Motivate News

इक्यान निर्वाचन : भिजिटिङ कार्ड फेरेर चुनाव लड्न पाण्डेलाई बस्नेतको चुनौति (भिडियो सहित)

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आउँदो निर्वाचनका लागि सरोज बस्नेत टिमले काठमाडौँमा पनि विषेश कार्यक्रम मार्फत उमेद्वारी घोषणा गरेको छ । उक्त कार्यक्रममा सम्बोधन गर्दै अध्यक्षका उमेद्वार सरोज कुमार बस्नेतले सांङकेतिक रुपमा कडा शब्द प्रहार गरेका छन ।

आफ्नो उमेद्वारीको बारेमा मन्तब्य राख्दै बस्नेतले आफूले संधै कामलाई पुजा गर्ने र आफ्ना लागि शैक्षिक परामर्शको क्षेत्र भन्दा अर्को काम नभएको र एक शैक्षिक परामर्श दाता हुँ भनेर भिजिटिन कार्ड देखाउँदा गर्व लाग्ने बताएका छन ।

आफ्ना प्रतिद्वन्दी बिष्णुहरी पाण्डे तर्फ संकेत गर्दै आफू परामर्श दाता मात्रै भएको र साँचो अर्थमा परामर्श दाताको हित हुने गरि नेतृत्व गर्न चाहेको बस्नेतले बताए । पाण्डेलाई कन्सल्टेन्ट भन्दा पनि धेरै ठाँउमा हताहालेको एउटा ब्यापारीको रुपमा कन्सल्टेन्सी बृतमा चर्चा चलिरहदा बस्नेतले पाण्डेलाई भिजिटिङ कार्डको उदाहरण दिएर ब्यङ्ग्य प्रहार गरेका छन् ।

उक्त कार्यक्रममा बस्नेतले गरेको सम्बोधनको भिडियो यस्तो छ हेर्नुहोस ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

इक्यानमा विष्णुहरि पाण्डेको उदय

काठमाडौं – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)मा विष्णुहरि पाण्डेको उदय भएको छ । शनिबार सम्पन्न निर्वाचनमा पाण्डेले सरोजकुमार बस्नेतलाई १२ मतले पराजित गर्दै इक्यानको नेतृत्व सम्हालेका हुन । कुल खसेको ३४३ मतमध्ये पाण्डेले १७७ मत ल्याए भने बस्नेतले १६५ मत ल्याए ।...

इक्यानका सदस्यलाई समस्या पर्दा २४ सै घण्टा उपलब्ध हुन्छु :सरोज बस्नेत (भिडियो सहित)

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को नयाँ नेतृत्वका लागि आगामी शनिबार निर्वाचन हुँदैछ । यतिखेर विष्णुहरी पाण्डे र सरोज कुमार बस्नेत प्यानल नै बनाएर निर्वाचनको मैदानमा छन । दुबै टिमले आफूले चुनाव जित्ने दावि समेत गरिरहेका छन । यसविच अध्यक्षका एक...

इक्यानका मतदाताले सुन र पित्तल छुट्याउने क्षमता राख्नुहुन्छ, सानदार चुनाव जित्छु : सन्तोष प्याकुरेल

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आगामी निर्वाचनका लागि सरोज बस्नेत प्यानलबाट महासचिवका उमेद्वार छन सन्तोष प्याकुरेल । हामीले इक्यान निर्वाचनको संघारमा उनको उमेद्वारी र चुनावि एजेण्डाका विषयमा केन्दीत रहेर कुराकानी गरेकाछौँ । प्रस्तुत छ महासचिवका उमेद्वार डाँगीसंग मोटिभेट टिभिका लागि...

हिसाव खोज्न साधारण सभा कुर्न पर्दैन, हरेक महिना सार्वजनिक गर्छु : सुर्य बहादुर डाँगी

काठमाडौँ – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)को आगामी निर्वाचनका लागि सरोज बस्नेत प्यानलबाट कोषाध्यक्षका उमेद्वार छन सुर्यबहादुर डाँगी । हामीले इक्यान निर्वाचनको संघारमा उनको उमेद्वारी र चुनावि एजेण्डाका विषयमा केन्दीत रहेर कुराकानी गरेकाछौँ । प्रस्तुत छ कोषाध्यक्षका उमेद्वार डाँगीसंग मोटिभेट टिभिका लागि...