Motivate News

औपाचारीक उमेद्वारी घोषणा गर्दै विष्णुहरी पाण्डे प्यानल चुनावि मैदानमा

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आउँदो बैशाख ८ गते हुने निर्वाचनका लागि संस्थापन पक्षबाट विष्णुहरु पाण्डे नेतृत्वको टिमले उमेद्वारी घोषणा गरेको छ ।

बुधबार अल्फा हाउस नयाँ बानेश्वरमा एक विशेष कार्यक्रम मार्फत पाण्डे समुहले औपचारीक उमेद्वारी घोषणा गरेको हो । अध्यक्षमा विष्णुहरी पाण्डे, उपाध्यक्षमा देविदास भट्टराई, खड्ग ताम्लिङ लिम्बु र सपना राजभण्डारी, महासचिवमा शेषराज भट्टराई, सचिवमा श्याम बहादुर कडेल र दिपक राज भुषाल, कोषाध्यक्षमा गोविन्द्र अधिकारी त्यस्तै सहकोषाध्यक्षमा निरुपमा महर्जनले उमेद्वारी घोषणा गरेका छन् ।

बाँकी नौ जना सदस्यका लागि प्रकाश श्रेष्ठ, पुष्पराज भट्टराई, कर्णबहादुर गुरुङ, बासुदेव दाहाल, यज्ञविलास पौडेल, वालकृष्ण श्रेष्ठ, महेश श्रेष्ठ, सुदन चौहान र सुस्मा आचार्यले उमेद्वारी घोषणा गरेका छन । उक्त कार्यक्रममा इक्यानका अध्यक्ष प्रकाश पाण्डे, पूर्व अध्यक्षहरु राजेन्द्र बराल र दिपक गुरुङ लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

घोषणा सभालाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्षका उमेद्वार विष्णुहरी पाण्डेले आगामी २ बर्षमा आफ्नो टिमले इक्यानमा निर्वाचित भए गर्ने कामको फेहरीस्त प्रस्तुत गरेका थिए ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

इन्फरमेटिकको पोल्टामा ‘प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८’

काठमाडौँ – इन्फरमेटिक एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८ आफ्नो पोल्टामा पार्न सफल भएको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको एएचआईसी बिजनेस अवार्ड २०१८ मा इफरमेटिकले उक्त अवार्ड हात पारेको हो । इन्फरमेटिक सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा...

भिषा काउन्सीलले पायो हार्वर कलेजको उत्कृष्ट अवार्ड, हेर्नुहोस अवार्ड पाउने अरु १२ कन्सल्टेन्सीहरु

काठमाडौँ – भिषा काउन्सीलले कर्पोरेट इन्पोटेन पर्शन अवार्ड २०१८ प्राप्त गरेको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको “एएचआईसी बिजनेस अवार्ड (२०१८” बाट भिषा काउन्सील सम्मानित भएको हो । भिषा काउन्सील सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा कन्सल्टेन्सी पनि सम्मानित...

देशभर फैलिदै द नेस्क्ट एजुकेशन, आठौँ शाखा विस्तारको तयारीमा कन्सल्टेन्सी

काठमाडौँ – काठमाडौँको डिल्ली बजारमा केन्दीय कार्यालय रहेका द नेस्क्ट एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले आफ्नो आठौँ शाखा विस्तार गर्ने भएको छ । चितवनको खैरेनी स्थित पर्सामा द नेस्क्टले यही जेष्ठ १६ गते बुधबारका दिन नयाँ शाखाको उद्घाटन गरेर ब्यावसाय सुरु गर्ने जनाएको छ ।...

कंगारुले गर्यो धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग

काठमाडौँ – कंगारु एजुकेशन फाउण्डेशनले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसर पारेर धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । आफ्नो ११ औ वार्षिकोत्सवको उपलक्ष्यमा कंगारुले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला बनाउँदै गरेको धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनलाई एक लाख रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको हो । कंगारुका फाउण्डर...