Motivate News

नेपाली कलाकारले मलेसियामा धमाका मच्चाउँदै

मुस्लिम हरुको महान चाड हरिरायाको अबसर पारेर जनउद्धार केन्द्र पेनाङ्ग मलेसियाले पेनाङ्गको विभिन्न स्थानमा नेपाल बाट ख्यातिप्राप्त कलाकारहरु बोलाइ सांगीतिक कोसेली प्रस्तुत गर्ने भएको छ । स्थापनाको नवौ महिना पार गरेको यस संस्थाले विभिन्न चरणमा मलेसियाका जेलमा कष्टकर जीवन बिताइरहेका र पिडित बिरामी नेपाली श्रमिक हरुलाई नेपाली दुताबास मलेसिया संगको सहकार्यमा नेपाल पठाउदै आएको छ ।

गत नया वर्ष २०१८ को अवसर पारेर मलेसियामा रहेका श्रमिक नेपाली कलाकार हरुलाई समेटेर पहिलो सांगीतिक कार्यक्रम गरेको यस संस्थाले यसपटक नेपाल बाट ख्यातिप्राप्त कलाकार हरु मनोज गजुरेल, दुर्गेश थापा, डोली सरकार, फुलमाया केसी र मेसम खाती लाइ ल्याएर आफ्नो दोस्रो सांगीतिक कोसेली प्रस्तुत गर्ने जमर्को गरेको संस्थाका संस्थापक केशु थापाले जानकारी गराए। जुन १५ तारिख पेनाङ्गको बिएम स्थित देवान हल त्यसैगरि जुनको १६ तारिख पेनाङ्गकै बुकिट जाम्बुल स्थित भिस्ताना होटलमा नेपालबाट आएका कलाकार र स्थानीय कलाकार हरुको जोडदार प्रस्तुति रहने संस्थापक केशु थापाले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

यो पागल मनको ‘मार्यो, मार्यो मायाले’ बोलको गीत सार्वजनिक (हेर्नुहोस् भिडियो)

काठमाडौँ – बिनोद न्यौपाने, रिचा सिंह ठकुरी, एनि कुवर,गौरी मल्ल,राजेश ढुगानाको मुख्य अभिनय रहेको यो पागल मनको मार्यो, मार्यो मायाले मार्यो बोलको गीत युटयुब मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ। लब स्टोरी जनरामा निर्माण गरीएको चलचित्रको यो पागल मन लाई कल्याण अधिकारीले निर्माण तथा...

गायक हरिश माथेमाको नयाँ गीत “साथि हो या संगी” हेर्नुहोस् भिडियोमा

काठमाडौँ – पुराना गायक हरिश माथेमाको नयाँ गीत भिडियो सार्बजनिक गरिएको छ । लामो समयको ग्याप पछि हरिश माथेमाको नयाँ भिडियो सार्बजनिक भएको हो। सार्बजनिक गीतमा छुर्चिल थापाको शब्द सुबर्ण लिम्बुको संगीत रहेको छ । मिना लामा र प्रशान्त दुवालको अभिनय रहेको...

दिपाले आफैँले बोकीन् धर्म ‘बा’ लाई (हेनुहोस् भिडियो)

जेठ ३०, काठमाडौं । बरिष्ठ कलाकार भिमबहादुर थापाको ९२ वर्षको उमेरमा निधन भएको छ । लामो समयदेखि छाती, फोक्सो लगायत समस्याबाट पीडित उनको गएराती २ बजे आफ्नै घरमा निधन भएको हो । निधन भएसँगै अहिले उनको अन्तिम श्रृद्धाञ्जली गर्नका लागी उनको पार्थिव...

चलचित्र “नालापानी” छायांकन हुँदै

काठमाडौँ – यतिबेला ऐतिहासिक नेपाली चलचित्र ‘नालापानी’को भव्यरुपमा छायांकन भईरहेको छ । अहिले “नालापानी” यूनिट चितवनको ऐतिहासिक स्थान “उपरदाङ्ग गढी”मा छ । एक सातादेखी छायांकन भईरहेको र अझै एक हप्ताको छायांकन पछि यूनिट राजधानी फर्किने निर्देशक रिमेश अधिकारीले बताए । “उपरदाङ्ग गढी”को...