Motivate News

देश दौडाह पछि बस्नेत टिम उत्साहित

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को नयाँ नेतृत्वका लागि निर्वाचनको मिति नजिकिएसंगै नेतृत्वका आकाँक्षीहरुले देश ब्यापी रुपमा मतदाता भेटघाट र प्रचारात्मक कार्यक्रमलाई तिब्रता दिएका छन ।

यसविच इक्यानको इतिहाँसमै पहिलो पटक राजधानी बाहिरबाट औपाचारीक उमेद्वारी घोषणा गरेको सरोज बस्नेत नेतृत्वको टिमले चितवन, पोखरा, इटहरी, विराटनगर लगायतको ठाँउमा मतदाता भेटघाट तथा उमेद्वार परिचयात्मक कार्यक्रम सम्पन्न गरेर काठमाडौँ फर्किएको छ । काठमाडौँ फर्किएसंगै बस्नेत टिम निकै उत्साहित देखिएको छ ।

देशब्यापी मतदाता भेटघाट कार्यक्रम सकेर फर्किएसंगै बस्नेत प्यानलबाट उपाध्यक्षका उमेद्वार महेशबाबु तिमल्सिनाले मोटिभेट न्यूज संग भने, ‘मोफसलका साथिहरुले हामीलाई जुन किसिमको स्वागत र हाम्रो टिमबाट साझा इक्यान बनाउने लक्ष्यमा जुन खालको विश्वास ब्यक्त गर्नुभयो त्यसबाट हाम्रो जित अझै नजिक आएको महसुस हामीले गरेका छौँ ।’

विभिन्न ठाँउमा मतदाता भेटघाट र उमेद्वार परिचयात्मक कार्यक्रम सकेर फर्किएको बस्नेत टिमले आइतबार सांझ ५ बजे अल्फा हाउस नयाँ बानेश्वर काठमाडौँमा पनि एक विशेष कार्यक्रम मार्फत उमेद्वारी घोषणाको कार्यक्रम आयोजना गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

इन्फरमेटिकको पोल्टामा ‘प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८’

काठमाडौँ – इन्फरमेटिक एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८ आफ्नो पोल्टामा पार्न सफल भएको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको एएचआईसी बिजनेस अवार्ड २०१८ मा इफरमेटिकले उक्त अवार्ड हात पारेको हो । इन्फरमेटिक सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा...

भिषा काउन्सीलले पायो हार्वर कलेजको उत्कृष्ट अवार्ड, हेर्नुहोस अवार्ड पाउने अरु १२ कन्सल्टेन्सीहरु

काठमाडौँ – भिषा काउन्सीलले कर्पोरेट इन्पोटेन पर्शन अवार्ड २०१८ प्राप्त गरेको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको “एएचआईसी बिजनेस अवार्ड (२०१८” बाट भिषा काउन्सील सम्मानित भएको हो । भिषा काउन्सील सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा कन्सल्टेन्सी पनि सम्मानित...

देशभर फैलिदै द नेस्क्ट एजुकेशन, आठौँ शाखा विस्तारको तयारीमा कन्सल्टेन्सी

काठमाडौँ – काठमाडौँको डिल्ली बजारमा केन्दीय कार्यालय रहेका द नेस्क्ट एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले आफ्नो आठौँ शाखा विस्तार गर्ने भएको छ । चितवनको खैरेनी स्थित पर्सामा द नेस्क्टले यही जेष्ठ १६ गते बुधबारका दिन नयाँ शाखाको उद्घाटन गरेर ब्यावसाय सुरु गर्ने जनाएको छ ।...

कंगारुले गर्यो धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग

काठमाडौँ – कंगारु एजुकेशन फाउण्डेशनले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसर पारेर धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । आफ्नो ११ औ वार्षिकोत्सवको उपलक्ष्यमा कंगारुले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला बनाउँदै गरेको धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनलाई एक लाख रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको हो । कंगारुका फाउण्डर...