Motivate News

विष्णुहरीको पक्षमा किन खुलेर भोट मागेनन् राजेन्द्र बरालले ?

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आगामी निर्वाचनका लागि बुधबार विष्णुहरी पाण्डे प्यानलले औपचारीक उमेद्वारी घोषणा गर्यो । उक्त कार्यक्रममा अतिथिको रुपमा निम्त्याइएका थिए इक्यानका पूर्व अध्यक्ष राजेन्द्र बराल पनि ।

धेरैको अपेक्षा थियो होला राजेन्द्र बरालले संबोधनको क्रममा निकै फूलबुट्टा भरेर विष्णुहरी पाण्डेको पक्षमा मत माग्दै माहोल सृजना गर्नेछन, बर्तमान अध्यक्ष प्रकाश पाण्डेले निकै वान्की मिलाएर ब्यक्ति ब्यक्तिको पशंसा गरेर पाण्डेको पक्षमा माहोल सृजना गरिरहँदा बराल भने इक्यान भित्रको फोहोरी राजनितिक खेल र अन्य विकृति माथि कटाक्ष गरिरहेका थिए ।

कार्यक्रममा संबोधनका क्रममा बरालले पाण्डे टिमलाई सामान्य शुभकामना बाहेक कुनैपनि हालतमा त्यही टिमलाई जिताउन अपिल गरेनन् । हुनत इक्यानको अध्यक्ष भइसकेको कारणले कुनै टिमको पक्षमा खुलेर बोल्दा असर पर्छ भनेर सन्तुलित बोल्न खोजेको पनि हुन सक्छ । यदी त्यसो होइन भने कसो हो? बाँकी उनैले जानुन् ।

उक्त कार्यक्रममा राजेन्द्र बरालले गरेको संबोधन यस्तो थियो । हेर्नुहोस भिडियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

इन्फरमेटिकको पोल्टामा ‘प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८’

काठमाडौँ – इन्फरमेटिक एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८ आफ्नो पोल्टामा पार्न सफल भएको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको एएचआईसी बिजनेस अवार्ड २०१८ मा इफरमेटिकले उक्त अवार्ड हात पारेको हो । इन्फरमेटिक सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा...

भिषा काउन्सीलले पायो हार्वर कलेजको उत्कृष्ट अवार्ड, हेर्नुहोस अवार्ड पाउने अरु १२ कन्सल्टेन्सीहरु

काठमाडौँ – भिषा काउन्सीलले कर्पोरेट इन्पोटेन पर्शन अवार्ड २०१८ प्राप्त गरेको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको “एएचआईसी बिजनेस अवार्ड (२०१८” बाट भिषा काउन्सील सम्मानित भएको हो । भिषा काउन्सील सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा कन्सल्टेन्सी पनि सम्मानित...

देशभर फैलिदै द नेस्क्ट एजुकेशन, आठौँ शाखा विस्तारको तयारीमा कन्सल्टेन्सी

काठमाडौँ – काठमाडौँको डिल्ली बजारमा केन्दीय कार्यालय रहेका द नेस्क्ट एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले आफ्नो आठौँ शाखा विस्तार गर्ने भएको छ । चितवनको खैरेनी स्थित पर्सामा द नेस्क्टले यही जेष्ठ १६ गते बुधबारका दिन नयाँ शाखाको उद्घाटन गरेर ब्यावसाय सुरु गर्ने जनाएको छ ।...

कंगारुले गर्यो धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग

काठमाडौँ – कंगारु एजुकेशन फाउण्डेशनले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसर पारेर धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । आफ्नो ११ औ वार्षिकोत्सवको उपलक्ष्यमा कंगारुले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला बनाउँदै गरेको धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनलाई एक लाख रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको हो । कंगारुका फाउण्डर...