Motivate News

रोमाको शानदार जित, बार्सिलोना च्याम्पियन्स लिगबाट बाहिरियो

चैत्र २८,काठमाडौं – पूर्व च्याम्पियन बार्सिलोनालाई स्तब्ध बनाउँदै इटालियन क्लब रोमा युरोपियन च्याम्पियन्स लिगको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

घरेलु मैदानमा भएको क्वाटरफाइनलको पहिलो लेगमा ४–१ को जित निकालेर बलियो स्थितीमा रहेको बार्सिलोना दोस्रो लेगमा रोमाको मैदानमा ३–० ले पराजित भयो । जसका कारण रोमा अवे गोलका आधारमा सेमिफाइनलमा स्थान बनाउन सफल भयो ।

घरेलु मैदानमा भएको च्याम्पियन्स लिगमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्दै आएको रोमाले खेलको छैटौं मिनेटमा नै इडेन जेकोको गोलमार्फत अग्रता बनायो ।

त्यसपछि ५८ औं मिनेटमा डेनिली डी रोसीले पेनाल्टीमार्फत रोमाका लागि दोस्रो गोल गरे । खेल सकिन आठ मिनेट बाँकी हुँदा डिफेन्डर कोस्टास मानोलासले हेडमार्फत उत्कृष्ट गोल गरे ।

त्यसपछि बार्सिलोनाले गोल गर्न नसक्दा रोमाले अवे गोलका आधारमा सेमिफाइनलमा स्थान बनायो । पहिलो लेगमा भारी गोलले पछि परेर पनि उत्कृष्ट कमब्याक गर्ने रोमा तेस्रो टिम बनेको छ ।

यसअघि २००४ मा एसी मिलानविरुद्ध डिपोर्टिभो ला कोरुनाले एसी मिलानविरुद्ध दोस्रो लेगमा नतिजा पल्टाएको थियो । यस्तै गएको वर्षको च्याम्पियन्स लिगमा बार्सिलोनाले पनि पीएसजीविरुद्ध उत्कृष्ट कमब्याक गरेको थियो । यसपटक त्यसको सिकार बार्सिलोना आफै हुन पुग्यो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

क्रिस गेलको सतकमा पञ्जावद्वारा हैदराबाद १५ रनले पराजित

काठमाडौँ – इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) क्रिकेट अन्रतगत बिहीबार राति भएको खेलमा क्रिस गेलले विस्फोक व्याटिङ गर्दै सतक बनाएपछि किङ्स इलेभन पञ्जावले सनराइजर्स हैदराबादलाई १५ रनले पराजित गरेको छ । आईपीएलको १६ औँ म्याचका क्रममा गेलले ५८ बलको सामना गर्दै सतक पुरा गरेपछि...

आईपीएलः मुम्बई इन्डियन्सले रोयल च्यालेन्जर्स बैंग्लोरलाई ४६ रनले हरायो

काठमाडौं – इन्डियन प्रिमियर लीग (आईपीएल) क्रिकेटमा मुम्बई इन्डियन्सले रोयल च्यालेन्जर्स बैंग्लोरलाई ४६ रनले हराएको छ । मंगलबार राति भएको खेलमा बैंग्लोरका कप्तान विराट कोहलीले नटआउट ९२ रन बनाए पनि हार टार्न सकेनन् । पहिले व्याटिङ गरेको मुम्बईले निर्धारित २० ओभरमा २१३...

ब्राजिलले लियो सन् २०१४ विश्वकपमा हारको बदला जर्मनी १–० ले पराजित

काठमाडौं – विश्वकप अगाडिको मैत्रीपूर्ण खेलमा ब्राजिलले सन् २०१४ विश्वकप विजेता जर्मनीलाई १–० ले पराजित गरेको छ । विश्वकपमा ७–१ को भारी अन्तरले पराजित भएपछि पहिलो पटक आमने–सामने हुँदा ब्राजिलले जर्मनीलाई उसकै मैदानमा स्तब्ध बनायो ।रोमाञ्चक बनेको खेलमा ब्राजिलको जितमा गाब्रियल जिससको...

कलेज स्तरीय फुटसल प्रतियोगितामा नबोदित कलेज बिजयी

काठमाडौँ – राइट्स एण्ड एसोसियट्स शैक्षिक परामर्श दाता कन्सल्टेन्सीको आयोजनामा भएको कलेज स्तरीय फुटसल प्रतियोगितामा नबोदित कलेज बिजेता बनेको छ । शनिबार भएको फाइनल खेलमा नबोदित कलेजले जेभियर कलेजलार्इ पराजित गर्दै नगद ३५००० मेडल र ट्रफी जितेको हो । उप बिजेता जेभियर...