Motivate News

इक्यान निर्वाचन : उपाध्यक्षका प्रत्यासी रिजाल र तिमल्सिनाले देखाए उच्च राजनितिक संस्कार

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को बाह्रौं बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भए पश्चात अव आगामी दुई बर्षका लागि नेतृत्व चयन गर्दै आगामी बैशाख ८ गते निर्वाचन हुँदैछ । उक्त निर्वाचनका लागि विभिन्न प्रत्यासीहरुले चुनावि दौड सुरु गरिसकेका छन ।

उनीहरुले मतदाता भेटघाट र विभिन्न माध्यमबाट मतदताहरुलाई आफ्ना चुनावि एजेण्डाहरु पुर्याउन प्रचार प्रसारलाई पनि उक्तिकै तिब्रता दिइरहेका छन । आउँदो निर्वाचनमा संस्थापन पक्षबाट बर्तमान उपाध्यक्ष विष्णुहरी पाण्डे र अर्को पक्षबाट सरोज कुमार बस्नेत अध्यक्षको प्रत्यासी रहेका छन ।

यसविच विभिन्न उमेद्वारहरुले विभिन्न शैलिमा चुनावि प्रचार प्रसार गरिरहदा बस्नेत प्यानलबाट उपाध्यक्षका प्रत्यासी रहेका बर्तमान उपाध्यक्ष राजेन्द्र रिजाल र पूर्व महासचिव महेशबाबु तिमल्सिनाले फरक तरिकाले मत माग्दै मतदातालाई आकर्षित गरेका छन । उपाध्यक्षका प्रत्यासी द्धय रिजाल र तिमल्सिनाले आफ्नो सामाजिक संचाल फेसबुक मार्फत एक अर्काको लागि मत मागेर उच्च राजनितिक संकार देखाएका छन ।

उनीहरु दुबै जनाले फेसबुक मार्फत एकले अर्काको प्रशंसामा कुनै कन्जुसाँई नगरी इक्यानको आगामी टिममा उनीहरु किन आबश्यक छन भन्ने स्टाटस मार्फत र्नै प्रस्ट पारेका छन । एकले अर्कालाई भोट माग्ने रिजाल र तिमल्सिनाको कदमलाई धेरै सकारात्मक रुपमा लिएका छन । यस्तो छ रिजाल र तिमल्सिनाले एकले अर्कालाई भोट मागेको स्टाटस ।

स्मरण रहोस रिजाल यस कार्यकालमा उपाध्यक्ष रहेका छन । अघिल्लो निर्वाचनमा सबैभन्दा बढि मत ल्याएर विजयी हुने, इक्यान भित्र तर्कपूर्ण र स्पष्ट विचार एवम् दुरगामी दृष्टिकोण राख्न सक्ने ब्यक्तिको रुपमा चिनिन्छन भने तिमल्सिना यस अघि दुई कार्यकालसम्म इक्यानको महासचिव रहिसकेका छन । अघिल्लो निर्वाचनमा उपाध्यक्षमा छिनो मतले पराजित उनी यसपटक सहज जित निकाल्नका लागि चुनावि दौडमा छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

इन्फरमेटिकको पोल्टामा ‘प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८’

काठमाडौँ – इन्फरमेटिक एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८ आफ्नो पोल्टामा पार्न सफल भएको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको एएचआईसी बिजनेस अवार्ड २०१८ मा इफरमेटिकले उक्त अवार्ड हात पारेको हो । इन्फरमेटिक सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा...

भिषा काउन्सीलले पायो हार्वर कलेजको उत्कृष्ट अवार्ड, हेर्नुहोस अवार्ड पाउने अरु १२ कन्सल्टेन्सीहरु

काठमाडौँ – भिषा काउन्सीलले कर्पोरेट इन्पोटेन पर्शन अवार्ड २०१८ प्राप्त गरेको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको “एएचआईसी बिजनेस अवार्ड (२०१८” बाट भिषा काउन्सील सम्मानित भएको हो । भिषा काउन्सील सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा कन्सल्टेन्सी पनि सम्मानित...

देशभर फैलिदै द नेस्क्ट एजुकेशन, आठौँ शाखा विस्तारको तयारीमा कन्सल्टेन्सी

काठमाडौँ – काठमाडौँको डिल्ली बजारमा केन्दीय कार्यालय रहेका द नेस्क्ट एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले आफ्नो आठौँ शाखा विस्तार गर्ने भएको छ । चितवनको खैरेनी स्थित पर्सामा द नेस्क्टले यही जेष्ठ १६ गते बुधबारका दिन नयाँ शाखाको उद्घाटन गरेर ब्यावसाय सुरु गर्ने जनाएको छ ।...

कंगारुले गर्यो धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग

काठमाडौँ – कंगारु एजुकेशन फाउण्डेशनले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसर पारेर धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । आफ्नो ११ औ वार्षिकोत्सवको उपलक्ष्यमा कंगारुले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला बनाउँदै गरेको धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनलाई एक लाख रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको हो । कंगारुका फाउण्डर...