Motivate News

देशभर फैलिदै द नेस्क्ट एजुकेशन, आठौँ शाखा विस्तारको तयारीमा कन्सल्टेन्सी

काठमाडौँ – काठमाडौँको डिल्ली बजारमा केन्दीय कार्यालय रहेका द नेस्क्ट एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले आफ्नो आठौँ शाखा विस्तार गर्ने भएको छ । चितवनको खैरेनी स्थित पर्सामा द नेस्क्टले यही जेष्ठ १६ गते बुधबारका दिन नयाँ शाखाको उद्घाटन गरेर ब्यावसाय सुरु गर्ने जनाएको छ ।

नेपालमा होस या विदेशमा उच्च शिक्षा हासिल गर्ने चाहने विधार्थीहरुलाई मध्यनजर गर्दै खैरहनीको पर्सामा नर्या शाखा खोले परामर्श सेवा दिन लागेको द नेक्स्ट एजुकेशनका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सालिकराम भण्डारीले जानकारी दिए ।

उनले भने, ‘यही जेष्ठ १६ गते बुधबारका दिन चितवन जिल्लाको खैरेनी स्थित पर्सामा हामी आठौँ शाखाको उद्घाटन गर्दैछौँ ।’ द नेक्स्टले उक्त समारोहमा उपस्थित हुनका लागि त्यस क्षेत्रका विद्यार्थी, अभिभावक लगायत सरोकारवाला सबैलाई आग्रह गरेको छ । काठमाडौँसंगै पोखरा, चितवन, बुटवल, कावासेती, धरान र अस्टेलियाको सिड्नीमा समेत द नेक्स्ट उजुकेशनका शाखाहरु रहेका छन । विशेष गरि नेपाली विद्यार्थीलाई अष्टेलिया पठाउँदै आएको द नेक्स्टले न्यूजिल्याण्ड, अमेरीका लगायतका देशहरुमा अध्ययनका लागि पठाउने गर्दछ । साथै विभिन्न खालका तयारी कक्षाहरुपनि द नेक्स्ट एजुकेशनबाट लिन सकिन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

इन्फरमेटिकको पोल्टामा ‘प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८’

काठमाडौँ – इन्फरमेटिक एजुकेशन कन्सल्टेन्सीले प्रोमोसिङ एजेन्ट अवार्ड २०१८ आफ्नो पोल्टामा पार्न सफल भएको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको एएचआईसी बिजनेस अवार्ड २०१८ मा इफरमेटिकले उक्त अवार्ड हात पारेको हो । इन्फरमेटिक सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा...

भिषा काउन्सीलले पायो हार्वर कलेजको उत्कृष्ट अवार्ड, हेर्नुहोस अवार्ड पाउने अरु १२ कन्सल्टेन्सीहरु

काठमाडौँ – भिषा काउन्सीलले कर्पोरेट इन्पोटेन पर्शन अवार्ड २०१८ प्राप्त गरेको छ । अस्ट्रेलिया स्थित हार्वर कलेजले आयोजना गरेको “एएचआईसी बिजनेस अवार्ड (२०१८” बाट भिषा काउन्सील सम्मानित भएको हो । भिषा काउन्सील सहित फरक फरक विद्यामा अन्य ११ ओटा कन्सल्टेन्सी पनि सम्मानित...

कंगारुले गर्यो धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग

काठमाडौँ – कंगारु एजुकेशन फाउण्डेशनले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसर पारेर धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । आफ्नो ११ औ वार्षिकोत्सवको उपलक्ष्यमा कंगारुले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला बनाउँदै गरेको धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनलाई एक लाख रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको हो । कंगारुका फाउण्डर...

इक्यानमा विष्णुहरि पाण्डेको उदय

काठमाडौं – नेपाल शैक्षिक परामर्श संघ (इक्यान)मा विष्णुहरि पाण्डेको उदय भएको छ । शनिबार सम्पन्न निर्वाचनमा पाण्डेले सरोजकुमार बस्नेतलाई १२ मतले पराजित गर्दै इक्यानको नेतृत्व सम्हालेका हुन । कुल खसेको ३४३ मतमध्ये पाण्डेले १७७ मत ल्याए भने बस्नेतले १६५ मत ल्याए ।...