्ठ उपाध्यक्ष बन्न सफल काठमाडौँ इन्फोसिस् एजुकेशन कन्सल्टेन्सीका प्रबन्ध निर्देशक राजेन्द्र रिजालले यसपटक पनि उपाध्यक्ष पदमा आफ्नो दावि प्रस्तुत गरेका छन । अघिल्लो कार्यकालमा तालिम तथा प्रमोशन विभिागमा रहेर सय भन्दा बढिको संख्यामा ब्यवसायीहरुको क्षमता अभिबृद्धि लगायतका तालिमहरु संचालन गरेर आफ्नो कार्यकौशलता प्रर्दशन गरिसकेका साथै इक्यान भित्र तार्किक र स्पष्ट विचार एवम् दुरगामी दृष्टिकोण राख्न सक्ने ब्यक्तिको परिचय बनाएका रिजालले इक्यानको आगामी कार्यकालका लागि पनि उपाध्यक्ष पदका लागि निर्वाचन दौड सुरु गरेका छन ।

यसैक्रममा उनका चुनावि एजेण्डा र इक्यानको आगामी निति र नेतृत्वका विषयमा केन्द्रित रहेर इक्यानका बरिष्ठ उपाध्यक्ष राजेन्द्र रिजालसंग मोटिभेट टिभिले कुराकानी गरेको छ । प्रस्तुत छ मोटिभेट टिभीका लागि उपाध्यक्ष रिजालसंग शिवशक्ति आचार्यले गरेको भिडियो कुराकानी ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

इक्यानमा विष्णुहरि पाण्डेको उदय

काठमाडौं – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)मा विष्णुहरि पाण्डेको उदय भएको छ । शनिबार सम्पन्न निर्वाचनमा पाण्डेले सरोजकुमार बस्नेतलाई १२ मतले पराजित गर्दै इक्यानको नेतृत्व सम्हालेका हुन । कुल खसेको ३४३ मतमध्ये पाण्डेले १७७ मत ल्याए भने बस्नेतले १६५ मत ल्याए ।...

इक्यानका सदस्यलाई समस्या पर्दा २४ सै घण्टा उपलब्ध हुन्छु :सरोज बस्नेत (भिडियो सहित)

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को नयाँ नेतृत्वका लागि आगामी शनिबार निर्वाचन हुँदैछ । यतिखेर विष्णुहरी पाण्डे र सरोज कुमार बस्नेत प्यानल नै बनाएर निर्वाचनको मैदानमा छन । दुबै टिमले आफूले चुनाव जित्ने दावि समेत गरिरहेका छन । यसविच अध्यक्षका एक...

इक्यानका मतदाताले सुन र पित्तल छुट्याउने क्षमता राख्नुहुन्छ, सानदार चुनाव जित्छु : सन्तोष प्याकुरेल

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आगामी निर्वाचनका लागि सरोज बस्नेत प्यानलबाट महासचिवका उमेद्वार छन सन्तोष प्याकुरेल । हामीले इक्यान निर्वाचनको संघारमा उनको उमेद्वारी र चुनावि एजेण्डाका विषयमा केन्दीत रहेर कुराकानी गरेकाछौँ । प्रस्तुत छ महासचिवका उमेद्वार डाँगीसंग मोटिभेट टिभिका लागि...

हिसाव खोज्न साधारण सभा कुर्न पर्दैन, हरेक महिना सार्वजनिक गर्छु : सुर्य बहादुर डाँगी

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आगामी निर्वाचनका लागि सरोज बस्नेत प्यानलबाट कोषाध्यक्षका उमेद्वार छन सुर्यबहादुर डाँगी । हामीले इक्यान निर्वाचनको संघारमा उनको उमेद्वारी र चुनावि एजेण्डाका विषयमा केन्दीत रहेर कुराकानी गरेकाछौँ । प्रस्तुत छ कोषाध्यक्षका उमेद्वार डाँगीसंग मोटिभेट टिभिका लागि...