Motivate News

आफ्नो प्रेमिकालाई गीत मार्फत यसरी बोलाउदै छन् वीरेन्द्रले (हेर्नुस भिडियो)

काठमाडौँ – बिगत केही बर्षदेखि संगीतिक क्षेत्रमा राम्रो उपस्थिती देखिएका गायक वीरेन्द्र श्रेष्ठले रोमान्सले भरिपूर्ण अर्को नयाँ आधुनिक गीत बजार  लिएर आएका  छन ।  नबिन भट्टले निर्देशन गरेको भिडियोमा गायक श्रेष्ठले सन्दिप श्रेष्ठ र सब्बु गुरुङलाई उत्कृष्ट अभिनय गराई दर्शक श्रोता माझ मुल्याङ्कनका लागि प्रस्तुत गरेका छन् ।

संगीतिक आकाशमा हजारौ गीतलाई संगीत गरिसकेका संगीतकार टिका भण्डारीको उत्कृष्ट संगीतमा बनेको “तिम्रो मन सँग आज” प्रेममा पुलित भएर टन्क सुब्बाले आफ्नो भाव यस गीत मार्फत पोखेका छन् ।

‘सुचिन्ता’ एल्बममा समाहित यो गीत गायक श्रेष्ठले आफ्नो छोरीको जन्मदिनको अवसरमा श्रोता दर्शक मार्फत उपहार दिएका हुन् । श्रेष्ठको स्वरलाई कैद गरेका हुन् । यो भिडियोलाई भाबसागर इन्टरटेण्मेन्टले आफ्नो युट्युव मार्फत बजारमा  ल्याएको हो ।

हेर्नुस भिडियो 

प्रतिकृया दिनुहोस्

रिजुले जितिन् मिस नेवाः ११३८ को उपाधि

काठमाडौ – आफ्ना १६ जना प्रतिस्पर्धिहरुलाई पछि पार्दै काठमाडौंकी रिजु मानन्धरले १३ औं संस्करणको मिस नेवाः ११३८ को उपाधि जितेकी छन् । नेप्लिज फेसन होमले आयोजना गरेको नेवार समुदायका युवतीहरुको सांस्कृतिक प्रतिभा प्रदर्शन गर्ने प्रतियोगिताको निर्णायक चरणमा सोधिएको ‘नेपालमा विपत् व्यवस्थापन कसरी...

भृकुटिमण्डपमा हुने राष्ट्रिय संगीतकर्मी संघको चौथो महाधिवेशनको तयारी पूरा

काठमाडौं – राष्ट्रिय संगीतकर्मी संघको चौथो महाधिवेशनको तयारी पूरा भएको छ । यहि यही जेठ १२ र १३ गते काठमाडौंको भृकुटिमण्डपमा सम्पन्न हुन गइरहेको संघको चौथो महाधिवेशनको सम्पुर्ण तयारी पुरा भएको संघले जनाएको छ । जानकारी दिन आयोजीत पत्रकार सम्मेलनमा राष्ट्रिय संगीतकर्मी...

मदन गुरुङको देशभक्ति गीत ‘‘सिङ्गो देशमा बाँच्न पाँउ’

काठमाडौँ – ‘‘सिङ्गो देशमा बाँच्न पाँउ’ नामक देशभक्ति पुर्ण भावनाले ओतप्रोत गीत बजारमा आएको छ । मदन गुरुङ, कुमार पौडेल र कमल खनालको संयुक्त प्रस्तुतीमा तयार भएको गीतमा कुमार पौडेलको स्वर डिपी निरेसाको संगीत र कमल खनालको शब्दले सजिएको छ । मदन...

श्रावण ४ मा आउने भयो “भैरे”

काठमाडौँ – यसअघि जेठ १८ मा रिलीज हुने भनिएको नेपाली चलचित्र “भैरे” को नयाँ रिलीज मिति तोकिएको छ । दयाहाङ्ग राई स्टारर यो चलचित्र अब श्रावण ४ मा रिलीज हुने भएको छ । जेठ १८ मा रिलीज गर्न सबै तयारी पुरा गरिसकेको...