Motivate News

रोमाको शानदार जित, बार्सिलोना च्याम्पियन्स लिगबाट बाहिरियो

चैत्र २८,काठमाडौं – पूर्व च्याम्पियन बार्सिलोनालाई स्तब्ध बनाउँदै इटालियन क्लब रोमा युरोपियन च्याम्पियन्स लिगको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

घरेलु मैदानमा भएको क्वाटरफाइनलको पहिलो लेगमा ४–१ को जित निकालेर बलियो स्थितीमा रहेको बार्सिलोना दोस्रो लेगमा रोमाको मैदानमा ३–० ले पराजित भयो । जसका कारण रोमा अवे गोलका आधारमा सेमिफाइनलमा स्थान बनाउन सफल भयो ।

घरेलु मैदानमा भएको च्याम्पियन्स लिगमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्दै आएको रोमाले खेलको छैटौं मिनेटमा नै इडेन जेकोको गोलमार्फत अग्रता बनायो ।

त्यसपछि ५८ औं मिनेटमा डेनिली डी रोसीले पेनाल्टीमार्फत रोमाका लागि दोस्रो गोल गरे । खेल सकिन आठ मिनेट बाँकी हुँदा डिफेन्डर कोस्टास मानोलासले हेडमार्फत उत्कृष्ट गोल गरे ।

त्यसपछि बार्सिलोनाले गोल गर्न नसक्दा रोमाले अवे गोलका आधारमा सेमिफाइनलमा स्थान बनायो । पहिलो लेगमा भारी गोलले पछि परेर पनि उत्कृष्ट कमब्याक गर्ने रोमा तेस्रो टिम बनेको छ ।

यसअघि २००४ मा एसी मिलानविरुद्ध डिपोर्टिभो ला कोरुनाले एसी मिलानविरुद्ध दोस्रो लेगमा नतिजा पल्टाएको थियो । यस्तै गएको वर्षको च्याम्पियन्स लिगमा बार्सिलोनाले पनि पीएसजीविरुद्ध उत्कृष्ट कमब्याक गरेको थियो । यसपटक त्यसको सिकार बार्सिलोना आफै हुन पुग्यो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

विश्वकपमा फ्रान्सले सुनको ट्रफीसँगै ३९ मिलियन डलर पायो उपविजेता क्रोयसियासहित अरुले के कति पाए ?

असार ३२, काठमाडौं – विश्वकप २०१८ को उपाधी फ्रान्सले जितेको छ। आइतबार भएको फाइनलमा क्रोएसियालाई पराजित गर्दै फ्रान्सले दोस्रोपटक विश्वकपको ट्रफी उचालेको हो। फ्रान्सले क्रोएसियालई फाइनलमा ४-२ गोल अन्तरले पराजित गरेको थियो। फ्रान्सका लागि केइलिएन एमबाप्पेले ६५औँ, पउल पोग्बाले ५९, एन्टोनियो ग्रिजम्यानले...

फ्रान्सले जित्यो २०१८ विश्वकपको उपाधि, क्रोएसिया ४–२ गोल अन्तरले पराजित

असार ३२, काठमाडौं –रुसमा जारी २१ औं संस्करणको विश्वकप फुटबलको उपाधि फ्रान्सले जितेको छ । निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा प्रतिस्पर्धी क्रोएसियालाई हराउँदै फ्रान्सले विश्वकपको उपाधि जितेको हो । यो सँगै फुटबलको इतिहासमा एक्काइसौं शताव्दीमा विश्वले फेरि नयाँ विश्वविजेता पाएको छ । सन् २०००...

विश्वकपको फाइनल आज : क्रोएसिया र फ्रान्समा कसले उचाल्ला उपाधि ?

असार ३१, काठमाडौं – रुसमा जारी सन् २०१८ विश्वकपको फाइनल आज हुँदैछ । नेपाली समय अनुसार राति पौने ९ बजे  फ्रान्स र क्रोएसियाबीच मस्कोको लुज्हनिकी रंगशलामा फाइनल खेल हुँदैछ । क्रोएसिया विश्वकप फाइनलमा पहिलो पटक उपाधि चुमेर इतिहास रच्ने लक्ष्यमा रहेको छ भने...

रोनाल्डोले रियल म्याड्रिड छोडेसंगै ब्राजिलियन स्टार नेयमारलाई भित्राउनका लागि प्रयास गर्दै रियल

काठमाडौं – रियल म्याड्रिडले ब्राजिलियन स्टार नेयमारलाई भित्राउनका लागि प्रयास सुरु गर्ने भएको छ । नेयमार गत सिजन मात्र विश्व कीर्तिमानी रकममा अर्को चर्चित स्पेनिस क्लब बार्सिलोनाबाट पेरिस सेन्ट जर्मेन (पिएसजी) पुगेका थिए । नेयमार भित्राउने प्रयासका लागि क्लबले आफ्ना सबैभन्दा उत्कृष्ट प्रतिनिधि...