Motivate News

मेस्सीको टिम अर्जेन्टिनासँगै क्रिस्टियानो रोनाल्डोको टिम पोर्चुगल पनि दोस्रो चरणबाटै बाहिरियो

असार १७, काठमाडौं – लियोनेल मेस्सीको टिम अर्जेन्टिनासँगै क्रिस्टियानो रोनाल्डोको टिम पोर्चुगल पनि दोस्रो चरणबाटै बाहिरिएको छ।

कभानीले सातौँ र ६२ औँ मिनेटमा गरेको गोलसँगै उरुग्वेले पोर्चुगललाई २-१ ले हराउँदै असार २२ गते शुक्रबार हुने क्वार्टर फाइनलमा फ्रान्ससित भिड्ने तय भएको छ।

पहिलो खेलमै ह्याट्रिक गरेका रोनाल्डो प्रतियोगितासँगै गोल्डेन बुटको दावेदारीबाट पनि बाहिरिएका छन्। रोनाल्डोको यो अन्तिम विश्वकप हुनसक्छ।

खेलको सातौँ मिनेटमा कभानीले गोल गरी उरुग्वेलाई अग्रता दिलाएका थिए। मध्यान्तरपछि ५५ औँ मिनेटमा पेपेको गोलले पोर्चुगललाई राहत दिएको थियो। तर सात मिनेटमै पुनः कभानीले गोल गरी उरुग्वेको अग्रता कायम राखे। पोर्चुगलले गोल फर्काउन गरेका कयौँ प्रयास खेर गयो।

उरुग्वेले यस पटकको विश्वकपमा मात्र हैन सन् २०१८ मा एउटा पनि गोल नखाएको कीर्तिमान पेपेको गोलले तोडे पनि उसलाई पराजित गर्न भने यो पर्याप्त भएन।

दुई गोल गरेका कभानी घाइते भएपछि रोनाल्डोले उनलाई सहारा दिँदै मैदान बाहिर पुर्‍याएका थिए। घाइते भएपछि कभानीले खेल छाडेका थिए। खेलको अन्तिम समयमा रोनाल्डोले यल्लो कार्ड पाएका थिए। दोस्रो कार्ड भएकोले यदि पोर्चुगल जितेको भए पनि रोनाल्डोले अर्को  खेल खेल्न नपाउने भएका थिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

रोनाल्डो किन सफल क्लब रियल मड्रिड छोडेर युभेन्टस गए ? यस्तो कारण

साउन ४, काठमाडौं  – रियल मड्रिडमा नौ वर्ष सफल बसाई बिताएर रोनाल्डो इटालियन क्लब युभेन्टसमा आवद्ध भएका छन् । रोनाल्डो किन सफल क्लब छोडेर युभेन्टस गए ? यसमा धेरै कारणहरु हुन सक्छन् । मेस्सीसँगको प्रतिस्पर्धा, खेल शैलीको परिवर्तनका लागि, भिन्न देशमा सफलताका...

ब्राजिलियन गोलकिपर एलिसनलाई कीर्तिमानी मूल्यमा लिभरपुलले अनुबन्ध गर्ने

साउन २,काठमाडौं – इंग्लिस क्लब लिभरपुलले एएस रोमाबाट खेल्दै आएका ब्राजिलियन गोलकिपर एलिसनलाई अनुबन्ध गर्ने भएको छ । यसका लागि इटालियन क्लब रोमा र लिभरपुलबीच ७५ मिलियन यूरोमा समझदारी भइसकेको छ । अब लिभरपुलका प्रतिनिधिले एलिसनसँग भेट्ने बताइएको छ । गोलकिपरका लागि बढी...

शक्ति गौचनद्वारा अन्तराष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यासको घोषणा

साउन २, काठमाडौं – नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका भेट्रान खेलाडी शक्ति गौचनले अन्तराष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यासको घोषणा गरेका छन । उनले नेदरल्याण्डस्विरुद्ध हुने पहिलो एकदिवसीय श्रृङ्खला करियरको अन्तिम खेल हुने बताए । लर्ड्समा हुने एमसीसी र नेदरल्याण्डस् सम्मिलित त्रिकोणात्मक श्रृङ्खला र नेदरल्याण्डस् विरुद्धको...

एम्बाप्पेले विश्वकपबाट आएको सबै कमाई अनाथ बालबालिकालाई सहयोग गर्ने

साउन २,काठमाडौं – रूस विश्वकपमा युवा फुटबलरको उपाधि जित्न सफल फ्रेन्च स्टार किलियन एम्बाप्पेले विश्वकपबाट आएको सबै कमाई एउटा च्यारिटी संस्थालाई दिने निर्णय गरेका छन् । जुन सस्थाले अनाथ बालबालिकालाई हेर्ने गर्छ । १९ वर्षे युवाले विश्वकपमा फ्रान्सका लागि चार गोल गरेका...